LL.M. dla prawników wyszkolonych za granicą

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Przegląd

Mocne rankingi. Osobista uwaga. Najwyższa wartość. Zdobądź LL.M. w Temple University Beasley School of Law , gdzie będziesz uczestniczyć w kursach razem ze studentami JD, staniesz się częścią zwartej społeczności założonej w 1974 roku i zamieszkasz w niedrogim mieście Filadelfia, strategicznie zlokalizowanym między Nowym Jorkiem a Waszyngtonem. Zapraszamy do dołączenia do rodziny Temple, aby rozwijać swoją karierę.

128086_Proximity.jpg

Program Master of Laws (LL.M.) w Temple Law od dawna kształci międzynarodowych prawników z wielkim sukcesem. Dziś ponad 600 LL.M. absolwenci korzystają z edukacji prawnej w Świątyni, aby ćwiczyć i nauczać na całym świecie.

LL.M. program dla prawników przeszkolonych za granicą służy międzynarodowym:

  • Adwokaci
  • Niedawni absolwenci prawa
  • Urzędnicy państwowi
  • Korporacyjny radca prawny
  • Inni prawnicy

Studenci zdobędą stopień naukowy prawa amerykańskiego, dowiedzą się o amerykańskim systemie prawnym i zostaną liderami na rynku globalnym. Studenci mogą uczestniczyć w dwóch lub trzech semestrach, w zależności od osobistych i zawodowych celów studenta.

Dlaczego warto wybrać LL.M. dla prawników wyszkolonych za granicą w Temple Law?

Prawo Świątynne znajduje się w rankingu 50 najlepszych amerykańskich szkół prawniczych według US News i World Report . Zajmuje również niezmiennie najwyższe miejsce w rankingu prawa międzynarodowego, badań prawnych i pisania oraz rzecznictwa próbnego, wśród innych specjalizacji. Wybitni profesorowie Temple Temple są znakomici, wsparci i oddani przygotowaniu studentów do wybitnych karier.

Świątynia ma dwa międzynarodowe kampusy, zlokalizowane w Tokio i Rzymie, w których LL.M. studenci mogą być w stanie uczyć się. Ponad połowa wykładowców wykładała w kampusach Temple za granicą, wykazując swoje globalne zainteresowania i wrażliwość na potrzeby międzynarodowych studentów.

Doskonała lokalizacja

Temple Law znajduje się w Filadelfii, szóstym co do wielkości mieście Stanów Zjednoczonych, dogodnie położonym między Nowym Jorkiem a Waszyngtonem. Koszt życia w Filadelfii jest niższy niż w innych miastach wschodniego wybrzeża. Studenci są w stanie zaoszczędzić pieniądze na kosztach utrzymania podczas studiów prawniczych i pracy w sieci w dużym mieście. Filadelfia jest pierwszym miastem światowego dziedzictwa UNESCO w Stanach Zjednoczonych i zostało właśnie nazwane jednym z najlepszych miast do odwiedzenia w USA w 2020 r. Przez National Geographic .

Dostosowany program nauczania

Będziesz miał swobodę zaprojektowania programu studiów dostosowanego do twoich zainteresowań. Studenci biorą udział w dwóch wymaganych kursach: Wprowadzenie do prawa amerykańskiego oraz badań prawnych i pisania, a następnie mogą wybierać spośród ponad 180 kursów prawa amerykańskiego i międzynarodowego oferowanych co roku, aby spełnić zaawansowane wymagania w zakresie pisania i wyboru.

Możliwości transferu programu JD

Zainteresowany LL.M. studenci mogą przejść do programu Juris Doctor (JD) po spełnieniu określonych kryteriów. Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz.

Wstęp Warunki wstępne

Studenci muszą wykazać, że mają:

  1. Wcześniejsze wykształcenie prawne: Aby zakwalifikować się na przyjęcie do LL.M. program, musisz mieć stopień naukowy pierwszego stopnia (np. LL.B.) poza Stanami Zjednoczonymi.
  2. Znajomość języka angielskiego: Zademonstruj znajomość języka angielskiego, zdobywając:
  • 88 w sprawie TOEFL (numer kodu raportu 2906-03);
  • 6,5 na IELTS (bez indywidualnego wyniku zespołu poniżej 6,0); lub
  • Złóż wniosek o zwolnienie, jeśli Twoim językiem ojczystym jest angielski lub jeśli uzyskałeś stopień naukowy w instytucji, w której angielski jest podstawowym językiem nauczania.

Termin składania aplikacji na semestr zimowy upływa 15 kwietnia. Przedłużenia mogą być udzielane na żądanie.

Przyjęcie warunkowe

Kandydaci, którzy mają inne kwalifikacje akademickie, ale są nieco poniżej pożądanych wyników, mogą zostać zobowiązani do wzięcia udziału w letnim programie szkoleniowym z języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych jako warunek przyjęcia. Aby zakwalifikować się do przyjęcia warunkowego, uczniowie muszą na ogół uzyskać wynik TOEFL wynoszący 80 lub łączny wynik IELTS równy 6,0 (bez indywidualnego wyniku dla zespołu niższego niż 5,0).

Studenci mogą wziąć udział w tych kursach w Temple's Center for American Language and Culture (wcześniej znany jako Intensive English Language Program). Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal pr ... Czytaj więcej

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal profession with the highest level of skill possible, with a firm commitment to principles of professional responsibility, and with a sense of personal obligation to lead and to serve the communities in which they live and practice. Pokaż mniej
Filadelfia , Rzym + 1 Więcej Mniej