LL.M. w Transnarodowej praktyce handlowej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

Pięć instytucji organizuje LL.M. w Transnarodowej praktyce handlowej . Center for International Legal Studies (Salzburg, Austria) ma ponad 5000 członków prawników na całym świecie. Wydział Prawa Uczelni Łazarskiego (Warszawa, Polska) zajął pierwsze miejsce wśród polskich uniwersyteckich wydziałów prawa od siedmiu lat. Uniwersytet Eötvös Loránd (Budapeszt, Węgry), założony w 1635 r., Jest czołowym wydziałem prawa na Węgrzech. Centrum Prawa Finansowego i Polityki na Uniwersytecie Lixin ma swoją siedzibę w Szanghaju w Chinach, Boston University School of Law (Boston, Massachusetts) zostało założone w 1872 roku i znajduje się w pierwszej 25 z ponad 200 szkół prawniczych akredytowanych przez American Bar Association.

Lokalizacje w Europie Środkowej ( Budapeszt i Warszawa ) oraz azjatycka lokalizacja ( Szanghaj ) z dwumiesięcznym formatem sesji stanowią ogromną zaletę dla tych, którzy nie mogą spędzić roku poza pracą, szczególnie aktywni praktycy, dla tych, których nie stać czas lub koszt roku za granicą i / lub tych, którzy mogą mieć trudności z uzyskaniem wizy na studia w Stanach Zjednoczonych. Program ma na celu przyciągnięcie doświadczonych prawników wraz z członkami wydziałów eksperckich, a struktura seminarium umożliwia aktywną wymianę między uczestnikami. Trzydziestu dwóch prawników z 13 krajów w wieku od 25 do 65 lat uczestniczyło w dwutygodniowym LL.M. sesje.

The LL.M. wymaga satysfakcji z 21 kredytów w trzech cyklach oferowanych każdego roku w Budapeszcie w marcu i czerwcu oraz w Warszawie w kwietniu. The LL.M. można ukończyć za okres od jednego do pięciu lat.

LL.M. kursy prowadzone są w języku angielskim przez wykładowców CILS, Lazarski University i Eötvös Loránd University. Wybrani uczestnicy mogą zaliczyć do dziewięciu punktów w sesji oferowanej w czerwcu w Budapeszcie, z wydziałami dostarczonymi przez Boston University.

Następny LL.M. sesje będą prowadzone 31 marca - 13 kwietnia 2019 w Budapeszcie (6 kredytów), 16 - 29 czerwca 2019 w Budapeszcie (9 kredytów), 7 - 20 lipca 2019 w Szanghaju (3 kredyty). oraz 6 - 19 października 2019 r. w Warszawie (3 kredyty). Czesne na rok 2019 w Budapeszcie w marcu i Warszawa w kwietniu to 3800 USD. Czesne na 2019 jest 600 dolarów za kredyty. Studenci zwykle uczestniczą w jednej lub dwóch sesjach rocznie. The LL.M. musi zostać zakończone w ciągu pięciu lat od rozpoczęcia. Pięćdziesiąt procent czesnego i inne stypendia są dostępne.

Wnioskodawcy do LL.M. w Transnational Commercial Practice musi posiadać uznany pierwszy stopień prawniczy i wykazać się akademickimi i zawodowymi kompetencjami. Osoby posługujące się językiem angielskim, które nie są językami ojczystymi, muszą wykazać się znajomością języka.

The LL.M. w Transnational Commercial Practice wymaga 21 punktów. Ścieżki dostępne do uzyskania stopnia to:

  • Trzy sesje wiosenne, jedna w Budapeszcie (6 punktów) i dwie w Warszawie (12 punktów) lub dwie w Budapeszcie (12 punktów) i jedna w Warszawie (6 punktów) = 18 punktów plus (a) Kurs na odległość (uznanie i egzekwowanie prawa) Orzeczeń Zagranicznych, 3 punkty), lub (b) 30 godzin CILS CLE (3 punkty), lub (c) Reżyserska dokumentacja naukowa od 15 000 do 18 000 słów (3 punkty).
  • Dwie sesje wiosenne, jedna w Budapeszcie (6 kredytów) i jedna w Warszawie (6 kredytów) = 12 kredytów plus jedna czerwcowa sesja w Budapeszcie (9 punktów). Rejestracja w czerwcowej sesji jest ograniczona. Wstęp na czerwcową sesję wymaga doskonałych osiągnięć akademickich na poprzedniej sesji wiosennej i wymaga znacznie więcej pracy niż sesje wiosenne. Dostępne są kursy na odległość, umożliwiające ukończenie 6 z 21 punktów online lub DVD lub USB.

Wniosek można złożyć online lub poprzez pobranie formularza wniosku.

43250_BUDA

Uzasadnienie

Lokalizacje w Europie Środkowej (Budapeszt i Warszawa) i Azji (Szanghaj) oraz dwutygodniowy format sesji stanowią ogromną zaletę dla tych, którzy nie mogą poświęcić roku pracy, szczególnie aktywni praktykujący, dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na czas lub koszt roku w Stanach Zjednoczonych i / lub tych, którzy mogą mieć trudności z uzyskaniem wizy na studia w Stanach Zjednoczonych. Program ma na celu przyciągnięcie doświadczonych prawników wraz z członkami wydziałów eksperckich, a struktura seminarium umożliwia aktywną wymianę między uczestnikami. Trzydziestu dwóch prawników z 13 krajów wzięło udział w ostatnim dwutygodniowym LL.M. sesje.

Referencje

testimonials

Ostatnia aktualizacja Sierpień 2018

Informacje o uczelni

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Czytaj więcej

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Pokaż mniej
Salzburg , Budapeszt , Warszawa , Szanghaj + 3 Więcej Mniej