American University oferuje dwie różne ścieżki praw człowieka - The hybrid LL.M. w Międzynarodowych Prawach Człowieka i Prawach Humanitarnych oraz specjalizacja w zakresie praw człowieka w miejscu zamieszkania w międzynarodowym programie studiów prawnych . Oba programy odnoszą się do potrzeby specjalistycznych szkoleń z zakresu międzynarodowego prawa praw człowieka w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Hybrydowy program, z komponentami zarówno na miejscu (mieszkalnym), jak i online, pozwala uzyskać wysokiej jakości program nauczania z elastycznym i wygodnym formatem. Studenci obu programów współpracują z ponad 40 światowej sławy ekspertami, w tym ekspertami w zakresie praw człowieka i prawa humanitarnego pochodzącymi ze środowisk akademickich, trybunałów międzynarodowych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego i organizacji międzynarodowych.

Eliminowanie granic języka i lokalizacji

Dołącz do dynamicznego programu, który wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić prawnicze wykształcenie prawnikom z całego świata. Obecnie program ten jako jedyny w Stanach Zjednoczonych oferuje hybrydowy program tego rodzaju w amerykańskiej szkole prawniczej, oferowany zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. Ten wyjątkowy program, z komponentami kursu online i stacjonarnego, zapewni ci doskonałe szkolenie i wyjątkowe możliwości w zakresie międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego. Juror krajowy podkreślił nasz program w niedawnym artykule.

Nasz Wydział

Zarówno internetowe, jak i domowe komponenty tego programu pozwolą ci połączyć się z wyjątkowym zestawem uznanych osób w dziedzinie praw człowieka i prawa humanitarnego. Nasz wydział obejmuje ponad 40 światowej sławy ekspertów, którzy uczą każdego roku w programie zaawansowanych badań na temat praw człowieka i prawa humanitarnego. Jest to świetna okazja do interakcji z wybitnymi członkami wydziału złożonymi z międzynarodowych organizacji pozarządowych, międzynarodowych trybunałów arbitrażowych, członków regionalne organizacje międzynarodowe, specjalni sprawozdawcy ONZ, wyodrębniony wydział WCL i wydział międzynarodowy oraz członkowie organów traktatowych ONZ.

Oprócz wiedzy merytorycznej, którą przekazują naszym studentom, są one niezbędnymi kontaktami zawodowymi dla przyszłych szans związanych z pracą dla absolwentów naszego programu. Czas spędzony w bliskim kontakcie z takimi ekspertami podczas części mieszkalnej programu z pewnością zagwarantuje powodzenie dla przyszłej sieci.

Kursy

Kursy stacjonarne

Element mieszkalny LL.M. ma na celu skorzystanie z kursów oferowanych przez Akademię Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego w ramach Programu Zaawansowanych Studiów na temat Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego, który trwa trzy tygodnie w semestrze letnim. Są to specjalistyczne kursy prowadzone przez światowej sławy ekspertów w dziedzinie praw człowieka i prawa humanitarnego. Studenci w LL.M. w Międzynarodowym Programie Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego wymagane są uczestnictwo w dwóch trzech tygodniowych sesjach letnich z obowiązkiem odbycia trzech sesji kredytowych na każdą sesję.

 • Prawa ekonomiczne, społeczne i kulturalne
 • Prawa grup w niekorzystnej sytuacji i grup podatnych na zagrożenia
 • Międzynarodowe prawo humanitarne
 • Kobiety i międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka
 • Systemy regionalne: europejskie i afrykańskie prawo dotyczące praw człowieka
 • Zaawansowane międzynarodowe prawo humanitarne
 • Międzynarodowe prawo do łamania praw człowieka
 • System praw człowieka ONZ
 • Prawa człowieka i rozwój
 • Międzyamerykański system praw człowieka

Kursy online

Komponent online LL.M. odbywa się za pomocą najnowocześniejszej technologii, która pozwala uczestnikom z całego świata łączyć tworzenie wielokulturowej publiczności. Ten format otwiera drzwi dla prawników na całym świecie, aby uzyskać LL.M. stopień, zdobywając certyfikat, który ma globalną wiarygodność. Kursy wirtualne składają się z 2-godzinnych zajęć na żywo, podczas których uczniowie wchodzą w interakcje z kolegami z klasy i uczestniczą w żywych dyskusjach z profesorami.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Zobacz 5 więcej kursów w American University Washington College of Law »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
18 - 24 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin