LL.M. w prawie amerykańskim i międzynarodowym (online)

Informacje ogólne

Opis programu

Zarabiaj online LL.M. po amerykańsku

Sprawdź, dlaczego akredytowana przez American Bar Association University of Dayton School of Law jest miejscem, w którym można uzyskać LL.M. i dowiedz się, jak możesz to zrobić bez wychodzenia z domu.

Najważniejsze elementy programu

Od stycznia 2019 r. University of Dayton School of Law zaczął oferować opcję online dla studentów zainteresowanych ukończeniem LL.M. dyplom z prawa amerykańskiego i międzynarodowego.

Online LL.M. Najważniejsze cechy programu:

 • Program nauczania skoncentrowany na prawie amerykańskim i amerykańskiej praktyce prawnej;
 • Wszystkie kursy oferowane (100%) online w formacie asynchronicznym, umożliwiając studentom dostęp do treści kursu w dniach i godzinach, które najlepiej dla nich działają;
 • Trzy semestry rocznie - od stycznia, maja i sierpnia;
 • Zdobądź dyplom już w 1 roku kalendarzowym (trzy semestry);
 • Online LL.M. program nauczania zgodny z aktualnymi wymogami egzaminów adwokackich w Kalifornii i Waszyngtonie *;
 • Hojne stypendia za częściowe czesne;
 • Darmowe materiały do czytania online zawarte w każdym kursie (nie są wymagane podręczniki);
 • Bezpłatne uzupełniające materiały do nauki online (uzyskaj „wstęp” na egzamin adwokacki);
 • Bezpłatne usługi kariery, sukcesy akademickie i wsparcie biblioteczne dla wszystkich online LL.M. studenci;
 • Kursy prowadzone przez uznanych profesorów i prawników, z doświadczeniem w nauczaniu na platformie internetowej.

Odwiedź często zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej o programie, procesie aplikacyjnym, pasku i możliwościach kariery.

* Wymagania kwalifikacyjne do przyjęcia do baru różnią się w zależności od stanu. Prawo Dayton nie może zagwarantować przyjęcia do baru. Studenci są odpowiedzialni za skontaktowanie się z paskiem stanu w celu ustalenia ich uprawnień.

Online LL.M. - Profil studenta

To online LL.M. Program skierowany jest przede wszystkim do absolwentów szkół prawniczych z wykształceniem zagranicznym zainteresowanych:

 • Kariera w globalnej praktyce prawnej (na przykład biznes, imigracja, handel, inwestycje, własność intelektualna itp.);
 • Dowiedz się więcej o prawie amerykańskim i praktyce prawnej;
 • Ustanowienie ścieżki do uprawnienia do barów w USA;
 • Zdobycie dyplomu ukończenia prawa w akredytowanej przez ABA amerykańskiej szkole prawa.

Ponieważ program jest w 100% online, studenci mogą uzyskać dyplom i zrobić kolejny krok zarówno zawodowo, jak i naukowo, bez konieczności opuszczania pracy, domu lub rodziny.

Darmowa aplikacja

Dayton Law zobowiązuje się do niedrogiej, wysokiej jakości edukacji prawnej online. Skontaktuj się z Online LL.M. Menedżer programu, Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu), aby dowiedzieć się więcej na temat bezpłatnego procesu aplikacyjnego i wstępnej oceny stypendium. Dostępne są częściowe stypendia za naukę. Pomoc finansowa jest również dostępna dla obywateli USA i uprawnionych nie-obywateli.

Certyfikat praktyki prawnej Stanów Zjednoczonych

Oprócz zarabiania LL.M. stopień, studenci kończący internetowy program LL.M. w ciągu trzech lat również zdobywają (bez dodatkowych kosztów) certyfikat w praktyce prawnej Stanów Zjednoczonych .

Korzyści z amerykańskiego certyfikatu praktyki prawnej:

 • Pozwala uczniom rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w określonej dziedzinie prawa bez dodatkowego czasu lub nauki.
 • Sprawia, że uczniowie stają się bardziej zbywalni dla pracodawców i klientów, zapewniając poświadczenie potwierdzające ich kompetencje, zaangażowanie i szkolenie.
 • Zapewnia, że studenci otrzymują uznanie za pomyślne ukończenie specjalistycznego kierunku studiów.

Egzamin adwokacki - Kalifornia i Waszyngton

Kursy online są otwarte zarówno dla prawników z USA, jak i dla obcokrajowców i są przeznaczone głównie dla absolwentów prawa z wykształceniem zagranicznym, którzy chcą lepiej zrozumieć prawo USA i amerykańską praktykę prawniczą, a także potencjalną ścieżkę do uzyskania uprawnień.

Studenci uzyskują solidne podstawy wiedzy w dziedzinie prawa, które są najczęściej sprawdzane na egzaminie adwokackim, a także praktyczne doświadczenie w zakresie pisania i komunikacji prawnej sprawdzane na egzaminie adwokackim i stosowane w praktyce prawnej w Stanach Zjednoczonych. Program nauczania online jest zgodny z aktualnymi wymogami egzaminów adwokackich zarówno w Kalifornii, jak i stanie Waszyngton. *

* Wymagania kwalifikacyjne do przyjęcia do baru różnią się w zależności od stanu. Prawo Dayton nie może zagwarantować przyjęcia do baru. Studenci są odpowiedzialni za skontaktowanie się z paskiem stanu w celu ustalenia ich uprawnień.

Elastyczny, asynchroniczny format

Wszystkie kursy są oferowane w asynchronicznym formacie online przez trzy semestry rocznie (jesień, wiosna, lato). Absolwenci szkół prawniczych nieakredytowanych przez ABA (w tym adwokaci z wykształceniem zagranicznym) posiadający stopień prawny pierwszego stopnia lub równoważny są zobowiązani do ukończenia 12 kursów (30 punktów) w celu uzyskania LL.M. stopień. W zależności od dostępności i kolejności kursów studenci mogą ukończyć 30 punktów w ciągu zaledwie jednego roku (3 semestry).

Materiały do czytania są dostępne online i za darmo w ramach każdego kursu. Aby zachęcić do dyskusji w klasie i wymiany pomysłów, każdy kurs zawiera również interaktywne elementy, w tym cotygodniowe godziny pracy, tablice dyskusyjne, ogłoszenia, sesje recenzji online na żywo i wiele więcej!

Kursy online: (12 kursów - kredyty ogółem 30)

Kursy podstawowe - kredyty

Cena £

University of Dayton School of Law pobiera czesne za godzinę kredytową, a nie za rok akademicki. Koszt za godzinę kredytową w roku akademickim 2019-2020 wynosi 1,207 USD. Dostępne stypendia za częściowe czesne - Skontaktuj się online LL.M. Kierownik programu Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) na bezpłatną wstępną ocenę stypendialną.

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a ... Czytaj więcej

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a Catholic, Marianist institution, the University of Dayton is committed to producing graduates who uphold the highest professional standards. Pokaż mniej