Należy pamiętać, że informacje na tej stronie dotyczy programu rozpoczynającego się we wrześniu 2016 r.

Program Senior Stan LLB wyróżnieniem jest nowy w Greenwich - pierwszy przyjmowanie studentów rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku - i to ma na celu budowanie na sukcesie naszej ugruntowanej programu LLB wyróżnieniem Law. Program Senior Stan jest dwuletnie studia prawnicze kwalifikacyjna specjalnie przeznaczony dla studentów, którzy już posiadają dyplom licencjata w innej dyscypliny. Pomyślne zakończenie programu pozwoli absolwentom iść do podjęcia dalszych szkoleń wymaganych w celu zakwalifikowania się do praktyki, w Anglii i Walii, jako radca prawny lub adwokat.

Program zapewnia solidne wykształcenie akademickie w dziedzinie prawa. Łączy on w sobie zdobywanie wiedzy prawa materialnego z rozwojem szerszych zbywalne umiejętności. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, stara się umieścić prawo w szerszym kontekście zagadnień społecznych, politycznych, moralnych i ekonomicznych.

Chcesz wiedzieć więcej? Więcej informacji na temat tego programu - w tym treści, opłat programowych i trybu studiów - i uczyć się w Szkole Prawa na Uniwersytecie w Greenwich, prosimy o wypełnienie formularza na prawo i Szkoła Prawa skontaktuje się z Tobą poprzez e-mail.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Greenwich »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
UK / UE; £ 11200 dla studentów
Wg lokalizacji
Wg daty