LL.M. Specjalizacje dla międzynarodowych prawników praktyków (Focus on Technology and Global Intellectual Property Issues)

Southwestern Law School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LL.M. Specjalizacje dla międzynarodowych prawników praktyków (Focus on Technology and Global Intellectual Property Issues)

Southwestern Law School

Southwestern Law School zaprasza na zapytania od zagranicznych kancelarii prawnych i indywidualnych międzynarodowych praktyków w dziedzinie technologii, rozrywki i własności intelektualnej, na specjalistyczne oferty szkoleniowe prowadzące do przyznania LL.M.

W przyśpieszonej wiekiem informacji i komunikacji praktyka prawa staje się coraz bardziej globalna. Southwestern Law School , zlokalizowana w najbardziej zróżnicowanym kulturowo mieście w Stanach Zjednoczonych i centrum przemysłu rozrywkowego i technologicznego, oferuje zindywidualizowaną wiedzę specjalistyczną i wiedzę specyficzną dla danej dziedziny w tych i innych obszarach. Poza kursami podstawowymi z zakresu prawa własności intelektualnej i prawa umów, Southwestern oferuje największą liczbę obieralnych artykułów z zakresu prawa dotyczącego rozrywki i technologii, umożliwiając specjalizację dostosowaną do potrzeb światowych praktyków. Jaki będzie wpływ renegocjowanych międzynarodowych umów handlowych między USA a sąsiadami? Kim są zwycięzcy i przegrani w amerykańskiej debacie na temat neutralności sieci? W jaki sposób unijna ustawa o ochronie danych wpływa na innowacje i konkurencję? Jaka jest zmieniająca się pozycja Chin w sprawie tajemnic handlowych? W jaki sposób Hollywood wchodzi w interakcję z międzynarodowym przemysłem filmowym w Chinach, Indiach, Nigerii (a ostatnio także w Arabii Saudyjskiej)? W świecie, w którym pytania zmieniają się tak szybko, jak odpowiedzi, Southwestern szkoli swoich studentów do opanowania podstawowych pojęć prawnych, a także branżowych praktyk biznesowych, zapewniając im odpowiedni kontekst i umiejętności potrzebne do poruszania nowych potrzeb swoich pracodawców i klientów.

Southwestern oferuje zaawansowaną wiedzę w nowych obszarach, takich jak prawo technologiczne i przedsiębiorczość, prawo własności intelektualnej (w tym patent, znak towarowy i prawo autorskie), negocjacje i rozwiązywanie sporów oraz amerykańskie prawo i systemy prawne. Studenci mogą specjalizować się w tych i innych zatwierdzonych obszarach z 12 dedykowanymi jednostkami w ramach programu 24 jednostek (maksymalnie do 30). Zajęcia obejmują zajęcia zintegrowane z amerykańskimi uczniami JD, a także mniejsze dedykowane seminaria dla międzynarodowych absolwentów, a także mogą zawierać dedykowane praktyki z praktykami ponadnarodowymi z siedzibą w Kalifornii. Southwestern ma liczne relacje z zagranicznymi uniwersytetami i organizacjami (w tym z Jindal Global Law School w Indiach, konsorcjum NACLE z Ameryki Północnej oraz David i Raymond Intellectual Property Group w Szanghaju), pomagając w ułatwianiu szybko zmieniających się wymagań globalnej praktyki prawniczej .

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 28, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą