LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze

Informacje ogólne

Opis programu

Przez 20 lat LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze zaoferowała wyjątkowy i cenne doświadczenie absolwentów prawa z całego świata, którzy chcą realizować wykonawczą LL.M. program. Z prawie 200-letnim doświadczeniem na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Zurychu jest znany na całym świecie ze swoich doskonałych wykładowców i programów edukacji prawnej. lokalizacja szkoły, Zurychu, jest kapitał ekonomiczny i najbardziej tętniące życiem miasto w Szwajcarii i znajduje się w samym sercu Europy, która pozwala studentom z łatwością odkrywać inne kraje europejskie i cieszyć Szwajcarii spektakularny środowisko.

Wśród korzyści, które doktorantów znaleźć na Uniwersytecie w Zurychu są okazją do prowadzenia szerokiej studiów, oraz możliwość zbadania ich obszarów zainteresowania w kursach specjalizacji. Studenci będą korzystać z naszej wykonawczej LL.M. Program specjalnie zaprojektowane i opracowane dla prawników pracujących w polu międzynarodowym.

Program

LL.M. wykonawczym Programy Uniwersytetu w Zurychu są oferowane w niepełnym wymiarze czasu pracy (2 letni program, praca-based) i baza w pełnym wymiarze godzin (program 1 rok, wymagany czas obecności 8 miesięcy). Program w niepełnym wymiarze czasu jest skierowany do tych, którzy pracują w Szwajcarii i szukasz nowych wyzwań. Aby zostać przyjętym do programu, trzeba mieć wystarczającą znajomość języka niemieckiego.

Program w pełnym wymiarze czasu jest specjalnie zaprojektowany dla zagranicznych studentów, którzy chcą ukończyć studia podyplomowe w krótkim czasie. Jednocześnie uczniowie będą korzystać z doskonałej reputacji Szwajcarii, jak również jego wyjątkowej sytuacji geograficznej i gospodarczej. Należy pamiętać, że zajęcia będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

LL.M. Programy składają się z kursu podstawowego i A kursów specjalizacyjnych. Podstawowy Kurs składa się z 12 modułów, które obejmują obowiązkowe i fakultatywne obszary badań. Kursy specjalizacji składa się z dwóch modułów. Cały tok studiów składa się z około 420 wykładów.

W programach niestacjonarnych możesz wybierać pomiędzy następującymi specjalizacjami:

  • LL.M. w międzynarodowym prawie bankowym i finansowym
  • LL.M. w międzynarodowych transakcjach handlowych i transferze technologii
  • LL.M. w międzynarodowym sporze sądowym i arbitrażu
  • LL.M. w fuzjach i przejęciach oraz prawie spółek
  • LL.M. w międzynarodowym prawie sportowym

Pełnoetatowy LL.M. programy zapewniają dwie możliwości specjalizacji:

  • LL.M. w międzynarodowym prawie bankowym i finansowym
  • LL.M. w międzynarodowym prawie sportowym
RHARA

Opcja:
Studenci, którzy nie szukają specjalistycznego LL.M. Tytuł otrzymuje ogólny tytuł "LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze i gospodarcze ".

Podsumowanie najważniejszych punktów

W niepełnym wymiarze godzin LL.M. programy
PROGRAMY • LL.M. Międzynarodowe prawo bankowe, finansowe i ubezpieczeniowe • LL.M. Międzynarodowe transakcje biznesowe i transfer technologii • LL.M. Międzynarodowy proces sądowy i arbitraż • LL.M. Fuzje i przejęcia oraz prawo spółek • LL.M. Międzynarodowe prawo sportowe
Czas trwania programu 2 lata pracy opartej
Wykłady Program prac na bazie (klasy biorą udział w piątek w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godzinach porannych)
Język instrukcji Niemiecki (i angielski)
Full-time LL.M. programy
PROGRAMY • LL.M. Międzynarodowe prawo bankowe, finansowe i ubezpieczeniowe • LL.M. Międzynarodowe prawo sportowe
Czas trwania programu 1 rok (wymagany czas obecności 8 miesięcy)
Wykłady Pełny etat
Język instrukcji Angielski

Zastosowanie i Kwalifikowalność

W celu przyjęcia do programu studiów muszą być spełnione następujące warunki: - stopień naukowy na poziomie magisterskim (wyjątki będą rozpatrywane indywidualnie) - doświadczenie zawodowe - dobra słowna i pisemna znajomość języków nauczania ( Niemiecki i angielski) Formularz zgłoszeniowy: www.LLM.uzh.ch Termin składania wniosków: sprawdź naszą stronę internetową

Koszty

CHF 32.800.- Koszty czesnego obejmują koszty materiałów szkoleniowych, opłat za egzaminy oraz wszystkie intensywne weekendy i niektóre dodatkowe wydarzenia. Nie uwzględnia się koszty wycieczki, dodatkowej literaturze i kosztów utrzymania.

Położenie

Szwajcaria ma wiele do zaoferowania: różnorodności kulturowej, wielojęzyczność, wspaniałe krajobrazy i oczywiście ludzi. Istnieje obecnie około 8,1 mln ludzi mieszkających w Szwajcarii, mówiąc cztery języki urzędowe: niemiecki, francuski, włoski i retoromański.

Pomimo faktu, że Szwajcaria brakuje zasobów naturalnych i że Szwajcarska gospodarka jest bardzo uzależniona od eksportu, jego sytuacja ekonomiczna jest bardzo stabilny na przestrzeni lat; jego PKB na mieszkańca jest wyższy niż w większości krajów uprzemysłowionych. Swiss ludność cieszy się na ogół wysoki poziom życia i Szwajcaria zasługuje na swoją reputację standardów wysokiej jakości i usług we wszystkich sektorach (zdrowia, przemysłu, transportu publicznego, edukacji, etc.).

Życie studenckie

Studia w Zurychu oznacza życie w tętniącym życiem i ekscytujące kulturalnej stolicy Szwajcarii, która jest czymś więcej niż tylko biznesowym i finansowym centrum. Znany jako "małego wielkiego miasta", Zurych oferuje wszystkie zalety życia w mieście, a jednocześnie atrakcyjny teren rekreacyjny z pięknego jeziora i okolicznych gór.

Ostatnia aktualizacja Grudzień 2017

Informacje o uczelni

Thanks to its many years of experience the LL.M. programs provide its students an academic education at the highest level. The Law Faculty not only offers the widest range of different specializations ... Czytaj więcej

Thanks to its many years of experience the LL.M. programs provide its students an academic education at the highest level. The Law Faculty not only offers the widest range of different specializations in Switzerland but also excels with its outstanding network of renowned professors from all over the world who lecture the many programs and courses Pokaż mniej