LAWSTUDIES

Studia niestacjonarne Kryminologia Azja - Kryminologia programów Kryminologia w Azja

Można LLB zarobił, pokazując, że dana osoba jest certyfikowana do pracy w dziedzinie prawa. Jest również możliwe uzyskanie specjalizacji tego certyfikatu w celu dostosowania do zawodową w określonym kierunku legalności. 

Kryminologia jest obszarem badań koncentrującym się na przyczynach, konsekwencjach i zapobieganiu zachowaniom przestępczym. Jest to szczególnie przydatne dla członków organów ścigania, takich jak detektywi, policjanci, strażnicy i sędziowie.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Studia niestacjonarne Kryminologia Azja - Weź Kryminologia Azja. Wszystkie studia niestacjonarne Kryminologia program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Kryminologia, Azja Filter

Online LLB (z wyróżnieniem) Prawo z kryminologią. Reg. No. 253056

U Law Hong Kong
LLB
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Online

Nasze internetowe prawo LLB (z wyróżnieniem) ze stopniem kryminologii jest dostępne jako kurs 3, 4 lub 6 lat (nr rej. 253056). Jeśli chcesz rozpocząć karierę w legalnym lub sz ...

Czytaj więcej

LLB (z wyróżnieniem) Prawo z kryminologią. Reg. No. 253056

U Law Hong Kong
LLB
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) ze stopniem kryminologii jest dostępne na 3-letnim kursie (nr rej. 253056). Kurs koncentruje się na kluczowych zagadnieniach prawnych i różnyc ...

Czytaj więcej