Filter
Licencjat prawa
Portugalia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLB Portugalia - programów LLB Portugalia LLB

Można LLB zarobił, pokazując, że dana osoba jest certyfikowana do pracy w dziedzinie prawa. Jest również możliwe uzyskanie specjalizacji tego certyfikatu w celu dostosowania do zawodową w określonym kierunku legalności. 

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

LLB Portugalia - Weź LLB Portugalia. Wszystkie LLB i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Program podwójnego stopnia w zakresie prawa i zarządzania pozwala uzyskać w ciągu 5 lat dwa dyplomy licencjackie w różnych, ale uzupełniających się obszarach: stopień nau ... [+]

Prezentacja i celeWynika to z partnerstwa dwóch szkół doskonałości: Katolickiej Szkoły Biznesu w Porto i Katolickiego Uniwersytetu w Porto .Pozwala w ciągu 5 lat na zawarcie dwóch stopni: stopień naukowy i stopień zarządzania.Umożliwia uczniom wykonywanie zawodów prawniczych i wykonywanie zawodów związanych z zarządzaniem organizacjami w sektorze prywatnym i publicznym.Opiera się ona na dwóch szkołach, które od dziesięcioleci posiadają wyszkolonych specjalistów posiadających wiedzę, umiejętności i postawy niezbędne do sprostania wyzwaniom dzisiejszego świata.

Program podwójnego stopnia w zakresie prawa i zarządzania pozwala uzyskać w ciągu 5 lat dwa dyplomy licencjackie w różnych, ale uzupełniających się obszarach: stopień naukowy i stopień naukowy w zarządzaniu. Jest to program, który wynika z partnerstwa dwóch szkół odniesienia katolickiego Porto: Wydziału Prawa i Katolickiej Szkoły Biznesu Porto.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Kurs Prawa jest naturalnym wyborem dla tych, którzy chcą poświęcić się zawodom prawniczym, takim jak rzecznictwo, sądowa lub prokuratorska magistracja, staranność, rejest ... [+]

prezentacja

Kurs Prawa jest naturalnym wyborem dla tych, którzy chcą poświęcić się zawodom prawniczym, takim jak rzecznictwo, sądowa lub prokuratorska magistracja, staranność, rejestracje i notarialnie, doradztwo biznesowe, aby wymienić tylko te, które wskakujemy do pamięci.

Szybka obserwacja rzeczywistości pokazuje jednak, że są to prawnicy lub specjaliści z wykształceniem prawniczym w wielu obszarach działalności. Prawdą jest, że kurs prawniczy daje szkolenie, które umożliwia wykonywanie wielu zawodów, które nie tylko tradycyjnych zawodów prawniczych.

Warunek wstępny

Warunkiem wstępnym dla kandydatów na stopień prawniczy jest wykonanie pisemnego testu o charakterze eliminacyjnym, którego celem jest ocena jedynie zdolności kandydata do wyrażenia się w języku portugalskim, nie wymagając ani oceniając żadnej wiedzy, lub inne gałęzie wiedzy.... [-]

Portugalia Porto
Październik 2019
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku