LAWSTUDIES

Studia niestacjonarne Kryminologia Manchester - programów Kryminologia Manchester Kryminologia , Manchester

Po licencjackich edukacji danej osoby została zakończona, on lub ona będzie musiał realizować LLB w celu faktycznie praktyka w dziedzinie prawa. Program ten trwa zazwyczaj od trzech do czterech lat. 

Kryminologia jest obszarem badań koncentrującym się na przyczynach, konsekwencjach i zapobieganiu zachowaniom przestępczym. Jest to szczególnie przydatne dla członków organów ścigania, takich jak detektywi, policjanci, strażnicy i sędziowie.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Manchester słynie z architektury i ma Wielkiej Brytanii drugi największy obszar miejski, 5 razy większy niż samo miasto. Istnieją tylko trzy uniwersytety, ale mają w sumie 73.000 uczniów.

Studia niestacjonarne Kryminologia Manchester - Weź Kryminologia Manchester. Wszystkie Kryminologia program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Kryminologia, Manchester Filter

LLB (Hons) Prawo z kryminologią

The University of Law Undergraduate Programmes
LLB
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze prawo z kryminologią to trzyletnie wykształcenie prawnicze. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnych aspektach kryminologii, w tym przestępczo ...

Czytaj więcej

LLB (z wyróżnieniem) QLD - (Uniwersytet Arden)

Ulearn
LLB
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Dziedzina: Kryminologia

Czytaj więcej

LLB (Hons) Prawo z kryminologią z Rokiem Fundacji

The University of Law Undergraduate Programmes
LLB
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze LLB (z wyróżnieniem) Law with Criminology with Foundation Year to czteroletni dyplom ukończenia studiów prawniczych. Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach pra ...

Czytaj więcej