LLB (z wyróżnieniem) QLD - (Uniwersytet Arden)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

LLB (z wyróżnieniem) QLD - (Uniwersytet Arden)

122305_unnamed.jpg

 • Dziedzina: Kryminologia
 • Poziom: licencjat
 • Uniwersytet: Uniwersytet Arden
 • Miasto: Birmingham, Londyn, Manchester

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Arden?

 • Uważamy, że tutaj, na Uniwersytecie Arden, każdy, wszędzie powinien mieć możliwość studiowania.
 • Arden z pasją zapewnia dostęp do szkolnictwa wyższego, które pasuje do twojego gorączkowego, nowoczesnego życia.
 • Arden oferuje dostęp do programów studiów magisterskich, magisterskich i MBA
 • Nasi uczniowie mają od 18 do 80 lat, ponieważ wspieramy ich zarówno na miejscu (w naszych brytyjskich centrach studiów), jak i online.
 • Z dumą oferujemy również niestandardowe wejście, co oznacza, że Twoje doświadczenie zawodowe i poprzednie kwalifikacje są brane pod uwagę.
 • Wszystkie nasze kursy w Arden kładą duży nacisk na zatrudnienie i wiele z nich jest akredytowanych przez organizacje zawodowe.

Blended Learning na Arden University

122299_pexels-photo-427679.jpeg

Czym jest blended learning na uniwersytecie w Arden?

Czy chcesz studiować na stopień naukowy, ale czujesz, że po prostu nie masz czasu, aby dopasować go do swojego życia? Kursy Blended Learning w Arden University łączą innowacyjne nauczanie online z tradycyjnymi zajęciami bezpośrednimi, zapewniając bardziej elastyczny sposób nauki.

Jak to działa?

Godziny bezpośrednie odbywają się w niepełnym wymiarze godzin, ale dzięki dodatkowemu niezależnemu nauczaniu online nadal możesz ukończyć studia za 3 lata *. To mieszane podejście oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, a do nauczycieli i zespołów wsparcia można się kontaktować poza klasą, online lub przez telefon.

Kiedy mogę się uczyć?

Wymagając zaledwie 8 godzin zajęć tygodniowo w wybranym przez ciebie centrum nauki w Wielkiej Brytanii, będziesz mieć możliwość wyboru, kiedy chcesz się uczyć: dni powszednie, wieczory lub weekendy.

 • Dni tygodnia: 2 dni w tygodniu w godz. 9.00–13.00 lub 13.30–17.30
 • Wieczory **: 2 wieczory w tygodniu 17.30–21.30
 • Weekendy: soboty

Gdzie mogę się uczyć?

Dzięki 5 centrom studiów Arden w Wielkiej Brytanii, w Birmingham, Londynie i Manchesterze, możemy zaoferować opcję nauki, która pasuje do większości stylów życia.

Niezależnie od tego, czy jesteś pełnoetatowym rodzicem, starasz się być pracownikiem miesiąca, czy po prostu nie chcesz tradycyjnych metod studiów oferowanych przez inne uniwersytety, Blended Learning na Arden University oferuje całą elastyczność i wsparcie potrzebne do dopasuj naukę do swojego życia.

Rzuć okiem na oferowane kursy i porozmawiaj z jednym z doradców kursów Ulearn za pośrednictwem naszej funkcji czatu na żywo lub wypełnij formularz zapytania, a ktoś będzie w kontakcie.

* 4 lata, jeśli podjęte z rokiem założenia.

** tylko wybrane centra i kursy.

Elastyczne daty spożycia

Na Uniwersytecie Arden nie musisz zaczynać studiów we wrześniu, jak większość innych uniwersytetów. Oferujemy 5 różnych poziomów spożycia przez cały rok, dzięki czemu możesz rozpocząć kurs w czasie, który Ci odpowiada i odpowiada Twoim zobowiązaniom.

Licencjackie daty spożycia

 • wrzesień
 • listopad
 • luty
 • kwiecień
 • czerwiec

Ile to będzie kosztować?

Opłata za kurs wynosi tylko 6000 funtów rocznie, czyli 3000 funtów rocznie jest tańsza niż w pozostałych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii.

Kurs jest około 3000 funtów rocznie tańszy niż pójście na uniwersytet w pełnym wymiarze godzin i jest finansowany z rządowego programu zwanego finansowaniem studentów, co oznacza, że nie będziesz musiał nic płacić z góry za kurs.

Gdy zaczniesz zarabiać więcej niż 25 000 funtów rocznie, spłacisz już od 30 funtów miesięcznie, a jeśli nie zarobisz więcej niż 25 000 funtów, transakcja zostanie automatycznie zatrzymana.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Czytaj więcej

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Pokaż mniej
Halifax , Birmingham , Londyńska dzielnica Ealing , Manchester , Dundee , Royal Borough of Greenwich , Gillingham , Dziedziniec , Birmingham , Twickenham , Leicester , Coventry + 11 Więcej Mniej