LLB (z wyróżnieniem) Prawo

Informacje ogólne

Opis programu

Należy pamiętać, że informacje na tej stronie dotyczy programu rozpoczynającego się we wrześniu 2016 r.

Program LLB wyróżnieniem Prawo to trzyletnie studia prawnicze kwalifikacyjna. Pomyślne zakończenie stopniu pozwoli absolwentom iść do podjęcia dalszych szkoleń wymaganych w celu zakwalifikowania się do praktyki, w Anglii i Walii, jako radca prawny lub adwokat.

Oprócz podstawowej wiedzy wymaganej na studia prawnicze kwalifikacyjna, będziesz miał możliwość studiowania szeroki zakres kursów specjalistycznych. Program będzie można wyposażyć praktycznych zbywalne umiejętności, które przygotują Cię do przyszłego zatrudnienia, zarówno w zawodzie prawniczym oraz w szerszym środowisku zawodowym.

Będziesz korzystać z prezentacji zaproszonych gości oraz zdarzeń sieciowych z pracodawcami, organizacjami zawodowymi i absolwentów, które pomogą Państwu w planowaniu kariery. Będziesz mieć również dostęp do warsztatów i imprez mających na celu pomóc z CV i pracy aplikacji oraz w opracowywaniu profesjonalną obecność cyfrowego.

Szkoła Prawa ma dobre kontakty z wieloma pracodawcami w Londynie, w tym firm prawniczych, komór i barristers instytucji finansowych. Możliwości mogą być dostępne dla studentów Prawo LLB wyróżnieniem ubiegać się o praktyki, staże i programy mentorskie z różnych pracodawców w sektorach prawnych i regulacyjnych.

Prawo studenci LLB wyróżnieniem są również w stanie zastosować się do podjęcia pracy przez pro bono różnych programów prowadzonych przez szkoły. Należą Prawne Advice Centre, zwycięzca 2015 LawWorks & Student Pro Bono Prokurator Generalny nagrodę za "ogromny wpływ na społeczności". Centrum umożliwia studentom wybrane do ścisłej współpracy z prawnikami wolontariuszy i starszy nadzorującego adwokata ośrodka udzielanie porad dla publiczności.

Projekt Niewinność Londyn jest również uruchomić z School of Law. Obecnie jednym z zaledwie dziesięciu międzynarodowych projektów zaakceptowanych jako członkowie amerykańskiej niewinności Sieci i jedyny członek Wielkiej Brytanii, projekt umożliwia naszym studentom zastosowanie do pracy na rzeczywistych przypadkach dotyczących pomyłek sądowych. Ta ważna praca może prowadzić do składania wniosków odwoławczych do Karnego przypadków wszczęcia Komisji.

Szkoła ma tradycję zajęć pozalekcyjnych, w tym studentów prowadzony Law Society. Studenci mogą ubiegać się LLB wybrać dla naszego klienta wywiadów lub Mooting drużyn w celu dalszego ich umiejętności i doświadczenia. Mooting kłóci hipotetyczny przypadek w okolicy sądu. Nasi studenci LLB wyróżnieniem Prawo byli finalistami w OUP i BPP Narodowego Mooting Konkursu 2014-15.

Chcesz wiedzieć więcej? Więcej informacji na temat tego programu - w tym treści, opłat programowych i trybu studiów - i uczyć się w Szkole Prawa na Uniwersytecie w Greenwich, prosimy o wypełnienie formularza na prawo i Szkoła Prawa skontaktuje się z Tobą poprzez e-mail.

Ostatnia aktualizacja Sie 2016

Informacje o uczelni

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Czytaj więcej

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Pokaż mniej
Londyn , Rochester + 1 Więcej Mniej