Programy LLB, Szukaj najlepszych programów LLB tutaj! - LLB

Programy LLB, Szukaj najlepszych programów LLB tutaj! - LLB

Magister prawa

Stopień LLB pochodzi od łacińskiego Legum Baccalaureus. Powszechnie uważa się, Bachelor of Laws, mimo że większość szkół, które oferują LLB wymaga uprzedniego wykształcenie wyższe o dopuszczenie.

Co to jest LLB? Studenci prawa studiować prawo zwyczajowe w drodze do stania prawnikiem w kraju ich rejestracji. LLB nie jest już oferowany w Stanach Zjednoczonych, ale jest on oferowany w skali międzynarodowej. Równoważne nas jest Juris Doctor (JD), a wiele państw przejście z LLB do JD. Jednak ważne jest, aby sprawdzić strukturę LLB od kraju, w którym są otrzymującego swój stopień, aby upewnić się, że nie pozwala na przystąpienie do egzaminu bar.

LLB jest program studiów podyplomowych, który przygotowuje się do kariery w dziedzinie prawa. Masz wiele możliwości stworzenia sieci ze studentami i profesorami w programie, jak również zdecydować się, który obszar prawa Cię interesuje.

LLB trwa zazwyczaj około trzech lat.Czesnego zależy od szkoły, gdzie będzie studiował. Koszt nie zmienia się nawet w obrębie jednego kraju więc sprawdzić się za najlepszą opcją dla Ciebie. Inne uczelnie oferują elastyczność z lekcji online i w-osoby, które pozwala na kontynuowanie pracy, podczas gdy ukończenie kształcenia podyplomowego.

Generalnie, po zakończeniu LLB, będzie można usiąść do egzaminu bar i stać się pełnoprawnym adwokatem w swoim kraju. To samo w sobie jest satysfakcjonująca kariera, ale istnieje wiele możliwości, aby rozwijać swoją edukację i specjalizują się w granicach prawa. Nawet jeśli nie zdecydują się pracować jako radca prawny lub adwokat, masz wiele możliwości w biznesie lub nauczania do wykorzystania swój stopień. Wielu prawników w końcu przejść do kariery w polityce czy rząd do ustanowienia prawa rządzące ich kraj.

Zawód prawnika jest ważne dla świata biznesu i osób fizycznych. Zawsze będzie zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych prawników.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Llb (hons) Law Z Kryminologią Z Rokiem Założenia

The University of Law
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Londyn Birmingham Leeds + 2 więcej

Nasze prawo z kryminologią * jest trzyletnim dyplomem ukończenia studiów prawniczych. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnych aspektach kryminologii, w tym przestępczości, sprawiedliwości w sprawach karnych i zachowaniach przestępczych. [+]

LLB (Hons) Prawo z kryminologią z Rokiem Fundacji

Nasze prawo z kryminologią * jest trzyletnim dyplomem ukończenia studiów prawniczych. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnych aspektach kryminologii, w tym przestępczości, sprawiedliwości w sprawach karnych i zachowaniach przestępczych. Moduły prawne są w większości dostarczane przez profesjonalnie wykwalifikowanych prawników o wysokim poziomie nauczania twarzą w twarz. Kurs ma praktyczny nacisk, z prawdziwym stosowaniem prawa i kryminologii. Zatrudnienie jest zintegrowane z kursem w celu uzyskania wiedzy naukowej i kluczowych umiejętności, które są obecnie potrzebne przez dzisiejszych pracodawców. Ten kurs jest idealny dla studentów chcących kontynuować karierę w sektorze prawnym, a dokładniej w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Pierwszym rokiem jest rok założenia, który koncentruje się na rozwijaniu zrozumienia sektora prawnego i kluczowych umiejętności niezbędnych do podjęcia studiów na pełnym etacie. Złoty Medal w 2017 roku.... [-]


BA (Hons) Business & Law

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 lat April 2018 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Business and law are at the center of most business decision-making. As well as developing a broad understanding of business activity, you will gain an understanding of the concepts, principles, and rules of English law, and the influence these have on contemporary organizations. [+]

Business and law are at the center of most business decision-making. As well as developing a broad understanding of business activity, you will gain an understanding of the concepts, principles, and rules of English law, and the influence these have on contemporary organizations.

Course Requirements

A high school diploma or equivalent qualifications in two subjects at GCE A-level plus passes at grade C or above in three subjects at GCSE level.

If you are not an English native speaker, you will be required to provide us with a proof of English language level equivalent to IELTS 6.0 or above.

[-]

Stopień Naukowy I-llb (online)

University of Law Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 48 - 54 miesięcy Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online

I-LLB jest dyplomem prawniczym wydanym online z University of Law, międzynarodowego lidera edukacji prawniczej z 140-letnią historią. I-LLB zapewnia najbardziej bezpośrednią drogę do praktykowania jako adwokat lub adwokat w Wielkiej Brytanii i kilku jurysdykcjach międzynarodowych. [+]

i-llb stopień prawa (online)

I-LLB jest dyplomem prawniczym wydanym online z University of Law, międzynarodowego lidera edukacji prawniczej z 140-letnią historią. I-LLB zapewnia najbardziej bezpośrednią drogę do praktykowania jako adwokat lub adwokat w Wielkiej Brytanii i kilku jurysdykcjach międzynarodowych.

Wymagania dotyczące kursu Matematyki i języka angielskiego GCSE klasy AC lub klasa 4 lub równoważny Plus BBB w GCE Poziom lub jego odpowiednik, z wyłączeniem Studies Generalny lub równorzędny.

Studenci zagraniczni muszą mieć jedną z następujących czynności:

IELTS (akademickiego): Ogólnie wynik pasmo 6,5 bez jednego składnika poniżej 6,0 ISE III (Trinity College London): Hasło we wszystkich czterech elementów Pearsons (akademicki): Wynik z 58 bez jednego składnika poniżej 50 Cambridge English: First Certificate, Advanced i Proficiency (badania podjęte od stycznia 2015): ogółem 176 bez jednego składnika poniżej 169 Cambridge English First Certificate (próba podjęta przed styczniem 2015): Hasło do grupy A i wyjątkowy we wszystkich czterech elementów Cambridge English Advanced (test podjęte przed stycznia 2015 roku): Hasło na poziomie klasy B lub C, Borderline we wszystkich czterech elementów Cambridge English: Proficiency (próba podjęta przed styczniem 2015): Hasło na poziomie klasy C1 oraz Słaby we wszystkich czterech elementów IGCSE angielski jako pierwszy język (Syllabus 0500 i 0522) i IGCSE angielskiego jako drugiego języka (Syllabus 0510 & 0511): Klasa C we wszystkich czterech obszarach Hong Kong Dyplom GIMNAZJUM (HKDSE) English Language Zaliczenie: Poziom 4 CZAS TRWANIA ... [-]

Prawo Gospodarcze Licencjat

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 6 - 12 semestry Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Bachelor w prawie gospodarczym (LL) w IUBH kształcenia na odległość otwiera Ci drogę do dobrej kariery w tej dziedzinie w połączeniu z administracji biznesu i naciskiem prawa. [+]

Prawo licencjackie Biznes

Bachelor w prawie gospodarczym (LL) w IUBH kształcenia na odległość otwiera Ci drogę do dobrej kariery w tej dziedzinie w połączeniu z administracji biznesu i naciskiem prawa.

Nasze nauczanie na odległość elastycznie dopasowuje się do codziennej sytuacji. Nie mamy żadnych ograniczeń, stałe rejestracji lub zajmowanych miejsc. Nasi wykładowcy są ci zawsze pod ręką.

Wszyscy studenci, którzy zapiszą, otrzymają także mini iPad Retina *. W ten sposób masz swoje skrypty, filmy instruktażowe i podcastów zawsze. * Działanie zależne od okresu, patrz www.iubh-fernstudium.de/iPad Fakty dotyczące kształcenia na odległość Bachelor (LL) Business Law Stopień: Bachelor of Laws (LL) Czas trwania studiów: albo 6, 8 lub 12 semestrów Język: niemiecki Kredyty: 180 ECTS Testy: 4-6 egzaminów w semestrze, przechowywać w 36 ośrodkach badawczych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii lub na całym świecie poprzez 130 Instytutach Goethego. Nawet czysto internetowy oparty możliwe! SAMPLE PROGRAM: 4 tygodnie za darmo trial Rozszerzenie: bezpłatnie Wymagania wstępne: (techniczne) liceum lub świadectwie wypełnionym magistra lub co najmniej 2-letni program szkoleniowy z 3-letnim doświadczeniem zawodowym. Akredytacja: FIBAA, ZFU (numer rejestracyjny 158614) Rozpoczęciem badania: w każdej chwili Perspektywy dla ambitnych prawników korporacyjnych ... [-]

Prawo LLB

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Ten stopień Prawo kwalifikacyjna obejmuje podstawy prawa angielskiego i pozwala na specjalizację w dziedzinie, której zgodnie z własnymi zainteresowaniami. [+]

Przegląd

Ten stopień Prawo kwalifikacyjna obejmuje podstawy prawa angielskiego i pozwala na specjalizację w dziedzinie, której zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

LLB Prawo spełnia zapotrzebowanie ze strony wysoko wykwalifikowanych studentów, którzy chcą studiować prawo jako dyscypliny naukowej, niezależnie od tego, czy chcą kontynuować karierę w praktyce prawnej.

Można stosować na początku drugiego roku mają być przeniesione do jednego z czteroletnich studiów dyplomowych szkolnych, które zawierają rok za granicą studiuje prawo tego kraju. Szkoła posiada prawa szkół partnerskich w Australii, Kanadzie, Europie (różnych krajów), Hong Kong, Nowa Zelandia, Singapur i USA. Jest to jednak bardzo konkurencyjny i transfer nie należy zakładać. Dla tych, którzy zamierzają śledzić karierę prawną, uziemienie w różnych systemach prawnych okażą się bardzo atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców, a w szczególności z wiodących międzynarodowych firm z adwokatami.... [-]


LLB (z Wyróżnieniem) Prawo O Biznesie

University of Essex Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 48 miesięcy Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Colchester

Zwiększ swoją perspektywę kariery dzięki naszym unikalnym prawom i programowi biznesowemu. Osiągnięcie kwalifikacji na poziomie prawa, a jednocześnie rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania, komunikacji i finansów. W tym połączonym programie zdobędziesz wiedzę na temat koncepcji prawnych i biznesowych, a jednocześnie poprawisz przekazywane umiejętności w miejscu pracy. [+]

Zwiększ swoją perspektywę kariery dzięki naszym unikalnym prawom i programowi biznesowemu. Osiągnięcie kwalifikacji na poziomie prawa, a jednocześnie rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania, komunikacji i finansów. W tym połączonym programie zdobędziesz wiedzę na temat koncepcji prawnych i biznesowych, a jednocześnie poprawisz przekazywane umiejętności w miejscu pracy.

Przegląd

Przygotuj się na zatrudnienie w wielu dziedzinach, korzystając z naszego LLB (Hons) Law with Business. Ten program jest idealny dla studentów, którzy chcą zdobyć tytuł Prawa Kwalifikacyjnego, a jednocześnie rozwijając szerszy zakres wiedzy i umiejętności związanych z biznesem *.... [-]


Bachelor In Law

Lithuania Business University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Litwa Kłajpeda

Przygotuj specjalistę, który jest w stanie udzielić pomocy prawnej osobom fizycznym i prawnym, aby móc zidentyfikować swoje problemy, reprezentować uzasadnione interesy podmiotów. Potrafi efektywnie i odpowiedzialnie wykorzystywać profesjonalne metody i środki organów ścigania państwowego, prywatnych firm i organizacji. [+]

Przygotuj specjalistę, który jest w stanie udzielić pomocy prawnej osobom fizycznym i prawnym, aby móc zidentyfikować swoje problemy, reprezentować uzasadnione interesy podmiotów. Potrafi efektywnie i odpowiedzialnie wykorzystywać profesjonalne metody i środki organów ścigania państwowego, firm prywatnych i organizacji, formalizować majątek, osobowość prawną i ekonomiczną, przygotowywać dokumenty prawne i finansowe, regulować działalność podmiotów gospodarczych, wykonywać różne badania.

Identyfikacja i zarządzanie źródłami prawa, przepisami, odzyskiwanie stosowania przepisów prawnych. Rozwijanie umiejętności osobistych, komunikowanie się i współpraca w zakresie funkcji administracyjnych oraz rozwiązywanie innych problemów prawnych.... [-]


Licencjat W Porównawczych, Europejskich I Międzynarodowych Studiów Prawniczych (ceils)

University of Trento – Faculty of Law
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Włochy Trento

W CEILS zapewni studentom z autentycznym doświadczeniem międzynarodowym i wszechogarniającej edukacji w prawie porównawczym, europejskim, międzynarodowym i ponadnarodowym. Wraz z innymi krajowymi systemami prawnymi, elementy prawa włoskiego będą prowadzone w ramach porównawczej, jak i międzynarodowym Europejskiej. [+]

.

Wraz z innymi krajowymi systemami prawnymi, elementy prawa włoskiego będą prowadzone w ramach porównawczej, jak i międzynarodowym Europejskiej.

Różnorodność społeczności studentów zwiększy swoje zaangażowanie nauki i zacieśnienie kontaktów z innymi kulturami. Program CEILS będą prowadzone przez profesorów włoskich i zagranicznych, którzy szeroko zakrojonych badań i nauczania doświadczenie w Trento i za granicą.

Dostęp do wyższych stopni i możliwości rozwoju zawodowego

Profil porównawcze, europejskich i międzynarodowych absolwentów CEILS może stanowić ważne tło dla kilku wyższe (drugiego stopnia) stopni oferowanych przez uniwersytety przyjmując podejście procesu bolońskiego w edukacji prawnej i poza nią.... [-]


Studia Prawnicze (ll.b./federal Examination)

EBS Universität
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Niemcy Oestrich-Winkel

Rosną wymagania zawodowe prawników. W dynamicznym zawodzie liczy się więcej, niż tylko kwalifikacje zawodowe: Potencjalni pracodawcy zwracają szczególną uwagę na umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, a także na doświadczenie międzynarodowe i biznesowe. Dokładnie to jest nauczane w EBS. [+]

Innowacyjny kierunek studiów z konserwatywnym celem: sukces. Studiowanie prawa na EBS Universität dla biznesu i prawa.

Rosną wymagania zawodowe prawników. W dynamicznym zawodzie liczy się więcej, niż tylko kwalifikacje zawodowe: Potencjalni pracodawcy zwracają szczególną uwagę na umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, a także na doświadczenie międzynarodowe i biznesowe. Dokładnie to jest nauczane w EBS.

Na pierwszy rzut oka Stopień : pierwsze badanie prawa / Bachelor of Laws (LL.B.) Czas trwania badania : 12 Trymestr Język : niemiecki Początek : wrzesień ECTS : 242 Główny kierunek studiów : prawo gospodarcze Koszt : 3.700 € / Trymestr Pasemka

Trzy stopnie naukowe w mniej niż pięć lat 1. Egzamin państwowy (pierwsze egzaminy państwowe z prawa) Licencjat prawniczy (LLB) opcjonalnie Master in Business (mgr)... [-]


Licencjat - Prawo

INTI International University & Colleges, Malaysia
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2018 Malezja Kuala Lumpur Batu Pahat

Wielu absolwentów prawa z powodzeniem karierę w biznesie, sztuce, nauce, edukacji i sektora publicznego. Niezależnie od branży, w końcu wybrać, zawsze będziesz cieszyć się wyraźną przewagę bycia absolwent prawa INTI. [+]

Sztuka wygrania sprawy w sądzie jest o wiele więcej niż tylko przekonującym uzasadnieniem lub kłótni. Wymaga ona uwagę na każdy szczegół, analitycznego myślenia i widząc poza problemu. Ponad adrenaliny, dowiesz się, że studiuje prawo wyostrza zdolność analizowania, negocjowania i komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk. Są bezcenne umiejętności, a nie tylko w linii prawnej, ale również w niezliczonej ilości innych dziedzinach.

W rezultacie, wielu absolwentów prawa z powodzeniem karierę w biznesie, sztuce, nauce, edukacji i sektora publicznego. Niezależnie od branży, w końcu wybrać, zawsze będziesz cieszyć się wyraźną przewagę bycia absolwent prawa INTI.... [-]


Bachelor of Law

University of Gloucestershire
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat August 2018 Wielka Brytania Cheltenham

Explore the fundamental principles of law in England and Wales on a qualifying law degree recognised by both the Solicitors Regulation Authority and the Bar Standards Board. You will gain solid grounding in the key areas such as legal methods and skills, constitutional law, criminal law and property law. You can also specialise in a range of subjects including family law, media and entertainment law, company law and human rights, depending on your area of interest. [+]

Explore the fundamental principles of law in England and Wales on a qualifying law degree recognised by both the Solicitors Regulation Authority and the Bar Standards Board.

You will gain solid grounding in the key areas such as legal methods and skills, constitutional law, criminal law and property law. You can also specialise in a range of subjects including family law, media and entertainment law, company law and human rights, depending on your area of interest.

Throughout your degree you will learn how to argue a case effectively in court, interview clients and negotiate agreements, benefitting from simulated trials and tribunals in our Moot Court Room.

From 2018, the University of Gloucestershire Business School will move to a brand-new, state-of-the-art home at our Oxstalls campus in Gloucester. The £16 million development will be home to our Business, Marketing, Human Resource Management and Accounting and Finance courses. ... [-]


LLB Wyróżnieniem W Europejskich Studiów Prawniczych

University of Westminster - Westminster Law School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Wielka Brytania Londyn

Kurs ten oferuje tematów fundamentowych wymaganych do uzyskania kwalifikacyjna Prawo Stopień wraz z okazji, aby spędzić rok studiów w jednej z naszych uczelni partnerskich w Europie, zdobywając wiedzę o innych systemach prawnych, doświadcza innej kultury prawnej, zwiększając swój język europejski umiejętności i rozwijanie kontaktów międzynarodowych. [+]

Kurs ten oferuje tematów fundamentowych wymaganych do uzyskania kwalifikacyjna Prawo Stopień wraz z okazji, aby spędzić rok studiów w jednej z naszych uczelni partnerskich w Europie, zdobywając wiedzę o innych systemach prawnych, doświadcza innej kultury prawnej, zwiększając swój język europejski umiejętności i rozwijanie kontaktów międzynarodowych.

Stopień prawo jest postrzegane jako cenny składnik aktywów przez różnych pracodawców, a także znajomość innym europejskim systemie prawnym i innym europejskim języku prawnym. Ten kurs przygotuje Cię do szeregu kariery prawnych, w tym wykonywania zawodu adwokata, radcy prawnego lub adwokata, urzędnik, o fi cer sądu lub wykonawczej prawnej. Nasi absolwenci realizować również karierę w interpretacji prawnej, służba cywilna, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych i samorządów.... [-]


Prawo

Universidad CEU - Cardenal Herrera
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 lat September 2018 Hiszpania Walencja + 1 więcej

Umiejętności ogólne: całościowe spojrzenie na człowieka w jego immanentnej i transcendentnej wymiaru. Osiągnięcie tego konkursu zakłada postawę szukania prawdy w różnych zleceń wiedzy o naturze ludzkiej godności osobistej i wspólnej dla wszystkich mężczyzn i kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem implikacji etycznych i moralnych, poprzez odwołanie się do wiedzy na temat różnych koncepcji człowieka w całej historii i konsekwencjach społecznych, politycznych i prawnych tych koncepcji. [+]

OFICJALNA NAZWA: Magister prawa

Czas / ECTS: 4 lata / 240 ECTS

Siedzenia / CAMPUS: 60 / Moncada - Alfara; 25 / Elche

PLACE AT: Hiszpański

Efekty kształcenia

ogólnych umiejętności

Weź całościowe spojrzenie na człowieka w jego immanentnym i transcendentnym wymiarze. Osiągnięcie tego konkursu zakłada postawę szukania prawdy w różnych zleceń wiedzy o naturze ludzkiej godności osobistej i wspólnej dla wszystkich mężczyzn i kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem implikacji etycznych i moralnych, poprzez odwołanie się do wiedzy na temat różnych koncepcji człowieka w całej historii i konsekwencjach społecznych, politycznych i prawnych tych koncepcji. Mając na dźwięk i mocny o społeczeństwie i kulturze obecnych kryteriów. Osiągnięcie tej konkurencji polega na zakupie kryteria, które pozwalają zrozumieć i docenić społeczeństwa i aktualną kulturę poprzez studiowanie jego historię w celu umożliwienia absolwenta do krytycznych sądów na temat różnych aspektów rzeczywistości społecznej i świadczenia sugestie dotyczące poprawy korzeni wszystkim z punktu widzenia zasad konstytucyjnych i nauki społecznej Kościoła. Będąc w stanie wyrażać się poprawnie w języku hiszpańskim. Osiągnięcie tych kompetencji obejmuje nauki o zasobach oratorium i pisania po hiszpańsku. Będąc w stanie pracować z łatwością i wydajności w co najmniej jednym języku obcym. Osiągnięcie tego wymaga kompetencji jest w stanie rozwijać umiejętności potrzebne do pracy sprawnie i efektywnie, zarówno w formie pisemnej i ustnej, w języku angielskim i tendencyjnie, w innym języku obcym. Będąc w stanie zrozumieć i syntezy złożonych propozycji, krytycznie, w kontekście, w jakim zostały one przedstawione. Osiągnięcie tego wymaga kompetencji jest w stanie zdefiniować, rozróżnić i dotyczą zarówno podstawy i przesłanki, na których... [-]

LLB W Prawie

Lancashire Law School - University of Central Lancashire
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 lat August 2018 Wielka Brytania Preston + 1 więcej

Zapewnia podstawowe szkolenie - dostarczane przez wykwalifikowanych nauczycieli akademickich - musisz kontynuować i stać się skutecznym prawnikiem lub adwokatem - i to naprawdę fascynujące. Dowiesz się o przełomowych tematach badawczych, takich jak próby zbrodni wojennych i kobiety w więzieniu od wiodących naukowców - a także ze względu na swoje doświadczenie w tej dziedzinie, otrzymasz również dobre praktyczne ułożenie w działaniu prawa i praktykach prawnych . [+]

Zapewnia podstawowe szkolenie - dostarczane przez wykwalifikowanych nauczycieli akademickich - musisz kontynuować i stać się skutecznym prawnikiem lub adwokatem - i to naprawdę fascynujące. Dowiesz się o przełomowych tematach badawczych, takich jak próby zbrodni wojennych i kobiety w więzieniu od wiodących naukowców - a także ze względu na swoje doświadczenie w tej dziedzinie, otrzymasz również dobre praktyczne ułożenie w działaniu prawa i praktykach prawnych . Cotygodniowe seminarium i regularne spotkania z Twoim osobistym nauczycielem ułatwią Ci naukę na poziomie uniwersyteckim - udzielimy Ci wszelkich niezbędnych pomocy, aby stać się wysoce zatrudnionym i kompetentnym profesjonalistą.... [-]


Stopień Prawo

Universidad Tecmilenio
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 8 semestry July 2018 Meksyk Meksyk online Chihuahua Cancún Veracruz Puebla Meksyk państwa Monterrey + 6 więcej

Opracowanie strategii w zakresie dostarczania najlepszych rozwiązań w postępowaniach sądowych. [+]

Profil absolwenta

Aby ukończyć studia prawnicze, jesteś w stanie:

Procesowania w tradycyjnych dziedzinach, takich jak cywilne, karne, handlowe i rodziną niezależnie lub podpisów prawnych, w tym postępowania ustnego. Corporate zachowanie poradnictwo i doradztwo prawne. Opracowanie strategii prawnych w administracji publicznej. Stosowania prawa międzynarodowego w krajowym systemie prawnym. Graj związane z notariuszami i czynności maklerskich. Prace nad organami zaangażowanymi w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości. Tworzenie strategii prawnych dla firm, przeznaczonych do przewidywania, zapobiegania i rozwiązywania konfliktów i problemów. Praca w terenie

Jako profesjonalny prawa, można zastosować swoją wiedzę i rozwijać się w:... [-]