Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli posiadasz dyplom ukończenia studiów prawniczych i chciałbyś zostać adwokatem lub adwokatem, ten dwuletni kurs, który możesz również uczyć częściowo online, zapewni Ci szkolenie akademickie, które musisz przejść do etapu szkolenia zawodowego edukacja prawna. Jest to szczególnie odpowiednie dla studentów z zagranicy, których domowe instytucje zawodowe wymagają tradycyjnego LLB. Ukończysz szeroki zakres transferowalnych umiejętności prawnych i akademickich oraz zrozumiesz główne instytucje, procesy i doktryny prawa angielskiego.

Status Seniora LLB (Hons) pozwala na podjęcie profesjonalnie akredytowanego stopnia prawnego w ciągu zaledwie dwóch lat.

Masz możliwość ukończenia kursu na terenie kampusu lub nauki na odległość. Jeśli korzystasz z opcji nauki na odległość, wsparcie online zapewnia innowacyjny i wysoko rekomendowany zespół nauczania online UCLan.

Umiejętności prawne i wiedza są opracowywane na poziomie aplikacji odpowiednim dla tych, którzy już uzyskali umiejętności studiowania poprzez wcześniejszy stopień lub równoważne kwalifikacje. Jeśli uzyskałeś już tytuł Graduate Diploma in Law (GDL), otrzymasz akredytację za wcześniejszą naukę.

Będziesz studiować przedmioty prawnicze fundacji, które są obowiązkowe dla uzyskania dyplomu ukończenia studiów prawniczych, a także możesz wybrać z szeregu opcjonalnych modułów oferowanych przez Lancashire Law School. Podejmiesz cztery opcje do wyboru, w tym moduł badawczy, w którym możesz śledzić swoje zainteresowania.

Nasi wykładowcy pochodzą zarówno z środowisk akademickich, jak i zawodowych, dzięki czemu nasze zaangażowanie w nauczanie oparte na badaniach jest maksymalizowane.

Nasze podejście do nauczania i uczenia się jest "skoncentrowane na uczniu", co oznacza, że odpowiedzialność za osiągnięcie efektów kształcenia spoczywa na inicjatywie studenckiej w samodzielnym zarządzaniu programem studiów. Proces ten jest ułatwiony przez personel zapewniający odpowiednie materiały szkoleniowe i wsparcie, takie jak podręczniki modułów, zarysy wykładów, listy czytelnicze i materiały online.

Będziesz częścią kohorty zarówno krajowych, jak i zagranicznych studentów i będą prowadzone przez czołowych naukowców. Będziesz także czerpał korzyści z nauczania personelu, który jest profesjonalnie wykwalifikowanym solicitors i barristers.

Korzystając z naszej sieci absolwentów , którzy pracują w dużych organizacjach północno-zachodnich, pomożemy Ci znaleźć legalne praktyki i będziesz mieć wiele okazji do odwiedzenia odpowiednich instytucji prawnych, zarówno lokalnych, jak i poza nimi, np. Dla krajowych sądów i wielu instytucji europejskich tj. Unia Europejska, w tym Komisja, Rada Ministrów, Parlament Europejski i Europejski Trybunał Sprawiedliwości podczas tygodniowej wizyty studyjnej w Brukseli.

Lancashire Law School jest w czołówce badań w wielu specjalistycznych dziedzinach prawnych, w tym w dochodzeniach dotyczących przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Nasze projekty finansowane zewnętrznie obejmowały spojrzenie na politykę alkoholową dla Europy, przestępstwa z nienawiści w Europie i międzynarodowe zbrodnie wojenne.

Będziesz wspierany zarówno akademicko jak i pastoralnie przez ten proces przez pracowników akademickich odpowiedzialnych za badane moduły, a także przez osobistego nauczyciela, który jest akademickim członkiem personelu, który jest szczególnie odpowiedzialny za opiekę nad tobą w trakcie edukacji w UCLan.

Każdego roku organizujemy dedykowane targi kariery prawniczej, które są wspierane przez szereg pracodawców z Koronnej Prokuratury (CPS) do rad hrabstwa i firm prawniczych.

Studenci mają możliwość wnoszenia wkładu w projekty badawcze poprzez programy stażystów.

Możesz dołączyć do Studenckiego Towarzystwa Prawnego, prowadzonego przez studentów dla studentów i organizującego takie wydarzenia, jak wycieczki do Londynu, aby odwiedzić Sąd Najwyższy, Sądy Królewskie i Stary Bailey, doroczny bal prawny i wielu gości.

Wymagania wstępne

 • Stopień 2: 2 w każdej dyscyplinie
 • Odpowiednia znajomość języka angielskiego na poziomie 2. na przykład. GCSE angielski stopień C
 • IELTS klasy 6,5 bez podskali niższej niż 6,0.

Przegląd kursu

1 rok

Od września do stycznia

 • Prawo umów
 • Prawo ziemi
 • Umiejętności prawników
 • Angielski system prawny Esej

Od stycznia do czerwca

 • Prawo Unii Europejskiej
 • Prawo publiczne
 • Prawo karne
Rok 2

Od września do stycznia

 • Prawo do tortu
 • I twój wybór dwóch modułów opcji

Od stycznia do czerwca

 • Prawo kapitałowe
 • I twój wybór dwóch modułów opcji

Studenci rozpoczynający kurs w styczniu ukończą moduły od stycznia do czerwca w pierwszym semestrze, a następnie moduły od września do stycznia w drugim semestrze.

Nauka środowiska i oceny

3-letnie kwalifikacje obejmują zwykle 360 punktów, a każde 20 punktów (standardowy moduł) odpowiada 200 godzinom nauki, na które składają się wykłady, seminaria, samouczki, sesje praktyczne i niezależne studia. Niezależne studia to ważny aspekt twojego kursu. Dokładna kombinacja czasu nauki będzie opisana w deskryptorach modułów i będzie zależeć od wybranych opcji.

Jest to wyjątkowy kurs, który został wysoko oceniony przez profesję za innowacyjne podejście do nauczania. Środowisko nauczania Szkoły ma na celu stymulowanie uczenia się. Wszystkie nasze sale wykładowe w kampusie i małe sale dydaktyczne są nowoczesne i są wyposażone w supernowoczesne zaplecze audiowizualne i prezentacyjne, które zwiększają i wspierają naukę.

Jak można oczekiwać od Szkoły Prawniczej zaangażowanej w zwiększanie szans na zatrudnienie swoich absolwentów, istnieje szereg dedykowanych pokoi rozwoju umiejętności z urządzeniami do nagrywania i odtwarzania w samej Szkole. Istnieje również imponująca sala sądowa moot, która wygląda jak prawdziwy dziedziniec i zapewnia uczniom bezcenne doświadczenie edukacyjne. Sala sądowa moot jest również szeroko wykorzystywana do zajęć pozalekcyjnych, takich jak zawody w toku, szkolenia rzeczników i mówcy odwiedzający. Nasza biblioteka zawiera dedykowaną bibliotekę prawniczą z mnóstwem podręczników, raportów prawnych i czasopism oraz zapewnia cichą przestrzeń dla studentów do studiowania zarówno indywidualnie, jak i w ramach grupy. Rozbudowana biblioteka biblioteczna Law School zapewnia dostęp do wielu źródeł prawnych i akademickich z Wielkiej Brytanii i nie tylko, i jest dostępna dla studentów w dowolnym miejscu z dostępem do komputera.

Dla każdego modułu dostępna jest dedykowana strona Tablica, która zapewnia szeroką pomoc online, od podręczników modułów i zarysów wykładów po samokontrolujące quizy i interaktywne materiały rewizyjne.
Kurs nauczania na odległość jest dostarczany przy użyciu najnowszych technologii nauczania z interaktywnymi tekstami, skoroszytami plików audio i wideo oraz pytaniami do autotestu. Interakcja z nauczycielami i innymi studentami odbywa się za pomocą synchronicznych i asynchronicznych forów dyskusyjnych i łączy wideo.

Oceny dokonuje się na różne sposoby:

 • Tradycyjny niewidoczny egzamin (wymaganie zawodowe dla wszystkich podstawowych modułów podstawowych) i sprawdzone egzaminy,
 • Koniec modułu i kursowe formacyjne oceny zajęć,
 • E-oceny: e-quizy; e-case studies,
 • Prezentacje grupowe i indywidualne,
 • Portfele; podcasty,
 • Pamiętniki refleksyjne dotyczące rozwoju osobistego; moots i debaty, i
 • Ustne występy na seminariach.

CJAM

Końcowi studenci studiów licencjackich i magisterskich mają szansę wziąć udział w naszej corocznej imprezie poświęconej zatrudnialności cJAM. cJAM zmywa tradycyjny format kariery zawodowej i daje studentom UCLan bezpośredni kontakt z 30 profesjonalistami z branży, którzy przybyli na imprezę z ofertą cennych okazji do pracy. Format zdarzenia cJAM składa się z czterech głównych komponentów:

 • Słuchacze słyszą od mówców branżowych, którzy dzielą się swoją osobistą podróżą i jak dotarli tam, gdzie są teraz.
 • Branża Q
 • Nieformalne możliwości nawiązywania kontaktów podczas przerw i lunchu.
 • Kluczowym elementem cJAM jest gigantyczna sesja pitchingowa. Uczniowie mają osiem minut indywidualnego spotkania z wybranymi gośćmi z branży, aby spróbować zdobyć miejsce. Uczniowie mogą wybrać pomysł, powody, dla których chcą mieć staż w tej konkretnej kancelarii lub zaprezentować swój entuzjazm, umiejętności i talent. Bezpośrednio po sesji pitchingowej podejmuje się decyzje o stażach, a impreza kończy się, a wszyscy zwycięscy studenci otrzymują nagrody za umieszczenie.

Możliwości

Możesz skorzystać z bogactwa możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego i rozwijania umiejętności osobistych, na przykład biorąc udział w licznych konkursach krajowych, negocjacjach i mediacjach, podejmując praktyki, mini-uczniów i uczęszczając do szkół letnich. Nasi studenci są wysoko cenieni przez pracodawców ze względu na ich umiejętności i profil umiejętności. Mają imponujące osiągnięcia w zdobywaniu miejsc pracy na poziomie absolwentów lub kontraktów szkoleniowych.

 • Masz możliwość studiowania lub pracy za granicą, poprzez program Erasmus lub poprzez międzynarodowe wymiany i staże, oraz wizytę w Komisji Europejskiej w Brukseli, Parlamencie Europejskim i Komisji Europejskiej w Luksemburgu.
 • Pomyślne ukończenie LLB (Hons) pozwala przejść do profesjonalnego elementu szkolenia prawniczego, albo jako adwokat (Kurs Prawniczy) lub jako adwokat (Bar Professional Training Course).
 • Dalsze studia akademickie mogą być realizowane przez Masters in Law (LLM) lub doktorat, PhD.

W 2018 r. Odbyły się cztery wydarzenia cJAM i przyznano 320 miejsc docelowych. Wszystko to umożliwiło naszym uczniom nawiązanie wiarygodnych relacji zgodnie z ich aspiracjami zawodowymi. Aby dowiedzieć się więcej o cJAM: Law, zobacz wideo i przeczytaj komunikat prasowy.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Zobacz 2 więcej kursów w Lancashire Law School - University of Central Lancashire »

Ostatnia aktualizacja April 17, 2019
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,750 GBP
Studia stacjonarne, roczne, studenci z Wielkiej Brytanii / UE. W niepełnym wymiarze godzin: 1 125 £ za 20 badanych kredytów (Wielka Brytania / UE).
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Czerwiec 30, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2021