LLB (z wyróżnieniem) w prawie

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd kursu

Zrób nasz pierwszy krok w kierunku szeregu ekscytujących i satysfakcjonujących karier w prawie dzięki naszemu dyplomowi LLB Law Single Honors.

Zyskasz kompleksowe uziemienie w siedmiu obszarach objętych kwalifikującym się tytułem prawniczym; Prawo umów, prawo karne, prawo gruntów, akcje i trusty, prawo UE, prawo deliktowe i prawo publiczne.

W trakcie studiów możesz wybierać z szerokiej gamy specjalistycznych dziedzin prawa związanych z medycyną, prawami człowieka, rodziną, środowiskiem, handlem, zatrudnieniem i mediami.

Podczas studiów rozwiniesz doskonałe umiejętności badawcze i analityczne oraz nauczysz się skutecznie prezentować swoje pomysły, zarówno ustnie, jak i na piśmie.

Dlaczego prawo w Swansea?

Swansea University ma ugruntowaną i rosnącą reputację w dziedzinie nauczania prawa i badań. Szkoła prawa jest uznawana za źródło wiedzy specjalistycznej i wywierające wpływ na politykę i praktykę w różnych dziedzinach praktyki. Szkoła jest całkowicie zaangażowana w ciągłe doskonalenie nauczania i uczenia się oraz umieszczanie uczniów w centrum swoich działań.

Opierając się na Hillary Rodham Clinton School of Law, skorzystasz z bycia częścią tętniącego życiem i różnorodnego środowiska badawczego i dydaktycznego ze studentami w jego sercu.

Prawo jest w rankingu 300 najlepszych na świecie (QS World Rankings 2020)

Dołączysz do uniwersytetu, który znajduje się w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii pod względem ogólnej satysfakcji studentów (NSS 2019) oraz w pierwszej piątce w Wielkiej Brytanii pod względem perspektyw kariery (Guardian 2020).

Twoje doświadczenie prawne

Oferujemy integracyjne, skoncentrowane na uczniach środowisko uczenia się i społeczność. Moduły są dostarczane i oceniane na wiele różnych sposobów, a Ty będziesz zachęcany do wzięcia odpowiedzialności za własne uczenie się, do samodzielnej pracy z innymi, do działania profesjonalnego i doskonalenia nowych umiejętności. Oprócz zajęć dydaktycznych i edukacyjnych oferujemy szeroką gamę możliwości zaangażowania: od praktyk opartych na badaniach, do pracy z klientami, rozwijania rzecznictwa i innych umiejętności. Nasza prężnie działająca Klinika Prawna oferuje studentom możliwość zaangażowania się w udzielanie porad klientom, a my mamy programy pozalekcyjnych rozmów, negocjacji i rozmów.

Nasza struktura studiów licencjackich, z zakresem modułów opcjonalnych ostatniego roku, daje wiele możliwości dostosowania studiów do twoich szczególnych zainteresowań, celów zawodowych lub ambicji.

Masz możliwość spędzenia roku za granicą między drugim a ostatnim rokiem, poszerzając swoje umiejętności i doświadczenie z jednym z naszych partnerów.

Oferujemy szereg możliwości stażu w szerokim zakresie ustawień, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.

Prawo możliwości zatrudnienia

Studiowanie kwalifikującego się tytułu prawnego może prowadzić do szeregu karier. Naszym celem jest wyposażenie studentów w wiele umiejętności, aby zwiększyć ich szanse absolwentów. Nasi absolwenci przechodzą różnorodne kariery, w tym:

  • adwokat, dyplomowany księgowy, urzędnik państwowy, wykładowca, wykonawca prawny, urzędnik samorządu terytorialnego, asystent prawny, funkcjonariusz policji, funkcjonariusz więzienny, badacz, radca prawny, makler papierów wartościowych lub urzędnik ds. standardów handlowych.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

  • Warsztaty dotyczące zatrudnienia, rozmowy pracodawców, indywidualne wydarzenia i targi pracy.
  • Indywidualne porady i wskazówki profesjonalnie wykwalifikowanych doradców zawodowych.
  • Pomoc w znalezieniu pracy, stażu, stażu pracy i możliwości wolontariatu.
  • Dostęp do zasobów informacyjnych na szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem karierą.
  • Porady i wskazówki na temat studiów podyplomowych i finansowania.
  • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Zatrudnialność w School of Law

School of Law przyjmuje proaktywne podejście w celu zwiększenia szans absolwentów na zatrudnienie, z dedykowanym Specjalistą ds. Zatrudnienia i Stażystów. Szkoła oferuje szereg lokalnych, krajowych i międzynarodowych staży zawodowych, profesjonalnych kursów oraz porad i wsparcia, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności realizacji swoich ambicji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Czytaj więcej

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Pokaż mniej