LL.M. w Transnarodowej praktyce handlowej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Cztery instytucje organizują LL.M. w międzynarodowej praktyce handlowej . Center for International Legal Studies (CILS, Salzburg, Austria) ma ponad 5000 członków prawników na całym świecie. Wydział Prawa Uniwersytetu Łazarskiego (Warszawa, Polska) zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich wydziałów prawa uniwersyteckiego od siedmiu lat. Centrum Prawa i Polityki Finansowej na Uniwersytecie Lixin ma siedzibę w Szanghaju w Chinach. Boston University School of Law (Boston, Massachusetts) został założony w 1872 roku i należy do 25 najlepszych z ponad 200 szkół prawniczych akredytowanych przez American Bar Association.

Lokalizacje w Europie Środkowej (Salzburg i Warszawa) oraz azjatycka (Szanghaj), z dwutygodniowym formatem sesji, stanowią wielką zaletę dla tych, którzy nie mogą oderwać się od pracy, szczególnie aktywnych praktyków, dla tych, których nie stać czas lub koszt rocznego pobytu za granicą i / lub osobom, które mogą mieć trudności z uzyskaniem wizy na studia w Stanach Zjednoczonych. Program ma na celu zgromadzenie doświadczonych prawników i ekspertów wydziałów, a struktura seminarium umożliwia aktywną wymianę między uczestnikami. W dwutygodniowym LL.M. w 2019 r. Wzięło udział 31 prawników z 10 krajów, w wieku od 25 do 59 lat. sesje.

LL.M. wymaga spełnienia 21 kredytów w ciągu czterech cykli oferowanych co roku w czerwcu w Salzburgu, w lipcu w Szanghaju, w sierpniu w Bostonie i w październiku w Warszawie. LL.M. można ukończyć w ciągu jednego do pięciu lat.

LL.M. kursy prowadzone są w języku angielskim przez wykładowców CILS, Łazarskiego Uniwersytetu, Lixi University i Boston University.

Czesne na lata 2020-2021 wynosi 660 USD za kredyt. Studenci zazwyczaj uczęszczają na jedną lub dwie sesje rocznie. LL.M. musi zostać ukończony w ciągu pięciu lat od rozpoczęcia. Dostępne są dwa pełne stypendia za naukę i 50% stypendiów za naukę.

Wnioskodawcy do LL.M. w Transnational Commercial Practice musi posiadać uznany pierwszy stopień prawniczy i wykazać się akademickimi i zawodowymi kompetencjami. Osoby posługujące się językiem angielskim, które nie są językami ojczystymi, muszą wykazać się znajomością języka.

Ostatnia aktualizacja Cze 2020

Informacje o uczelni

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Czytaj więcej

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Pokaż mniej
Salzburg , Budapeszt , Warszawa , Szanghaj + 3 Więcej Mniej