LAWSTUDIES

Online Ustawy i rozporządzenia Colchester - programów Ustawy i rozporządzenia Colchester Ustawy i rozporządzenia , Colchester

Wraz z dodatkową akredytację, zdobywając tytuł Bachelor of Laws (LLB) stopnia pozwala na praktykę prawniczą w większości krajów. Te programy akademickie daje solidne zrozumienie prawa i umiejętności myślenia niezbędnych do pola.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Online Ustawy i rozporządzenia Colchester - Weź Ustawy i rozporządzenia Colchester. Wszystkie Ustawy i rozporządzenia program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ustawy i rozporządzenia, Colchester Filter

LLB (Hons) Prawo z biznesem

University of Essex Online
LLB
<
studia niestacjonarne
<
48 miesiące
Język angielski
Online

Zwiększ swoje szanse zawodowe dzięki naszemu wyjątkowemu programowi prawnemu i biznesowemu. Zdobądź tytuł magistra prawa, jednocześnie rozwijając umiejętności zarządzania, kom ...

Czytaj więcej