Twój LL.M. w Brooklynie - Epicentrum innowacji i kultury

Żyj i ucz się na Brooklynie, stale rozwijającym się międzynarodowym ośrodku kultury i innowacji. Brooklyn Law School znajduje się zaledwie kilka minut od Wall Street, epicentrum międzynarodowych finansów i Silicon Alley, centrum start-upów technologicznych. Zanurz się w świecie nauki, w którym LL.M. studenci rosną zarówno zawodowo, jak i osobiście.

117857_brooklawllm.png

LL.M. studenci w Brooklyn Law School mają możliwość skoncentrowania się na kursach z zakresu ogólnego prawa amerykańskiego, prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej lub prawa uchodźczego i imigracyjnego. The LL.M. Program nauczania zapewnia prawnikom wyszkolonym za granicą wiedzę niezbędną do opanowania dyskursu prawnego Stanów Zjednoczonych i podniesienia ich umiejętności w praktyce w krajach ojczystych. Nasz LL.M. Program spełnia ponadto wymagania do przystąpienia do egzaminu adwokackiego stanu Nowy Jork. Jako licencjonowany adwokat w wielu jurysdykcjach będziesz globalnym adwokatem XXI wieku.

Z naszym innowacyjnym LL.M. Program wspierany przez ponad stulecie doskonałości, spełniamy wymagania nowego świata prawa.

117858_LLM_composite.jpgPołącz się w Nowym Jorku, Epicentrum Finansów i Innowacji

Głosował na # 2 Best Overall LL.M. Program w New York Law Journal

Brooklyn Law School 's LL.M. program został wprowadzony do „Najlepszej” Galerii Sław New York Law Journal za to, że został wybrany najlepszym lub drugim numerem LL.M. Program pięć lat z rzędu. Nasz program ma na celu pomóc prawnikom wyszkolonym za granicą w poznawaniu prawa amerykańskiego, nawiązaniu kontaktu z innymi międzynarodowymi prawnikami, wydziałem światowej klasy i ponad 23 000 absolwentów. Te relacje są budowane przez nasz LL.M. praca studentów w naszych klinikach, projektach stażowych i pro bono oraz w społeczności pozalekcyjnej, którą tworzymy. Brooklyn Law School stworzył unikalny program, który pomaga absolwentom rozwinąć sieć potrzebną do rozwoju edukacji i kariery zawodowej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Brooklyn Law School »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 9, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,993 USD
za godzinę kredytu
Deadline
Lut 1, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Data końcowa
Maj 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lut 1, 2020

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lut 1, 2020
Data końcowa
Maj 2021

Your LL.M. at Brooklyn

Your LL.M. at Brooklyn Law School