LL.M. finanse

Informacje ogólne

Opis programu

LL.M. Finanse

Liczne gwałtowne zmiany na światowych rynkach finansowych w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci radykalnie zmienione wymagania dotyczące badania i zawartość prawnej. Wraz z rozwojem nowych instrumentów finansowych, takich jak instrumenty pochodne i międzynarodowych funduszy hedgingowych, jak i zupełnie nowych wymagań w zakresie regulacji finansowych, bankowości centralnej i prawa upadłościowego, istnieje pilna potrzeba profesjonalistów być przeszkoleni w jakościowo nowych, szybko rozwijających się dziedzin prawnych ćwiczyć.

LL.M. Finanse studiów na ILF będzie szkolić nie tylko do czynienia z, ale także do programu Excel w tym coraz ważniejszym obszarze, gdzie światy prawem międzynarodowym i globalnym spotykają finansów. Program LL.M Finanse mogą być wykonywane w niepełnym wymiarze czasu pracy, wykonując regularne roczną LL.M. Program Finanse w ciągu dwóch lat. Celem takiego rozwiązania jest umożliwienie studentów do pracy w niepełnym wymiarze godzin w trakcie studiów, w ten sposób finansowania studiów w ILF.

Nasz LL.M programie Finanse jest:

  • Interdyscyplinarne

Program eliminuje tradycyjne oddzielenie dyscyplin akademickich prawa i biznesu / ekonomii. Program uczy aspekty zarówno prawa i biznesu / ekonomii i skupia się na ich przecięciu i wzajemne. W ten sposób można zyskać kompetencje i wiedzę, aby docenić ram prawnych Ograniczenia dotyczące podejmowania decyzji gospodarczych i ekonomicznych skutków dyrektyw legislacyjnych i praktyki prawnej. Będziesz uczył przez wybitnych naukowców i praktyków z obu głównych obszarów specjalizacji.

  • Międzynarodowy

Program ma charakter międzynarodowy pod każdym względem: naszego programu nauczania, naszego wydziału i naszych studentów. Kursy oferowane przez LL.M. Program Finanse korporacyjne obejmują prawa europejskiego i międzynarodowego, ustawy o rynkach i kapitałowych papierów wartościowych, a także tematów na europejskie polityki pieniężnej i bankowości centralnej. LL.M. Studia Finanse oferuje również szeroką gamę kursów specjalistycznych tematów, takich jak "Rachunkowość", "Prawo ubezpieczeniowe" i "Prawo w dziedzinie opodatkowania przedsiębiorstw". Nasz duży wydział pochodzi od ponad dziesięciu krajach Europy i Stanach Zjednoczonych. Ponadto nasi studenci pochodzą z całego świata - na ogół z ponad 25 krajów każdego roku.

  • Bliskie Interakcje między teorią a praktyką

Program pozwoli Ci zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną wgląd szczególnych wymagań banków i korporacji, międzynarodowych kancelarii prawnych i firm księgowych i audytorskich, Europejskiego Banku Centralnego i niemieckiego Bundesbanku.

To dlatego, że oprócz wybitnych naukowców, większość naszych wykładowców składa się z najlepszych specjalistów z dziedziny prawa, bankowości, bankowości centralnej i regulacji finansowych.

Jako integralną i ważną część LL.M. Studia finanse, będzie również cenną okazję wziąć udział w dwumiesięcznego stażu w jednej z ILF różnych sponsorów z finansami, regulacyjnych, bankowości centralnej, prawa międzynarodowego i obszarów rachunkowości.

Warunki przyjęcia

LL.M. Program Finance jest przeznaczony dla absolwentów, którzy mają już pierwszego stopnia w prawo, biznes czy ekonomia z akredytowanych lub uznanych uczelni. Dlatego też, jeśli posiadają pierwszego stopnia w każdym z tych przedmiotów i mają wybitne rekordy akademickich, bylibyśmy wdzięczni za aplikację.

Kandydaci, którzy zdobyli prawo, ekonomia lub stopień ekonomii przez pracy oczywiście korespondencja lub kształcenia na odległość, nie kwalifikują się do przyjęcia.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Przyznajemy mieszankę studentów z i bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego, którzy będą w równym stopniu korzystać z programu.

Ponieważ język angielski jest jedynym językiem wykładowym, trzeba mieć dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Twoja znajomość języka angielskiego musi okazały się przekroczyć poziom TOEFL 600 CBT TOEFL 250, IBT TOEFL 100 (z minimum 22 dla każdej sekcji), Cambridge CAE (klasa C lub powyżej) lub IELTS 7.0, chyba że językiem ojczystym jest angielski.

Ostatnia aktualizacja Maj 2016

Informacje o uczelni

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... Czytaj więcej

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. Pokaż mniej