Absolwenci z Azji posiadający tytuł magistra prawa, biznesu lub ekonomii, którzy mają dobre wyniki w nauce, mogą ubiegać się o przyjęcie do naszej LL.M. Międzynarodowy program finansowy.

Nasz program Master of Laws w bankowości międzynarodowej, papierów wartościowych i finansów (LL.M. International Finance) oferuje doskonałe interdyscyplinarne i praktyczne praktyki w zakresie międzynarodowego i europejskiego prawa bankowego, papierów wartościowych i finansów. Studiując w ILF , zostaniesz przeszkolony nie tylko w radzeniu sobie, ale także w osiągnięciu doskonałości w tej coraz ważniejszej dziedzinie, w której spotykają się światy prawa międzynarodowego i globalnego finansowania. Będziesz nauczany przez wybitnych profesorów z Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem, a także ekspertów z branży prawnej i finansowej. Frankfurt odgrywa główną rolę w finansach europejskich i światowych.

ILF , które znajduje się we Frankfurcie, głównym centrum finansowym w Europie, stanowi idealną lokalizację do szkolenia młodych profesjonalistów, aby radzić sobie zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi wyzwaniami prawnymi i finansowymi.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym studentom solidną i kompleksową edukację prawną i finansową w dynamicznym środowisku edukacyjnym, a tym samym zapewnić im szkolenie prawnicze, którego potrzebują, aby przodować w swojej karierze.

Ponieważ angielski jest jedynym językiem nauczania, kandydaci muszą dobrze znać angielski w mowie i piśmie. Nie więcej niż 30 studentów zostanie dopuszczonych w celu zapewnienia doskonałości akademickiej i bezpośredniego, osobistego kontaktu między studentami a wydziałem.

CZAS TRWANIA PROGRAMU

The LL.M. Program finansowania międzynarodowego w ILF to roczny program studiów podyplomowych. Jest on podzielony na dwa semestry, a mianowicie semestr zimowy (od października do lutego) i semestr letni (od kwietnia do lipca). Program rozpoczyna się w październiku, a nauczanie kończy się w lipcu następnego roku.

ZAJĘCIA DODATKOWE

W roku studiów organizowane będą również wycieczki studyjne do innych miast, kursy języka angielskiego biznesowego i języka niemieckiego, a także wiele zajęć pozalekcyjnych z międzynarodowymi studentami.

CONFERMENT OF DEGREE

The LL.M. Międzynarodowy dyplom finansowy jest przyznawany przez Wydział Prawa Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

Wnioski będą rozpatrywane „w sposób ciągły”. Wnioskodawcy zostaną poinformowani o wynikach swoich wniosków w ciągu 6 tygodni od otrzymania przez ILF wypełnionego wniosku. Rekrutacja do LL.M. Program finansowania międzynarodowego zostanie przyznany wybranym kandydatom na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Termin składania wniosków dotyczących programu: 15 maja: kraje, w których wymagane są certyfikaty APS (np. Chiny, Mongolia i Wietnam) i 1 lipca: wszystkie inne kraje azjatyckie

Nie jest wymagana opłata za zgłoszenie.

STYPENDIA

Stypendium w wysokości 10% czesnego (tj. 1800 euro) zostanie zaoferowane na udane wnioski otrzymane przed 28 lutego 2020 r.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Institute for Law and Finance »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 17, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,000 EUR
Czesne za rok 2020/21 wynosi 18 000 euro.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Deadline of 15th of May for countries that require the APS certificate. All other countries, the deadline is 1st of July.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2020
Data końcowa
Lipiec 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Deadline of 15th of May for countries that require the APS certificate. All other countries, the deadline is 1st of July.

Paź 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Deadline of 15th of May for countries that require the APS certificate. All other countries, the deadline is 1st of July.
Data końcowa
Lipiec 2021