LLB (z wyróżnieniem) Prawo stanu starszy

Informacje ogólne

Opis programu

Należy pamiętać, że informacje na tej stronie dotyczy programu rozpoczynającego się we wrześniu 2016 r.

Program Senior Stan LLB wyróżnieniem jest nowy w Greenwich - pierwszy przyjmowanie studentów rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku - i to ma na celu budowanie na sukcesie naszej ugruntowanej programu LLB wyróżnieniem Law. Program Senior Stan jest dwuletnie studia prawnicze kwalifikacyjna specjalnie przeznaczony dla studentów, którzy już posiadają dyplom licencjata w innej dyscypliny. Pomyślne zakończenie programu pozwoli absolwentom iść do podjęcia dalszych szkoleń wymaganych w celu zakwalifikowania się do praktyki, w Anglii i Walii, jako radca prawny lub adwokat.

Program zapewnia solidne wykształcenie akademickie w dziedzinie prawa. Łączy on w sobie zdobywanie wiedzy prawa materialnego z rozwojem szerszych zbywalne umiejętności. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, stara się umieścić prawo w szerszym kontekście zagadnień społecznych, politycznych, moralnych i ekonomicznych.

Chcesz wiedzieć więcej? Więcej informacji na temat tego programu - w tym treści, opłat programowych i trybu studiów - i uczyć się w Szkole Prawa na Uniwersytecie w Greenwich, prosimy o wypełnienie formularza na prawo i Szkoła Prawa skontaktuje się z Tobą poprzez e-mail.

Ostatnia aktualizacja Sie 2016

Informacje o uczelni

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Czytaj więcej

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Pokaż mniej
Londyn , Rochester + 1 Więcej Mniej