LAWSTUDIES

Kształcenie na odległość Studia z zakresu prawa administracyjnego Colchester - programów Studia z zakresu prawa administracyjnego Colchester Studia z zakresu prawa administracyjnego , Colchester

Z Bachelor of Laws (LLB) stopnia, można praktykować prawo w większości krajów świata. Niektóre z programów akademickich LLB skupić się na konkretnych sektorach prawa w zależności od zainteresowań uczniów, takich jak międzynarodowe, prawa karnego i biznesowej.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Kształcenie na odległość Studia z zakresu prawa administracyjnego Colchester - Weź Studia z zakresu prawa administracyjnego Colchester. Wszystkie Studia z zakresu prawa administracyjnego program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia z zakresu prawa administracyjnego, Colchester, Kształcenie na odległość Filter

LLB (Hons) Prawo z biznesem

University of Essex Online
LLB
<
studia niestacjonarne
<
48 miesiące
Język angielski
Online

Zwiększ swoje szanse zawodowe dzięki naszemu wyjątkowemu programowi prawnemu i biznesowemu. Zdobądź tytuł magistra prawa, jednocześnie rozwijając umiejętności zarządzania, kom ...

Czytaj więcej