LL.M. Prawo niemieckie dla absolwentów zagranicznych

University of Passau

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

LL.M. Prawo niemieckie dla absolwentów zagranicznych

University of Passau

Stopień tego magistra prawa niemieckiego dla absolwentów zagranicznych jest stopień badania ukierunkowane który nadaje profesjonalną wiedzę prawną i pozwala rozwijać swoje umiejętności prawnych.

W przeciwieństwie do większości innych dyscyplin, przepisy są unikalne dla społeczeństw, które doprowadziły je dalej, a zatem znacząco różnić się od kraju do kraju. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na prawników z dogłębną znajomością niemieckiego systemu prawnego.

Opierając się na poprzednim stopniu prawa uzyskanego za granicą, program ten stopień daje podstawowe umiejętności i specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa niemieckiego, a kładąc szczególny nacisk na badania.

Moduł naukowy pozwala ci wykorzystać swoje metodyczne i systematyczne kompetencje opracowane w trakcie programu studiów podczas prowadzenia niezależnych badań - umiejętności, które będziesz stosować przy pisaniu pracy magisterskiej, która jest częścią programu.

Wymagania językowe

Ponieważ program ten stopień jest pełni niemiecko-nauczyłMusisz być biegły w języku niemieckim do zastosowania (na poziomie B2 poziom biegłości językowej, o czym świadczy DSH-1 lub równoważny certyfikat językowy). Jeśli musisz nauczyć się lub doskonalić swój niemiecki pierwszy, może być zainteresowany w ofercie niemieckiego języka przygotowawczego Uniwersytetu, Kursy niemieckiego Passau.

Cechy

  • Wydział Prawa Uniwersytetu w Passau ma doskonałą reputację w Niemczech i regularnie osiąga najlepsze wyniki w różnych rankingach uniwersyteckich - Środowisko wielokulturowe ze względu na międzynarodową orientację uniwersytetu i Wydziału Prawa w szczególności - Kursy niemieckiego Passau oferuje Kursy języka niemieckiego specjalnie zaprojektowane dla studentów prawa, otwarte dla studentów zapisanych na ten LL.M. Program - Uczestniczyć w modułach razem z niemieckimi studentami prawa - Poprzednie osiągnięcia akademickie na innych niemieckich uniwersytetach mogą być zaliczone na poczet stopnia

    Perspektywy kariery

LL.M. Niemieckiego prawa absolwenci zazwyczaj pracują w międzynarodowych kancelariach prawnych w ich kraju, w którym będą doradzać swoim klientom zagranicznym w prawie niemieckim, albo bezpośrednio, albo poprzez uzyskanie informacji z kancelarii korespondenta i przekazanie odpowiedzi w formie, która jest łatwo zrozumiały swoich klientów. Jednym z przykładów takiego klienta będzie zagraniczna przedsiębiorczości, które zamierza sprzedać swoje towary lub usługi na rynku niemieckim.

Podobnie, gdy już ukończył tego programu, można doradzić niemieckich klientów w systemie prawnym swojego kraju, tak jak firmy, które zamierzają założyć spółkę zależną za granicą, na przykład, wymaga porady prawnej w wielu kwestiach, takich jak wybór odpowiedniej formy prawnej, Przepisy prawa podatkowego, pracy i tak dalej.

Oprócz przekazywania ważne doświadczenie związane z pracą, w tym również studiów kwalifikuje cię do studiów doktoranckich - na Uniwersytecie w Pasawie lub w innej uczelni niemieckiej lub nawet prawa obcego wydziału. Są dobrze zorientowani w dwóch różnych systemach prawnych, to może na przykład prowadzić porównawczego badania prawne.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
72 EUR
72 EUR w semestrze na usługi studenckie i bilet autobusowy
Locations
Niemcy - Passau, Bavaria
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Niemcy - Passau, Bavaria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą