Filter
Licencjat prawa
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLB Rosja - programów LLB Rosja LLB

Wraz z dodatkową akredytację, zdobywając tytuł Bachelor of Laws (LLB) stopnia pozwala na praktykę prawniczą w większości krajów. Te programy akademickie daje solidne zrozumienie prawa i umiejętności myślenia niezbędnych do pola.

LLM (Master of Law) jest zaawansowanym stopniu prawo, które pomoże przygotować uczniów ze specjalistycznych szkoleń prawnej. Kursy często łączą badań, zajęć i pracy magisterskiej. Programy LLM często mają od jednego do dwóch lat.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

LLB Rosja - Weź LLB Rosja. Wszystkie LLB i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Vladivostok State University of Economics and Service

Studia prawnicze jest profil, który opiera się na wiedzy i umiejętności współdziałania i współpracy z ludźmi, które stanowi kompetencję prawną, moralną satysfakcję z prak ... [+]

Licencjat - studia prawne

Studia prawnicze jest profil, który opiera się na wiedzy i umiejętności współdziałania i współpracy z ludźmi, które stanowi kompetencję prawną, moralną satysfakcję praktycznej przydatności dla społeczeństwa, godnej materialnej sytuacji finansowej.

Zalety kształcenia. Będziesz w stanie:

się radca prawny, pracy lub inspektor podatkowy, adwokat, prokurator, śledczy, notariusz; wpływ na sukces organizacji, instytucji państwowych, przedsiębiorstw i obywateli przez urzędników właściwego przepisu prawnego legalności i bezpieczeństwa ich działalności; kontynuować naukę na studiach. Znaczenie edukacji. To jest ba... [-]
Rosja Vladivostok
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku