Przez 20 lat LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze zaoferowała wyjątkowy i cenne doświadczenie absolwentów prawa z całego świata, którzy chcą realizować wykonawczą LL.M. program. Z prawie 200-letnim doświadczeniem na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Zurychu jest znany na całym świecie ze swoich doskonałych wykładowców i programów edukacji prawnej. lokalizacja szkoły, Zurychu, jest kapitał ekonomiczny i najbardziej tętniące życiem miasto w Szwajcarii i znajduje się w samym sercu Europy, która pozwala studentom z łatwością odkrywać inne kraje europejskie i cieszyć Szwajcarii spektakularny środowisko.

Wśród korzyści, które doktorantów znaleźć na Uniwersytecie w Zurychu są okazją do prowadzenia szerokiej studiów, oraz możliwość zbadania ich obszarów zainteresowania w kursach specjalizacji. Studenci będą korzystać z naszej wykonawczej LL.M. Program specjalnie zaprojektowane i opracowane dla prawników pracujących w polu międzynarodowym.

Program

LL.M. wykonawczym Programy Uniwersytetu w Zurychu są oferowane w niepełnym wymiarze czasu pracy (2 letni program, praca-based) i baza w pełnym wymiarze godzin (program 1 rok, wymagany czas obecności 8 miesięcy). Program w niepełnym wymiarze czasu jest skierowany do tych, którzy pracują w Szwajcarii i szukasz nowych wyzwań. Aby zostać przyjętym do programu, trzeba mieć wystarczającą znajomość języka niemieckiego.

Program w pełnym wymiarze czasu jest specjalnie zaprojektowany dla zagranicznych studentów, którzy chcą ukończyć studia podyplomowe w krótkim czasie. Jednocześnie uczniowie będą korzystać z doskonałej reputacji Szwajcarii, jak również jego wyjątkowej sytuacji geograficznej i gospodarczej. Należy pamiętać, że zajęcia będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

LL.M. Programy składają się z kursu podstawowego i A kursów specjalizacyjnych. Podstawowy Kurs składa się z 12 modułów, które obejmują obowiązkowe i fakultatywne obszary badań. Kursy specjalizacji składa się z dwóch modułów. Cały tok studiów składa się z około 420 wykładów.

W programach niestacjonarnych możesz wybierać pomiędzy następującymi specjalizacjami:

  • LL.M. w międzynarodowym prawie bankowym i finansowym
  • LL.M. w międzynarodowych transakcjach handlowych i transferze technologii
  • LL.M. w międzynarodowym sporze sądowym i arbitrażu
  • LL.M. w fuzjach i przejęciach oraz prawie spółek
  • LL.M. w międzynarodowym prawie sportowym

Pełnoetatowy LL.M. programy zapewniają dwie możliwości specjalizacji:

  • LL.M. w międzynarodowym prawie bankowym i finansowym
  • LL.M. w międzynarodowym prawie sportowym
RHARA

Opcja:
Studenci, którzy nie szukają specjalistycznego LL.M. Tytuł otrzymuje ogólny tytuł "LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze i gospodarcze ".

Podsumowanie najważniejszych punktów

W niepełnym wymiarze godzin LL.M. programy
PROGRAMY • LL.M. Międzynarodowe prawo bankowe, finansowe i ubezpieczeniowe • LL.M. Międzynarodowe transakcje biznesowe i transfer technologii • LL.M. Międzynarodowy proces sądowy i arbitraż • LL.M. Fuzje i przejęcia oraz prawo spółek • LL.M. Międzynarodowe prawo sportowe
Czas trwania programu 2 lata pracy opartej
Wykłady Program prac na bazie (klasy biorą udział w piątek w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godzinach porannych)
Język instrukcji Niemiecki (i angielski)
Full-time LL.M. programy
PROGRAMY • LL.M. Międzynarodowe prawo bankowe, finansowe i ubezpieczeniowe • LL.M. Międzynarodowe prawo sportowe
Czas trwania programu 1 rok (wymagany czas obecności 8 miesięcy)
Wykłady Pełny etat
Język instrukcji Angielski

Zastosowanie i Kwalifikowalność

W celu przyjęcia do programu studiów muszą być spełnione następujące warunki: - stopień naukowy na poziomie magisterskim (wyjątki będą rozpatrywane indywidualnie) - doświadczenie zawodowe - dobra słowna i pisemna znajomość języków nauczania ( Niemiecki i angielski) Formularz zgłoszeniowy: www.LLM.uzh.ch Termin składania wniosków: sprawdź naszą stronę internetową

Koszty

CHF 32.800.- Koszty czesnego obejmują koszty materiałów szkoleniowych, opłat za egzaminy oraz wszystkie intensywne weekendy i niektóre dodatkowe wydarzenia. Nie uwzględnia się koszty wycieczki, dodatkowej literaturze i kosztów utrzymania.

Położenie

Szwajcaria ma wiele do zaoferowania: różnorodności kulturowej, wielojęzyczność, wspaniałe krajobrazy i oczywiście ludzi. Istnieje obecnie około 8,1 mln ludzi mieszkających w Szwajcarii, mówiąc cztery języki urzędowe: niemiecki, francuski, włoski i retoromański.

Pomimo faktu, że Szwajcaria brakuje zasobów naturalnych i że Szwajcarska gospodarka jest bardzo uzależniona od eksportu, jego sytuacja ekonomiczna jest bardzo stabilny na przestrzeni lat; jego PKB na mieszkańca jest wyższy niż w większości krajów uprzemysłowionych. Swiss ludność cieszy się na ogół wysoki poziom życia i Szwajcaria zasługuje na swoją reputację standardów wysokiej jakości i usług we wszystkich sektorach (zdrowia, przemysłu, transportu publicznego, edukacji, etc.).

Życie studenckie

Studia w Zurychu oznacza życie w tętniącym życiem i ekscytujące kulturalnej stolicy Szwajcarii, która jest czymś więcej niż tylko biznesowym i finansowym centrum. Znany jako "małego wielkiego miasta", Zurych oferuje wszystkie zalety życia w mieście, a jednocześnie atrakcyjny teren rekreacyjny z pięknego jeziora i okolicznych gór.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Zobacz 4 więcej kursów w University Of Zurich - Faculty of Law »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
2 - 4 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
32,800 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa