LLB (Hons) Prawo z kryminologią

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Podnieś swoją wiedzę i szanse na rynku pracy, zdobywając kwalifikacyjne wykształcenie prawnicze, a także rozwijając wiedzę na temat zachowań przestępczych i ich pochodzenia. W ramach tego połączonego programu zdobędziesz solidne podstawy zarówno pod względem prawnym, jak i kryminologicznym, w tym umiejętności poszczególnych przedmiotów, umiejętności intelektualnych, praktycznych umiejętności zawodowych i ogólnych umiejętności, które można przenosić.

Przegląd

Ten fascynujący i powszechnie uznawany stopień studiów licencjackich z opcją studiowania kryminologii nadaje się dla przyszłych studentów, którzy chcą uzyskać kwalifikacyjne prawo (QLD), przy jednoczesnym rozwijaniu wiedzy na temat zachowań przestępczych i ich pochodzenia *.

Kurs obejmuje szeroki zakres trudnych i dających do myślenia tematów prawnych, w tym prawo umów, prawo tortur, prawo gruntowe, kapitał i fundusze powiernicze oraz szereg merytorycznych i opcjonalnych modułów prawnych. Dodanie modułów w kryminologii sprawia, że ​​program ten jest naprawdę wyjątkowy, oferując możliwość rozwijania umiejętności i wiedzy z zakresu nauk społecznych. Tematy takie jak przestępczość i społeczeństwo, sprawiedliwość i kara oraz śledztwo kryminalne wprowadzą teorie socjologiczne, prawne i ekonomiczne, które uzupełnią wiedzę prawniczą, którą zdobędziesz.

Studiowanie prawa i kryminologii pozwoli na łączne zrozumienie tych dwóch trudnych dyscyplin, poszerzenie wiedzy, a także zakresu możliwych do zdobycia umiejętności, które rozwiniesz.

Opracowany i prowadzony przez ekspertów z obu dyscyplin temat, ten kurs stanowi doskonałą okazję do zwiększenia rozwoju kariery i poprawy zdolności do zatrudnienia. Będziesz przygotowany do zatrudnienia w różnych dziedzinach, ponieważ zyskasz solidne podstawy zarówno w zakresie prawnym, jak i kryminologicznym, przy jednoczesnym uwzględnieniu wszystkich umiejętności przedmiotowych, umiejętności intelektualnych, praktycznych umiejętności zawodowych i ogólnych umiejętności, które można przekazywać zgodnie z tematem QAA testy porównawcze.

* Data rozpoczęcia i szczegóły tego kursu nadal podlegają zatwierdzeniu przez Uniwersytet. W przypadku, gdy zatwierdzenie nie zostanie przyznane przed datą rozpoczęcia kursu, oferowana będzie alternatywna data lub pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia zmian w tym programie w ramach procesu zatwierdzania University of Essex, poinformujemy o tym Państwa w najbliższym możliwym terminie.

Nauka i ocena

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Ustawa LLB (Hons) Law with Criminology jest oparta na prawdziwym doświadczeniu zawodowym i oceniana przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze jesteś świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich obecnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

 • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
 • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że Twoja książka ocen jest zawsze aktualna
 • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
 • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
 • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu LLB (Hons) Law z dyplomem kryminologii, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły średniej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Osoby pracujące w szerokim zakresie zawodów, takich jak HR, służba cywilna, księgowość, wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych, służby prawne, policja, kuratorzy i służby więzienne będą mogły wykorzystać umiejętności i wiedzę zdobytą podczas studiowania tego programu, aby przekazać swoje własne praktyka robocza.

Stopień ten zawiera siedem podstaw wiedzy prawnej wymaganych przez Urząd Regulacyjny Prawników (SRA) w zakresie wykonywania zawodu prawnika, w tym "Prawo umów", "Prawo karne", "Prawo gruntowe", "Equity and Trust", "Public Law", " Prawo UE "i" Prawo kontraktu i tortu ".

Wymagania wstępne

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do ustawy LLB (z wyróżnieniem) ze stopniem kryminalistyki, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

 • Trzy poziomy A lub równoważne; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Aby kontynuować naukę, musisz zdać początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu

2. Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Aby ubiegać się o prawo LLB (z wyróżnieniem) z dyplomem kryminologii za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do pracy, musisz spełnić następujące kryteria:

 • GCSE Matematyka i język angielski na poziomie C lub wyższym lub równoważnym
 • Trzyletnie odpowiednie doświadczenie zawodowe; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.
 • Będziesz musiał zdać swój początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu, aby móc kontynuować naukę.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy dać ci możliwość skorzystania University of Essex Online kursu University of Essex Online w 21-dniowym okresie próbnym. Właśnie dlatego wprowadziliśmy naszą gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli rozpoczniesz kurs i zdecydujesz, że nie jest on dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej