Przeczytaj oficjalny opis

Roczny LL.M. (Master of Laws) jest dla zagranicznych prawników, którzy już uzyskali wyższe wykształcenie prawnicze na uniwersytetach w ich ojczystych krajach. Program oferuje zagranicznym prawnikom możliwość zdobycia mistrzostwa w kluczowych obszarach prawa amerykańskiego w jednej z najlepszych amerykańskich szkół prawniczych, University of North Carolina w Chapel Hill (UNC-CH). LL.M. studenci otrzymują wykształcenie prawnicze w zakresie prawa amerykańskiego za pośrednictwem uznanych w kraju ośrodków UNC School of Law oraz obszarów akademickich w dziedzinach prawnych, które cieszą się dużym popytem na całym świecie (np. prawo bankowe i finansowe, prawo energii / zasobów naturalnych i prawo własności intelektualnej). LL.M. uczniowie biorą większość swoich zajęć razem ze studentami JD, umożliwiając im dzielenie się międzynarodową perspektywą podczas nauki amerykańskiego prawa. LL.M. uczniowie mogą skupić się na określonej ścieżce ekspertyzy oferowanej w kilku wybranych obszarach prawa; lub LL.M. studenci mogą realizować bardziej ogólny system prawny w Stanach Zjednoczonych. Nie ma oficjalnego limitu rozmiaru LL.M. cohort każdego roku. Jednak jesteśmy nowszym programem i dlatego są mniejsze niż wiele innych LL.M. studia. Ze względu na mniejszy rozmiar programu LL.M. studenci otrzymują silną indywidualną uwagę i pomoc przez LL.M. administrowanie programem, LL.M. dyrektor wydziału i wydział prawa. LL.M. uczniom zapewniono dodatkowe zasoby dwóch dziekanów i Wyższej Szkoły Umiejętności, służących jako mentorzy rówieśnicy i doradcy studenccy w LL.M. studenci.

LL.M. na UNC z UNC School of Law na Vimeo.

PROGRAM

Studenci wchodzą do semestru jesiennego i są zobowiązani do podjęcia 24 godzin kredytowych pracy oczywiście lub więcej, w ciągu roku akademickiego, utrzymanie minimalnej ogólnej 2,25 GPA po ukończeniu studiów, aby otrzymać LL.M. stopień. Studenci, którzy nie otrzymali szkolenie prawne w krajach common law otrzymują uziemienia w tradycji amerykańskiego prawa przez Fundacje w toku Common Law Stany Zjednoczone. W Stanach Zjednoczonych badania prawne i pisanie kursu wszyscy studenci otrzymują szkolenie w różnych pisemnych i ustnych profesjonalnych stylów komunikacji, jak również podstawowych umiejętności dla amerykańskich ustawień prawnych. Studenci realizowały plan naukowy, który pasuje do ich indywidualnych potrzeb zawodowych, wybierając z wyborem pierwszego roku i wyższego poziomu kursów dostępnych w programie JD do niespłaconego salda kursów i godzin kredytowych. Za zgodą LL.M. dyrektor wydziału, studenci mogą ukończyć pracę magisterską i / lub wziąć jeden prawniczy kurs dla absolwentów w innym dziale UNC, z których godziny mogą liczyć się do wymaganych 24,0 godzin kredytowych. Prawo UNC oferuje ścieżki wiedzy specjalistycznej, które LL.M. student może wybrać skupienie się na wyborze kursów, jeśli uczeń wybierze.

Rekrutacja / Opłaty

Wydajność skarżących w zabezpieczaniu ich początkowego stopnia prawa powinien wykazać doskonałości akademickiej przy średniej klasy B / 3.0 lub jego odpowiednik. Wymagana jest także biegłość w języku angielskim - z minimalnym wynikiem TOEFL równym 80 w internetowym formacie testowym (iBT) lub minimalnym wynikiem egzaminu IELTS w wysokości 6,0. Dzięki naszej ofercie w szkole prawniczej, mamy silny program dla zagranicznych prawników, którzy już praktykowali prawo od wielu lat, oraz dla kandydatów, którzy są na początku swojej kariery prawniczej. Kandydaci mogą składać aplikacje poprzez LSAC materiały lub wysłać bezpośrednio do UNC School of Law. Cykl aplikacji jest otwarty od 15 października do 31 maja. LL.M. uczniowie wchodzą w semestr zimowy i rozpoczynają ich wstępny LL.M. kursy w połowie sierpnia roku akademickiego. Nasz LL.M. studenci aktywnie uczestniczą w możliwościach Pro Bono (dobre dla nowojorskich wymogów licencyjnych) oraz w zdobywaniu zarówno godzin kredytowych, jak i na miejscu doświadczenia i wiedzy specjalistycznej dzięki możliwościom outsourcingu Externship w szerokim zakresie różnych dziedzin prawa. Nasz LL.M. absolwenci, którzy przystąpili do egzaminów adwokackich w Nowym Jorku i Waszyngtonie, doświadczyli dobrych sukcesów lub współczynników przejścia.

Chapel Hill i North Carolina to cudownie przyjemne i bezpieczne środowisko (akademickie, środowiskowe i towarzyskie) sprzyjające pomyślnemu ukończeniu przez studenta LL.M. stopnia i do osobistej przyjemności ucznia z tej "południowej części nieba", frazę, według której znane są UNC-CH i Chapel Hill!

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019