LAWSTUDIES.PL

Online Prawo handlowe Programy, Wyszukaj najlepszy Prawo handlowe programy tutaj! - Prawo handlowe

Bachelor of Laws, LLB, pokazuje, że dana osoba posiada wiedzę na temat koncepcji prawa i jest w stanie je praktykować. Jest absolwentem akredytację musi osiągnąć pozycję w tej dziedzinie. 

Choć zazwyczaj nie pozwalają na jednostkę do zdawania egzaminu w celu wykonywania zawodu prawnika, LLM w prawie gospodarczym lub magistra U. jest jednak pożądane dążenie wielu ze względu na specjalistyczną wiedzę przewidzianą.

 

Online Prawo handlowe Programy: Szukaj tutaj programów Prawo handlowe . Wszystkie szkoły i Online informacje Prawo handlowe directely, zaoszczędzić czas i kontakt Prawo handlowe przyjęć tutaj!

8 Wyniki z Prawo handlowe Filter

Prawo gospodarcze licencjat

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 12 semestry Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Bachelor w prawie gospodarczym (LL) w IUBH kształcenia na odległość otwiera Ci drogę do dobrej kariery w tej dziedzinie w połączeniu z administracji biznesu i naciskiem prawa.

LLB (Hons) Prawo z biznesem

University of Essex Online
Online Zaoczne 48 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Colchester

Zwiększ swoje szanse zawodowe dzięki naszemu wyjątkowemu programowi prawnemu i biznesowemu. Zdobądź tytuł magistra prawa, jednocześnie rozwijając umiejętności zarządzania, komunikacji i finansów. W tym połączonym programie uzyskasz wiedzę na temat koncepcji prawnych i biznesowych, a także zwiększysz swoje zbywalne umiejętności w miejscu pracy.

Prawo online LLB (z wyróżnieniem) z biznesem międzynarodowym

University of Law Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z międzynarodowym biznesem pomoże ci rozpocząć karierę w legalnym lub międzynarodowym sektorze handlowym. Jest to kwalifikujący się stopień naukowy prawa, umożliwiający przejście do następnego etapu szkolenia prawnego. Każdy moduł jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów ze świata prawa i biznesu, co daje praktyczne perspektywy potrzebne do kariery.

Online LLB (z wyróżnieniem) Prawo z biznesem

University of Law Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

W naszym prawie LLB z dyplomem biznesowym będziesz studiować kluczowe tematy prawne i powiązane umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w różnych obszarach prawnych, niezbędnych do uzyskania kwalifikującego się stopnia prawnego. Praktyczne ukierunkowanie na stosowanie prawa i biznesu w świecie rzeczywistym z możliwością zatrudnienia zawartą w kursie.

LLB (Hons) Law with International Business

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) w międzynarodowym biznesie trzyletni dyplom w pełnym wymiarze godzin pomoże Ci rozpocząć karierę w legalnych lub międzynarodowych sektorach komercyjnych. Jest to kwalifikacyjny stopień prawniczy, umożliwiający przejście do następnego etapu szkolenia prawniczego.

LLB (Hons) Law z biznesem z rokiem podstawowym

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham + 6 więcej

Na naszej LLB Law z Business with Foundation Year degree będziesz studiować kluczowe tematy prawne i powiązane umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w wielu obszarach prawnych, niezbędnych do uzyskania odpowiedniego stopnia prawniczego.

LLB (Hons) Law z International Business w roku Foundation

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z czteroletnim pełnym biznesem International Business pomoże Ci rozpocząć karierę w legalnych lub międzynarodowych sektorach komercyjnych. Jest to kwalifikacyjny stopień prawniczy, umożliwiający przejście do następnego etapu szkolenia prawniczego.

LLB (Hons) Prawo z biznesem

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Guildford Londyn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham + 6 więcej

Na naszej ustawie LLB z dyplomem Business studiujesz kluczowe tematy prawne i powiązane umiejętności, aby uzyskać szerokie zrozumienie w wielu obszarach prawnych, niezbędnych do uzyskania dyplomu ukończenia studiów prawniczych.