LLB (Hons) Law with Criminal Justice with Foundation Year (podlega zatwierdzeniu)

Nasz LLB (Hons) z Criminal Justice with Foundation Year jest dyplomem z prawa kwalifikacyjnego, studiowanym przez 4 lata. Jest on skierowany do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w legalnym lub szerszym sektorze handlowym lub w szerszym systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i powiązanych zawodach. Oprócz studiowania kluczowych zagadnień prawnych, będziesz również studiować opcje wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, które badają agencje i instytucje prawa, analizując ich role, obowiązki i dyskrecję, a także kwestie odpowiedzialności w związku z obecnymi wydarzeniami w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. Pierwszy rok to rok Fundacji, który koncentruje się na rozwijaniu zrozumienia sektora prawnego i kluczowych umiejętności wymaganych do podjęcia studiów prawniczych LLB (z wyróżnieniem). Kolejne trzy lata to kontynuacja naszego kursu w pełnym wymiarze godzin, LLB (Hons) Law z Criminal Justice.

Wymagania dotyczące kursu

  • Kandydaci, którzy posiadają 48 punktów UCAS od maksymalnie 3 poziomów A lub równoważnych kwalifikacji, oraz język angielski GCSE na poziomie C / 4, otrzymają ofertę po udanej rozmowie z naukowcem w ramach procesu rekrutacji, który odbędzie się albo twarzą do twarzy lub przez telefon / skype.
  • Dostępna jest również niestandardowa droga aplikacji. Każdy kandydat bez formalnych kwalifikacji lub z ograniczonych formalności zostanie zaproszony do centrum, aby ukończyć wewnętrzny test umiejętności liczenia i czytania i pisania (dla osób bez języka angielskiego GCSE w klasie C / 4), a także formalną rozmowę twarzą w twarz. Będą również musiały zapewnić 2 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego potwierdzone pełnym CV i jednym dokumentem referencyjnym.
  • Uczniowie w wieku poniżej 18 lat, ale nie młodsi niż 17 lat, mogą ubiegać się tylko o nasze kampusy w Birmingham, London Bloomsbury i Manchester.
  • Międzynarodowe wymagania wstępne: poziom znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym elemencie.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 16 więcej kursów w The University of Law Undergraduate Programmes »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 8, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,500 GBP
Opłaty 2019: UK / EU: 9,250 £ / rok. Międzynarodowe: 13 500 GBP rocznie. Opłaty są zablokowane na przyszłe lata studiów, tj. Student będzie płacił tę samą cenę każdego roku.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa