$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Prawo konstytucyjne, Szukaj najlepszych programów LLB tutaj!

Prawo konstytucyjne jest rodzaj zbioru prawa, które w sposób szczególny z państwa, w tym ustawodawcy sądownictwa i wykonawczej. Dla studentów prawa, które chcą rozpocząć specjalistyczne studia w tym zakresie, wiele programów istnieje. Co to ​​jest ustawa konstytucyjna? W programach prawie konstytucyjnym, celem jest, aby skupić się na Konstytucji kraju indywidualnie studiuje w.… Czytaj więcej

Prawo konstytucyjne jest rodzaj zbioru prawa, które w sposób szczególny z państwa, w tym ustawodawcy sądownictwa i wykonawczej. Dla studentów prawa, które chcą rozpocząć specjalistyczne studia w tym zakresie, wiele programów istnieje.

Co to ​​jest ustawa konstytucyjna?

W programach prawie konstytucyjnym, celem jest, aby skupić się na Konstytucji kraju indywidualnie studiuje w. W skrócie, jest nacisk na jak prawo tego kraju jest interpretowany.

Jakie są korzyści z Biorąc LLB prawa konstytucyjnego?

Ci, którzy chcą studiować prawo na bardziej szeroką skalę, a nie studia do pracy w indywidualnych sprawach, znajdzie tego typu program ciekawy.W niektórych zastosowaniach, studenci z tym naciskiem na ich edukacji prawniczej może pracować w wyższej zasilanych stanowisk i, potencjalnie zarobić więcej.

Ile kosztuje Weź LLB prawa konstytucyjnego?

Koszt zdobywając LLB prawa konstytucyjnego znacznie różni się od szkoły. Niektóre szkoły, w tym szkół internetowych, za mniej niż inni. To do tej szkoły, aby ustawić informacje o kosztach.

Jakie są wymagania dla LLB prawa konstytucyjnego?

Większość osób pracujących zarobić LLB będzie musiał skupić się na pierwszy zdobywając licencjat 's lub odpowiednik. Studenci będą następnie muszą być przyjęte do szkoły prawniczej ofercie ten kierunek kształcenia.

Jaki rodzaj kariery można się spodziewać z LLB prawa konstytucyjnego?

Studenci koncentrując się w tej dziedzinie prawa, w tym reform konstytucyjnych i proponowanych zmian, może pracować w różnych aspektach prawa, w tym pracy w sektorze publicznym i prywatnym. Ci studenci mogą pracować w ramach grup lobbystów, jak również.

Co brać LLB w Konstytucyjnego ustawy Online?

Student może zdobyć jego lub jej prawa konstytucyjnego LLB w Internecie. Może to przyczynić się do zmniejszenia kosztów i zwiększenia dostępu do edukacji w tego typu czasami ograniczonych studiów.

Jak się zapisać w LLB prawa konstytucyjnego?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł

LLB

Anglo-American University
Praga, Czechy

LLB, dyplom ukończenia studiów prawniczych w Anglii i Walii, to wymagający kierunek studiów oparty na prawie zwyczajowym. Absolwenci rozpoczynający studia zapisują się zarówno ... +

LLB, dyplom ukończenia studiów prawniczych w Anglii i Walii, to wymagający kierunek studiów oparty na prawie zwyczajowym. Absolwenci rozpoczynający studia zapisują się zarówno na University of London, jak i AAU na dwuletni intensywny kurs studiów. -
LLB
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia