LLB (Hons) Law with Psychology

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Jesteśmy pierwszym brytyjskim dostawcą szkolnictwa wyższego, który oferuje prawo LLB (z wyróżnieniem) z psychologią w 100% w trybie online i w niepełnym wymiarze godzin. Ten połączony kurs honorowy łączy ekscytujące światy prawa i psychologii razem, dla tych, którzy żywo interesują się tymi uzupełniającymi i ukierunkowanymi na karierę przedmiotami *.

Prezentacja wielu perspektyw podczas całego kursu zachęci Cię do rozwijania umiejętności krytycznego myślenia i analizy, gdy podchodzisz do różnych teorii psychologicznych i zagadnień prawnych, i zwiększasz pewność siebie, stosując je w sytuacjach rzeczywistych.

Elementy prawne tego kursu obejmują szeroki zakres podstawowych zagadnień prawnych, w tym prawo umów, prawo karne, prawo Unii Europejskiej, angielski system prawny i wiele innych. Treść kursu zawiera również siedem podstaw wiedzy prawniczej wymaganych do wykonywania zawodu prawnika przez Urząd Regulatorów Prawnych (SRA).

Moduły obejmujące psychologię dają również dogłębną wiedzę na temat głównych obszarów specjalistycznych w ramach dyscypliny, w tym psychologii społecznej, rozwoju psychologicznego i wielu innych.

Ponadto program ten daje także możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie psychologii lub prawa, które są istotne dla Twojej kariery lub zainteresowań poprzez różnorodne opcjonalne moduły. Należą do nich psychologia dochodzeniowa, rozumowanie i podejmowanie decyzji, nauka o rozwoju i inne.

Uwaga: Ten kurs nie jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS).

* Data rozpoczęcia i szczegóły tego kursu nadal podlegają zatwierdzeniu przez Uniwersytet. W przypadku, gdy zatwierdzenie nie zostanie przyznane przed datą rozpoczęcia kursu, zostanie zaoferowana alternatywna data lub pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia zmian w tym programie w ramach procesu zatwierdzania University of Essex, poinformujemy o tym Państwa w najbliższym możliwym terminie.

Perspektywy rozwoju kariery

Niezależnie od celów zawodowych, ten połączony kurs o zasięgu międzynarodowym jest idealny dla każdego, kto chce uzyskać dobre zrozumienie z zakresu prawa i psychologii na poziomie licencjackim.

Poziom konkurencji w sektorze prawnym jest wysoki, a ten niecodzienny stopień jest bardzo korzystny, gdy chce się wyróżnić na tym polu.

Osoby pracujące w szerokim zakresie innych zawodów, takich jak HR, służba cywilna, księgowość, sądownictwo karne, służba zdrowia i służby bezpieczeństwa i inne, będą mogły korzystać z umiejętności i wiedzy zdobytej w ramach tego programu w celu przekazania swojej własnej praktyki roboczej.

Umiejętności opracowane w ramach tego programu nie ograniczają się także do umiejętności związanych z karierą; absolwenci programu zdobędą również umiejętności zbywalne w zakresie projektowania badań, zarządzania czasem oraz komunikacji słownej i pisemnej, które będą uzupełniać role w sektorze prawniczym, społecznym lub akademickim.

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Wymagania wstępne1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do ustawy LLB (z wyróżnieniem) ze stopniem psychologii, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

 • Trzy poziomy A lub równoważne; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z tych krajów.

Aby kontynuować naukę, musisz zdać początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu2. Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Aby ubiegać się o prawo LLB (z wyróżnieniem) ze stopniem psychologii za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do pracy, musisz spełnić następujące kryteria:

 • GCSE Matematyka i język angielski na poziomie C lub wyższym lub równoważnym
 • Trzyletnie odpowiednie doświadczenie zawodowe; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z tych krajów.

Będziesz musiał zdać swój początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu, aby móc kontynuować naukę.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy dać ci możliwość skorzystania University of Essex Online kursu University of Essex Online w 21-dniowym okresie próbnym. Właśnie dlatego wprowadziliśmy naszą gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli rozpoczniesz kurs i zdecydujesz, że nie jest on dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Nauka i ocena

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Ustawa LLB (Hons) Law with Psychology opiera się na doświadczeniach zawodowych z życia codziennego i jest oceniana przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze jesteś świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich obecnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

 • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
 • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że Twoja książka ocen jest zawsze aktualna
 • ocenianie pracy w całym module zamiast czekania na egzaminy na koniec roku
 • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
 • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu LLB (Hons) Law z dyplomem z psychologii , zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły średniej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej