Filter
Licencjat prawa
Grecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLB Grecja - programów LLB Grecja LLB

By zarabiać LLB, ludzie są w stanie poświadczyć do obecnych i przyszłych pracodawców, że posiadają kompleksowe zrozumienie analitycznych i umiejętności krytycznego myślenia, które są potrzebne przez kogoś w dziedzinie prawa.   

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze możliwości do prowadzenia wyższy poziom edukacji jest. Graniczy z Albanią, Macedonią, Bułgarią i Turcją, Grecja to perła turystyczna z jednego z world 's fantastycznych plaż.

LLB Grecja - Weź LLB Grecja. Wszystkie LLB i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

DEI College

Dynamiczny charakter ustawy staje się coraz bardziej widoczna zarówno w Grecji, jak i za granicą i sprawia, że ​​stosowanie prawa krajowego i międzynarodowego problemu pr ... [+]

Dynamiczny charakter ustawy staje się coraz bardziej widoczna zarówno w Grecji, jak i za granicą i sprawia, że ​​stosowanie prawa krajowego i międzynarodowego problemu prawnego strony bardzo ciekawe wyzwanie.

Celem doświadczonych wykładowców Wydziału Prawa na DEI jest przypomnienie uczniom krok po kroku, w jaki sposób pozyskać środki i metody, których potrzebują, aby zatrudnić, aby sprostać temu wyzwaniu.

Dostępne programy, pod kierunkiem naukowym danego uniwersytetu, są następujące:

LLB - University of London Programów Międzynarodowych

Międzynarodowy program LLB oferowane przez Programów Międzynarodowych University of London pracuje pod nadzorem naukowym szkół prawniczych lub wydziałów uczelni Uczelni, znanych jako "U. konsorcjum". Te sześć uczelnie są Birbeck, Kings College London, The London School of Economics, Queen Mary, Szkoła Studiów Orientalnych i Afrykańskich i UCL (University College London).... [-]

Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku