Read the Official Description

Jeśli masz wykształcenie wyższe i chciałbyś zostać prawnikiem lub adwokatem, ten dwuletni kurs, który możesz również częściowo przeprowadzić online, zapewni ci szkolenie akademickie, którego potrzebujesz, aby przejść do etapu szkolenia zawodowego. wykształcenie prawnicze. Jest to szczególnie odpowiednie dla studentów z zagranicy, których domowe organizacje zawodowe wymagają tradycyjnego LLB. Ukończysz z szerokim zakresem przekazywalnych umiejętności prawnych i akademickich oraz zrozumienia głównych instytucji, procesów i doktryn angielskiego prawa.

Status Seniora LLB (Hons) pozwala na podjęcie profesjonalnie akredytowanego stopnia prawnego w ciągu zaledwie dwóch lat.

Masz możliwość ukończenia kursu na terenie kampusu lub nauki na odległość. Jeśli korzystasz z opcji nauki na odległość, wsparcie online zapewnia innowacyjny i wysoko rekomendowany zespół nauczania online UCLan.

Umiejętności prawne i wiedza są opracowywane na poziomie aplikacji odpowiednim dla tych, którzy już uzyskali umiejętności studiowania poprzez wcześniejszy stopień lub równoważne kwalifikacje. Jeśli uzyskałeś już tytuł Graduate Diploma in Law (GDL), otrzymasz akredytację za wcześniejszą naukę.

Będziesz uczyć się podstaw prawnych przedmiotów prawnych, które są obowiązkowe dla uprawnionego stopnia prawniczego, a także możesz wybierać spośród wielu opcjonalnych modułów oferowanych przez Lancashire Law School. Podejmiesz cztery opcje wyboru, w tym moduł badawczy, w którym możesz śledzić swoje zainteresowania.

Nasi wykładowcy pochodzą zarówno z środowisk akademickich, jak i zawodowych, dzięki czemu nasze zaangażowanie w nauczanie oparte na badaniach jest maksymalizowane.

Nasze podejście do nauczania i uczenia się jest "skoncentrowane na uczniu", co oznacza, że odpowiedzialność za osiągnięcie efektów kształcenia spoczywa na inicjatywie studenckiej w samodzielnym zarządzaniu programem studiów. Proces ten jest ułatwiony przez personel zapewniający odpowiednie materiały szkoleniowe i wsparcie, takie jak podręczniki modułów, zarysy wykładów, listy czytelnicze i materiały online.

Będziesz częścią kohorty zarówno krajowych, jak i zagranicznych studentów i będą prowadzone przez czołowych naukowców. Będziesz także czerpał korzyści z nauczania personelu, który jest profesjonalnie wykwalifikowanym solicitors i barristers.

Korzystając z naszej sieci absolwentów , którzy pracują w dużych organizacjach północno-zachodnich, pomożemy Ci znaleźć legalne praktyki i będziesz mieć wiele okazji do odwiedzenia odpowiednich instytucji prawnych, zarówno lokalnych, jak i poza nimi, np. Dla krajowych sądów i wielu instytucji europejskich tj. Unia Europejska, w tym Komisja, Rada Ministrów, Parlament Europejski i Europejski Trybunał Sprawiedliwości podczas tygodniowej wizyty studyjnej w Brukseli.

Lancashire Law School jest w czołówce badań w wielu specjalistycznych dziedzinach prawnych, w tym w dochodzeniach dotyczących przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Nasze projekty finansowane zewnętrznie obejmowały spojrzenie na politykę alkoholową dla Europy, przestępstwa z nienawiści w Europie i międzynarodowe zbrodnie wojenne.

Będziesz wspierany zarówno akademicko jak i pastoralnie przez ten proces przez pracowników akademickich odpowiedzialnych za badane moduły, a także przez osobistego nauczyciela, który jest akademickim członkiem personelu, który jest szczególnie odpowiedzialny za opiekę nad tobą w trakcie edukacji w UCLan.

Każdego roku organizujemy dedykowane targi kariery prawniczej, które są wspierane przez szereg pracodawców z Koronnej Prokuratury (CPS) do rad hrabstwa i firm prawniczych.

Studenci mają możliwość wnoszenia wkładu w projekty badawcze poprzez programy stażystów.

Możesz dołączyć do Studenckiego Towarzystwa Prawnego, prowadzonego przez studentów dla studentów i organizującego takie wydarzenia, jak wycieczki do Londynu, aby odwiedzić Sąd Najwyższy, Sądy Królewskie i Stary Bailey, doroczny bal prawny i wielu gości.

Wymagania wstępne

2: 2 Hons Stopień w każdej dyscyplinie
Odpowiednia kwalifikacja na poziomie 2 języka angielskiego. na przykład. GCSE Stopień C w języku angielskim
IELTS - klasa 6,5 bez żadnego podskoku poniżej 6,0.

Przegląd kursu

1 ROK

Od września do stycznia

 • Prawo umów
 • Prawo ziemi
 • Umiejętności prawników
 • Angielski system prawny Esej

Od stycznia do czerwca

 • Prawo Unii Europejskiej
 • Prawo publiczne
 • Prawo karne
ROK 2

Od września do stycznia

 • Prawo do tortu
 • I twój wybór dwóch modułów opcji

Od stycznia do czerwca

 • Prawo kapitałowe
 • I twój wybór dwóch modułów opcji

Studenci rozpoczynający kurs w styczniu ukończą moduły od stycznia do czerwca w pierwszym semestrze, a następnie moduły od września do stycznia w drugim semestrze.

Nauka środowiska i oceny

3-letnie kwalifikacje obejmują zwykle 360 punktów, a każde 20 punktów (standardowy moduł) odpowiada 200 godzinom nauki, na które składają się wykłady, seminaria, samouczki, sesje praktyczne i niezależne studia. Niezależne studia to ważny aspekt twojego kursu. Dokładna kombinacja czasu nauki będzie opisana w deskryptorach modułów i będzie zależeć od wybranych opcji.

Jest to wyjątkowy kurs, który został wysoko oceniony przez profesję za innowacyjne podejście do nauczania. Środowisko nauczania Szkoły ma na celu stymulowanie uczenia się. Wszystkie nasze sale wykładowe w kampusie i małe sale dydaktyczne są nowoczesne i są wyposażone w supernowoczesne zaplecze audiowizualne i prezentacyjne, które zwiększają i wspierają naukę.

Jak można się było spodziewać po szkole prawniczej zaangażowanej w zwiększanie szans na zatrudnienie jej absolwentów, istnieje wiele dedykowanych sal rozwoju umiejętności z urządzeniami do nagrywania i odtwarzania w samej szkole. Istnieje także imponujący pokój dyskusyjny, który wygląda jak prawdziwy sąd i zapewnia studentom bezcenne doświadczenie edukacyjne. Sala dyskusyjna jest również szeroko wykorzystywana do zajęć pozalekcyjnych, takich jak konkursy mootingowe, szkolenia adwokackie i spotkania z prelegentami. Nasza biblioteka zawiera dedykowaną bibliotekę prawniczą z mnóstwem podręczników, raportów prawnych i czasopism, a także zapewnia cichą przestrzeń dla studentów do nauki zarówno indywidualnie, jak i jako część grupy. Rozbudowana biblioteka biblioteczna Law School zapewnia dostęp do wielu źródeł prawnych i akademickich z Wielkiej Brytanii i nie tylko i jest dostępna dla studentów z dowolnego miejsca z dostępem do komputera.

Dla każdego modułu dostępna jest dedykowana strona Blackboard, która zapewnia obszerne wsparcie online, od podręczników modułów i konturów wykładów po samokontrolujące quizy i interaktywne materiały weryfikacyjne.
Kurs kształcenia na odległość jest realizowany przy użyciu najnowszych technologii nauczania z interaktywnymi podręcznikami do plików tekstowych, audio i wideo, a także pytań testowych. Interakcja z wychowawcami i innymi uczniami odbywa się za pomocą synchronicznych i synchronicznych tablic dyskusyjnych i linków wideo.

Oceny dokonuje się na różne sposoby:

 • Tradycyjny, niewidoczny egzamin (wymaganie zawodowe dla wszystkich podstawowych modułów podstawowych) i sprawdzone egzaminy
 • Koniec modułu i ocena formatywnych zajęć w trakcie kursu
 • E-oceny: e-quizy; e-case studies
 • Prezentacje grupowe i indywidualne
 • Portfolio; pod rzuca
 • Osobiste refleksyjne dzienniki rozwoju; dyskusje i debaty oraz
 • Ustne występy na seminariach.

CJAM

Końcowi studenci studiów licencjackich i magisterskich mają szansę wziąć udział w naszej corocznej imprezie poświęconej zatrudnialności cJAM. cJAM zmywa tradycyjny format kariery zawodowej i daje studentom UCLan bezpośredni kontakt z 30 profesjonalistami z branży, którzy przybyli na imprezę z ofertą cennych okazji do pracy. Format zdarzenia cJAM składa się z czterech głównych komponentów:

 • Słuchacze słyszą od mówców branżowych, którzy dzielą się swoją osobistą podróżą i jak dotarli tam, gdzie są teraz.
 • Przemysł Q
 • Nieformalne możliwości nawiązywania kontaktów podczas przerw i lunchu.
 • Kluczowym elementem cJAM jest gigantyczna sesja pitchowania. Uczniowie mają osiem minut czasu na indywidualny trening dla wybranych gości z branży, którzy chcą wygrać miejsce docelowe. Studenci mogą wybrać pomysł, powody, dla których chcą się znaleźć w tej konkretnej kancelarii prawnej lub pokazać swój entuzjazm, umiejętności i talent. Zaraz po sesji pitchingowej decyduje się na miejsca docelowe, a wydarzenie kończy się, gdy wszyscy nagrodzeni uczniowie zostaną nagrodzeni.

Możliwości

Możesz skorzystać z bogatej oferty prawdziwego doświadczenia zawodowego i rozwoju umiejętności osobistych, na przykład biorąc udział w licznych krajowych konkursach, negocjacjach i mediacjach, podejmując praktyki zawodowe, mini-uczennice i uczęszczając do szkół letnich. Nasi studenci są wysoko cenieni przez pracodawców ze względu na ich umiejętności i profil umiejętności. Mają imponujące osiągnięcia w zdobywaniu zawodów na poziomie magisterskim lub profesjonalnych kontraktów szkoleniowych.

 • Masz możliwość studiowania lub pracy za granicą, poprzez program Erasmus lub poprzez międzynarodowe wymiany i staże, oraz wizytę w Komisji Europejskiej w Brukseli, Parlamencie Europejskim i Komisji Europejskiej w Luksemburgu.
 • Pomyślne ukończenie LLB (Hons) pozwala przejść do profesjonalnego elementu szkolenia prawniczego, albo jako adwokat (Kurs Prawniczy) lub jako adwokat (Bar Professional Training Course).
 • Dalsze studia akademickie mogą być realizowane przez Masters in Law (LLM) lub doktorat, PhD.

W 2018 r. Odbyły się cztery wydarzenia cJAM i przyznano 320 miejsc docelowych. Wszystko to umożliwiło naszym uczniom nawiązanie wiarygodnych relacji zgodnie z ich aspiracjami zawodowymi. Aby dowiedzieć się więcej o cJAM: Law, zobacz wideo i przeczytaj komunikat prasowy.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Lancashire Law School - University of Central Lancashire »

Last updated March 1, 2019
Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,750 GBP
Studia stacjonarne, roczne, studenci z Wielkiej Brytanii / UE. W niepełnym wymiarze godzin: 1 125 £ za 20 badanych kredytów (Wielka Brytania / UE).
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Czerwiec 30, 2021
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Czerwiec 30, 2021