close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Prawo porównawcze, Szukaj najlepszych programów LLB tutaj!

LLB to stopień, który pozwala jej odbiorcy pracować w dyscyplinie prawa. Inicjały "LLB" pochodzą z łaciny Bachelor of Laws. Ten stopień jest oferowany z różnych specjalizacji, które mogą zwiększyć absolwenta poświadczeń i możliwości zatrudnienia. Co to jest LLB w prawie porównawczym? Studenci, którzy biorą udział w tym programie, mogą otrzymać szkolenie i wykształcenie po… Czytaj więcej

LLB to stopień, który pozwala jej odbiorcy pracować w dyscyplinie prawa. Inicjały "LLB" pochodzą z łaciny Bachelor of Laws. Ten stopień jest oferowany z różnych specjalizacji, które mogą zwiększyć absolwenta poświadczeń i możliwości zatrudnienia.

Co to jest LLB w prawie porównawczym? Studenci, którzy biorą udział w tym programie, mogą otrzymać szkolenie i wykształcenie potrzebne do zdobycia wiedzy w zakresie prawa międzynarodowego. Mogą spędzić czas porównując i porównując prawa różnych krajów. Zdecydowanie międzynarodowa perspektywa jest podejmowana, ponieważ studenci zdobywają doświadczenie w różnych jurysdykcjach prawnych. Uczestnicy tego programu często studiują prawo w kraju ojczystym uczelni, ponieważ porównuje to do praw innych krajów. Zagłębiają się w obszarach takich jak umowy, delikty, prawo karne i prawo publiczne. Niektóre programy oferują możliwości studiowania za granicą, a także wybór dziedziny specjalizacji. Istnieje wiele modułów specjalizacyjnych, w tym kryminologia, wolny handel, prawo ochrony środowiska, międzynarodowe korporacje, zatrudnienie i prawo opieki zdrowotnej.

Studenci w programie LLB zyskują wgląd w wiele współczesnych zagadnień prawnych, a przy tym mogą zyskać wielokulturową perspektywę, badając różne systemy prawne. Absolwenci LLB mogą korzystać z umiejętności organizacyjnych związanych z badaniem prawa, jak również z szerokiego zakresu wiedzy na arenach międzynarodowych, które mogą być przenoszone ponad granicami.

Koszt programów LLB zależy od kilku czynników, w tym od kraju pochodzenia i uczelni wyższej oferującej LLB. Ten stopień ukończenia trwa zwykle około czterech lat.

Ci, którzy ukończą LLB w prawie porównawczym mogą znaleźć się w dowolnej liczbie zawodów. Ze względu na globalny charakter badanych treści absolwenci mogą znaleźć możliwości mediacji lub konsultacji w organizacjach międzynarodowych. Mogą pracować jako urzędnicy rządowi, którzy nadzorują prawne interesy kraju, dla którego pracują. Ludzie czasami stają się sędziami na arenach międzynarodowych, gdzie będą wykorzystywać ich doświadczenie w wielonarodowych zagadnieniach prawnych. Korporacje czasami wynajmują absolwentów prawa międzynarodowego, aby przejąć międzynarodowe interesy. Wielu absolwentów LLB kontynuuje naukę i zostaje profesorami prawa na poziomie kolegialnym.

Istnieje wiele programów międzynarodowych oferujących LLB w prawie porównawczym. Opcje online są również oferowane dla pełnej elastyczności. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Trento – Faculty of Law
Trydent, Włochy

Program CEILS zapewnia uczniom autentyczne międzynarodowe doświadczenie i wszechstronną edukację w zakresie prawa porównawczego, europejskiego, międzynarodowego i ponadnarodow ... +

Program CEILS zapewnia uczniom autentyczne międzynarodowe doświadczenie i wszechstronną edukację w zakresie prawa porównawczego, europejskiego, międzynarodowego i ponadnarodowego. Wraz z innymi krajowymi systemami prawnymi elementy prawa włoskiego są nauczane w ramach europejskich, porównawczych i międzynarodowych. -
LLB
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia