LL.M. w prawie międzynarodowym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Nacisk na prawo międzynarodowe

Fletcher Master of Laws (LL.M.) w prawie międzynarodowym jest przeznaczony dla prawników zainteresowanych zdobyciem szerokiej wiedzy fachowej w zakresie prawa międzynarodowego.

Nasz LL.M. odzwierciedla cel szkoły Fletcher School polegający na zwiększeniu międzynarodowego zrozumienia i przygotowaniu uczniów z całego świata na stanowiska kierownicze. Różnimy się od tradycyjnych szkół prawniczych, ponieważ program koncentruje się wyłącznie na kwestiach prawa publicznego publicznego i prywatnego międzynarodowego. Nasze kursy obejmują spektrum prawa międzynarodowego i są prowadzone przez ekspertów posiadających zarówno wiedzę akademicką, jak i bogate doświadczenie w świecie rzeczywistym.

Nasze wyjątkowe, interdyscyplinarne podejście

Interdyscyplinarny charakter naszego programu umożliwia studentowi zapoznanie się z prawem międzynarodowym w kontekście społecznym, gospodarczym i politycznym. Jako LL.M. student w Fletcher, zbudujesz silną podstawę w prawie międzynarodowym i będziesz miał okazję uzupełnić tę podstawę kursami z różnorodnej grupy nauk politycznych, historii, biznesu i ekonomii, które składają się na program Fletcher.

Miejsce przy stole

Jako LL.M. student, będziesz częścią zróżnicowanej i tętniącej życiem grupy, z kolegami z klasy pochodzącymi z całego świata.

Poznasz swoich kolegów z klasy, a także liderów w dziedzinie prawa międzynarodowego, podczas naszych specjalnych wydarzeń programowych przez cały rok. Nasza seria głośników High Table daje studentom szansę na spotkanie i rozmowę z wybitnymi międzynarodowymi prawnikami podczas lunche wykładowych. Pod koniec roku nasze rekolekcje dla zwieńczenia są szansą na spotkanie poza kampusem z innymi LL.M. studenci i wykładowcy w celu omówienia badań studentów i zbadania palących problemów w prawie międzynarodowym.

Spersonalizowany program

Nasz LL.M. jest wysoce spersonalizowany. Każdy LL.M. student otrzymuje aktywny mentoring od naszego wydziału. Wielkość programu jest celowo ograniczona, aby pracownicy i wykładowcy mogli poznać każdego ucznia w LL.M. Przez cały rok pracownicy programu i wykładowcy będą współpracować z Tobą w celu ustalenia najlepszego harmonogramu kursów dla twoich celów zawodowych i są tutaj, aby Ci pomóc, gdy odkryjesz wszystko, co Fletcher ma do zaoferowania.

Nasze spersonalizowane podejście i spójna społeczność sprawiają, że nasza LL.M. unikalne w porównaniu z większymi programami naszych rówieśników i pozwolą ci maksymalnie wykorzystać swój czas w The Fletcher School.

Dołącz do nas, a przekonasz się, że nasze podejście do studiowania prawa międzynarodowego zapewni ci wyjątkowy i potężny zestaw umiejętności, niezależnie od tego, gdzie może prowadzić Twoja kariera w prawie międzynarodowym.

Profesjonalne możliwości

Nasi studenci reprezentują różne regiony geograficzne i przyjeżdżają do Fletcher z doświadczeniem prawnym w różnych sektorach, w tym od prywatnych międzynarodowych kancelarii prawnych, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, misji dyplomatycznych, międzynarodowych korporacji i think tanków.

W trakcie roku studiów LL.M. studenci mają możliwość pracy z LL.M. personel programu i Biuro Usług Karier Fletchera w celu opracowania indywidualnego podejścia do kariery w prawie międzynarodowym. Nasze Biuro Karier oferuje ciągłe doskonalenie zawodowe, wyjazdy zawodowe do Waszyngtonu, DC i Nowego Jorku oraz sesje w kampusie z pracodawcami takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych i State Street Corporation.

Udział w Fletcher LL.M. ułatwia znaczące kontakty w ramach legalnej społeczności. Nasza seria High Table i rekolekcje capstone dają studentom możliwość spotkania się z wieloma różnymi praktykami prawa międzynarodowego i uczonymi. Odwiedzający Fletcher LL.M. program często zapewnia cenny wgląd w karierę w prawie międzynarodowym, a czasem okazuje się cennym łączem dla studentów, którzy chcą pracować w podobnej dziedzinie.

Rekrutacja

Poniższa lista zawiera ogólny przegląd LL.M. Wymagania aplikacyjne.

Lista kontrolna aplikacji

 • Wniosek o dopuszczenie
 • Opłata za wniosek w wysokości 80 USD
 • Oficjalne akademickie transkrypcje
 • Dwa listy polecające (trzeci jest opcjonalny)
 • Osobiste oświadczenie
 • Dodatkowy esej
 • Wznawianie
 • Oficjalne wyniki testu TOEFL / IELTS: wymagane od zagranicznych studentów, których językiem ojczystym nie jest angielski i którzy nie uzyskali dyplomu uniwersyteckiego, w którym angielski był głównym językiem wykładowym.
 • Wywiad oceniający (opcjonalnie)
 • Wniosek o stypendium (jeśli dotyczy)

Terminy składania wniosków

Terminy dla kandydatów, którzy chcą zapisać się na jesień 2020 r., Są następujące:

 • 10 listopada - wczesne powiadomienie; Nie wiążący
 • 10 stycznia - Priorytet stypendium
 • 20 lutego - Runda 3
 • 1 kwietnia - runda 4

Wszystkie dodatkowe materiały, w tym rekomendacje, transkrypcje i wyniki testów, muszą dotrzeć do Urzędu Rekrutacji przed datą złożenia wniosku.

LL.M. program jest ograniczony do studentów, którzy spełniają co najmniej jeden z następujących wymagań:

 1. ukończyć studia prawnicze w zatwierdzonej przez ABA szkole prawniczej w Stanach Zjednoczonych;
 2. ukończyć w obcym kraju wykształcenie prawnicze (uniwersyteckie) wymagane do zdania egzaminu adwokackiego w tym kraju; lub
 3. mają kwalifikacje do wykonywania zawodu prawnika (dopuszczonego do adwokatury) w obcym kraju.

Kandydaci zostaną wybrani na podstawie stopni prawa i licencjackich, prawnych i innych doświadczeń zawodowych, wyników egzaminów, TOEFL lub IELTS (w stosownych przypadkach) oraz zaleceń. Zrzeczenie się tych wymagań jest przyznawane tylko w wyjątkowych okolicznościach.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders ... Czytaj więcej

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders to tackle complex global challenges since 1933. The School’s alumni represent the highest levels of leadership in the world, including hundreds of sitting ambassadors; respected voices from distinguished media outlets; heads of global non-profit organizations; leaders of international peacekeeping and security initiatives; and executive leadership of some of the world’s largest for-profit companies. The Fletcher School offers a collaborative, flexible and interdisciplinary approach to the study of international affairs, featuring a distinguished faculty and diverse student body representing more than half the world’s countries. Pokaż mniej