LLB (Hons) Law with Government and Politics

Informacje ogólne

Opis programu

Online LLB (z wyróżnieniem) prawo z rządem i polityką

Ucz się w dowolnym miejscu i czasie z naszym internetowym prawem LLB (z wyróżnieniem) z dyplomem rządowym i politycznym, dostępnym jako kurs 3, 4 lub 6 lat. Jeśli chcesz rozpocząć karierę w legalnym lub szerszym sektorze komercyjnym, interesować się rządem i polityką, ale potrzebujesz większej elastyczności w zakresie wzorców studiów i chcesz studiować w 100% przez Internet, może to być dla Ciebie stopień. Jest to kwalifikujący się stopień prawa, z praktycznym naciskiem, z szansą na zatrudnienie wbudowaną w kurs. Nie tylko będziesz uczyć się kluczowych zagadnień prawnych i związanych z nimi umiejętności dla współczesnego studenta prawa, ale studiowanie rządu i polityki pomoże ci przygotować się do zatrudnienia i otworzyć szerszy wachlarz możliwości kariery. Kurs będzie charakteryzował się wysokim poziomem interakcji, a Ty otrzymasz wzajemną i profesjonalną ocenę korepetytora, przy czym ponad 90% naszych nauczycieli to wykwalifikowani adwokaci i adwokaci. W 2019 roku University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF). Ustalono, że dostarczamy naszym uczniom wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla brytyjskiego szkolnictwa wyższego.

Wymagania dotyczące kursu

BBB na poziomie A i na poziomie C / 4 lub wyższym w języku angielskim GCSE lub równoważne kwalifikacje. Studenci, którzy będą mieli mniej niż 18 lat, ale nie będą mieli mniej niż 17 lat na początku kursu, są dopuszczeni. Tylko w przypadku 4-letnich lub 6-letnich kursów online: studenci, którzy chcieliby ubiegać się o naszą niestandardową trasę przy użyciu odpowiedniego doświadczenia zawodowego, są również proszeni o złożenie wniosku. Wymagania wstępne: Poziom języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.5 lub nowszy z co najmniej 6.0 w każdym elemencie.

Trwanie

3, 4 lub 6 lat

Opłaty

Opłaty za 2020 r .: 3-letni kurs online kosztuje 9 250 £ rocznie; 4-letni kurs online kosztuje 6935 £ rocznie; 6-letni kurs online kosztuje 4625 £ rocznie. Opłaty są zablokowane na przyszłe lata studiów, tj. Student będzie płacił tę samą cenę każdego roku. Kwota depozytu w wysokości 250 GBP dotyczy tych kursów online.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Czytaj więcej

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Pokaż mniej