Popularne kategorie

Programy LLB

Programy LLB

LLB lub Bachelor of Laws, jest stopień profesjonalny prawo przyznane po ukończeniu kształcenia studiów. W większości krajów, posiadających akredytację LLB z dodatkowym, pozwala na praktyki prawa. Programy LLB dać studentom solidne zrozumienie prawa, jak również krytyczne, analityczne i strategiczne myślenia niezbędnych do dziedziny prawa.

Niektóre przykłady programów LLB prawa są w sektorach, takich jak prawa gospodarczego, prawa wspólnotowego, prawa międzynarodowego i prawa karnego. Niektóre uczelnie pozwalają także uczniom rozwijać specyficzne dla ich interesów zawodowych swoich specjalistycznych programów LLB. Programy LLB można zwykle kończy się w 3 lub 4 lat.

Wiele różnych programów LLB mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych LLB i programów Bachelor of Law wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy LLB

KIMEP University

Licencjat Z Prawa Międzynarodowego

Lipiec 16, 2018
Program Bachelor of International Law zapewnia wysokiej jakości edukację w zakresie regulacji prawnych stosunków między państwami, stosunków prywatnych między osobami fizycznymi i podmiotami prawnymi oraz relacji biznesowych między partnerami reprezentującymi różne jurysdykcje. Ta wiedza i nabyte umiejętności pozwolą absolwentom stać się skutecznym… [+]i prawnikami w sektorze publicznym i prywatnym: organy państwowe, międzynarodowe organizacje międzyrządowe i pozarządowe, firmy prywatne oraz firmy prawnicze i konsultingowe. [-]

University of Law Online

Online Law Degree With Business (LLB)

Sierpień 7, 2018
Jako student online będziesz studiować tematy prawne i biznesowe oraz rozwijać kluczowe umiejętności w zakresie analiz, badań, rozwiązywania problemów i komunikacji.

London South Bank University

LLB (z Wyróżnieniem) W Prawie Gospodarczym

Czerwiec 10, 2018
Kwalifikacyjne studia prawnicze akredytowane przez profesjonalne organizacje reprezentujące prawników i adwokatów. Zdobądź doświadczenie w pracy prawnej w Poradni Prawnej LSBU. Oferowany w pełnym wymiarze godzin.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest LLB?

LLB

Stopni prawa są nierozerwalnie związane z historią szkolnictwa wyższego, jako jedne z pierwszych stopni naukowych przyznawanych uczonych uniwersyteckich. Obecnie istnieje wiele programów Bachelor of Law licencjackich dostępnych. Jaka jest różnica między LLB, ustawy BA i BSc w ustawie?

LLB, od łacińskiego Legum Baccalaureus, jest Bachelor of Law oferowane w krajach najczęstszych prawa jako pierwszy profesjonalny stopień w prawo. Bachelor of Arts (BA) w ustawie jest licencjat ustawa, która pozwala studentowi elastyczność łączenia ich studiować prawo z innej dyscypliny, takich jak nauki polityczne, komunikacji i biznesu. Bachelor of Science (BSc) w ustawie zazwyczaj łączy inny kierunek studiów z prawem, takich jak ekonomia, gospodarka, kryminologii i Zarządzania. Wiele BA w ustawie i BSC w programach prawniczych nie są zaliczane w sobie - co oznacza, studenci są zobowiązani do podjęcia dodatkowych zajęć lub odbycia LLB - bardziej profesjonalnie zorientowanych - w uzupełnieniu do ich BA lub BSc w celu praktyki prawa.

Jakie są korzyści z robienia LLB?

Absolwenci każdej z trzech do czterech lat studiów Bachelor of Law, czy jest LLB, BA w ustawie lub licencjat z ustawy, są wysokie kwalifikacje do pracy lub dalszej nauki. LLB, BA w programach ustawy lub ustawy inżynierskich może być wstępne na studia podyplomowe w zakresie prawa, w magistra prawa lub Juris Doctor, na przykład. Niektóre uczelnie oferują programy online studia prawnicze, oferując elastyczną alternatywę dla osób zainteresowanych zmianą kariery lub budynku wzmocnione kwalifikacji zawodowych.

Jakie rodzaje zajęć są prowadzone w Bachelor of Law?

Programy LLB skupić się na przygotowaniu studentów do prawnik, adwokat, adwokat lub radca prawny, a więc z reguły koncentrują się na tych samych podstawowych modułów (np. prawa umów, prawa konstytucyjnego, prawa karnego, itp.), bez względu na uniwersytecie. Bachelor of Arts (BA) w ustawie i Bachelor of Science (BSC) w programach prawo może również zawierać inne obszary badań, łącząc, że ze zrozumieniem ustawy. Na przykład, Bachelor of studentów prawa mogą również brać udział w kursach z zakresu prawa spółek, prawa imigracyjnego, prawa własności intelektualnej, praw człowieka, polityki międzynarodowej, mediów, biznesu i innych.

Jakie są wymagania LLB Degree?

Jednym z kluczowych warunkiem wstępnym jakiegokolwiek programu Bachelor of Law jest ukończenie nauki w szkole średniej. W ramach LLB lub Bachelor of Law programu, uczniowie będą musieli wypełnić podstawowych modułów zorientowanych praktyk określonych przez Radę adwokackiej. To jest ten sam podmiot, który będzie później podać badania, które absolwent musi przejść w celu wykonywania zawodu w swoim regionie. Studentów uczestniczących w BSC w ustawie oraz w programach studiów BA Prawo może mieć również możliwość, aby zapisać się na kursy, które przygotują ich do egzaminu zawodowego prawa (często zwanego "egzamin Bar").

Ile kosztuje Weź Bachelor of Law?

Koszty związane z LLB, BA w ustawie lub licencjat z programu ustawy może się znacznie różnić od jednej uczelni do drugiej. Cena za trzy-lub czteroletni Bachelor of Law będzie także zależeć od kraju lub obszaru, na którym student uczy. Tryb studiów - takich jak gry online, kształcenie na odległość lub na uczelni - może mieć wpływ na zdolność ucznia do pracy i studiować jednocześnie.

Dlaczego warto wziąć Online LLB?

Online Bachelor Degree programów Prawo oferty potencjalnym studentom możliwość pracy w kierunku licencjat z prawa pracując wokół napięty harmonogram. Licencjat prawa Online oferowane są przez wiele instytucji naukowych i mogą zostać podjęte w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Można znaleźć kilka uniwersytetów w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Oceanii, które oferują online, programów studiów Bachelor of Law.

Gdzie oferowane są programy Bachelor of Law?

Programy LLB są oferowane na uniwersytetach w większości krajów common law, w tym w Australii, Bangladeszu, Kanady, Indii, Malezji, Pakistanie, Singapurze, Republice Południowej Afryki i Wielkiej Brytanii. Licencjat z Prawa i BSC w programach prawniczych są oferowane na uniwersytetach na całym świecie, takich jak Brazylia, Niemcy, Włochy, Litwa, Norwegia, Stany Zjednoczone i wiele innych. Przewiń w dół i przeczytać więcej na temat programów Bachelor of Law. Możesz poprosić o więcej informacji w zaledwie kilka minut od uczelni chcesz.