Read the Official Description

Jeśli europejskie zasady handlu różnią się od niemieckich przepisów, jakie prawo reguluje przesyłanie towarów z Londynu do Berlina? Czy Wielka Brytania może ograniczyć liczbę uchodźców, którzy chcą przyjechać do swojego kraju po tym, jak zostaną przejęci przez Grecję lub Francję?

Jeśli lubisz szukać odpowiedzi na tego typu pytania, powinieneś rozważyć program European Law School. Będziesz studiować prawo europejskie i międzynarodowe, a także systemy prawne z różnych państw członkowskich UE (prawo porównawcze).

To przygotuje cię do pracy jako prawnik na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym, zarówno w sektorze prywatnym, jak i rządowym. W ramach dalszego szkolenia, które jest również oferowane, można również uzyskać dostęp do zawodów regulowanych, takich jak prawnik, prokurator lub sędzia.

Dowiedz się więcej o naszym Wirtualnym Dniu Otwartym tutaj!

Dlaczego ten program?

Program studiów licencjackich w zakresie prawa europejskiego (ELS) łączy kursy z zakresu prawa europejskiego z kursami z zakresu prawa porównawczego i dotyczy systemów prawnych niektórych dużych państw członkowskich UE. Program ELS jest całkowicie nauczany w języku angielskim przez doświadczonych pracowników. Program zapewni dokładne zrozumienie prawa UE i krajowych systemów prawnych, a także współczesnych umiejętności i doskonałych umiejętności prawnych w języku angielskim.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Maastricht University, Faculty of Law »

Last updated April 14, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,060 EUR
Studenci UE / EOG. 7 500 EUR dla studentów spoza UE.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Campus Tour of Faculty of Law at Maastricht University

Bachelor European Law School