LL.M. energii i prawa ochrony środowiska

Informacje ogólne

Opis programu

Nowa LL.M. Program w Energii i Prawa Ochrony Środowiska w UConn School of Law będzie zaangażowanie uczniów i rozwijać swoją wiedzę w światowych potrzeb energetycznych, zmian klimatu, polityki odnawialnych źródeł energii, polityki ochrony środowiska i zagospodarowania przestrzennego.

Przez Centrum Energii i Środowiska Prawo, studenci będą mieli okazję przenieść się poza klasą do możliwości uczenia się opartych na praktyce w tym:

  • Externships z instytucji państwowych, firm prawniczych korporacji, energii i środowiska, i narzędzi regulowanych;
  • Semestr w programie DC, co stawia studentów na takich federalnych agencji jak Agencji Ochrony Środowiska oraz Departament Energii; i
  • Badania stosowane w wielu dziedzinach.

Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczyć w wykładach i wydarzenia z działów naukowych i badawczych na Uniwersytecie w Connecticut i innych instytucji. Elastyczne i unikalny program przygotowuje studentów do integracji energii i ochrony środowiska w ich dyscypliny pracy, co czyni je wyjątkowo cenne w wybranych dziedzinach zawodowych.

UConn School of Law jest w mieszkalnej dzielnicy West End w Hartford, Connecticut, na pięknym kampusie w stylu gotyckim, która jest notowana na amerykańskim Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Możliwości kulturalne i rekreacyjne obfitują w obszarze, który jest zaledwie dwie godziny z Nowego Jorku i Bostonie.

Wymagania stopnia

Studentów uczestniczących w LL.M. Program Energii i Środowiska w prawa na Wydziale Prawa UConn musi:

  • Ukończyć co najmniej 24 punktów,
  • Wypełnić wymóg pisania 2 lub 3 kredytowej i
  • Utrzymywać średnią ocen C +.

Zagraniczni studenci zapisani w LL.M. Program na podstawie wizy może zakończyć program w dwóch lub (za zgodą) trzy kolejne semestry studiów dziennych rozpoczynające w perspektywie upadku pod koniec sierpnia lub w okresie wiosennym w połowie stycznia. Studenci mogą zapisać się zarówno amerykańskie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu w oczekiwaniu, że będą one ukończyć w ciągu pięciu lat.

Wszystkie kursy są otwarte dla LL.M. kandydatów oraz JD kandydatów, a tylko nie wymagane kilka kursów wstępnych. LL.M. studenci mogą wybrać się zapisać w Ceel externship Clinic. Zagraniczni studenci są zobowiązani do podjęcia zarówno USA Prawo i instytucji prawnych i badań prawnych i pisania.

Jak aplikować

Wnioski są rozpatrywane w sposób ciągły. Międzynarodowe zgłoszenia studentów powinny być zasadniczo przyjęty przez 15 czerwca do jesieni wpisu lub 15 listopada na wiosenne rejestracji. Wnioski otrzymane przed tymi datami będą priorytetowo traktować. Rekrutacja decyzje będą na ogół w ciągu kilku tygodni od otrzymania kompletnego wniosku.

Komisja Kwalifikacyjna uważa wyniki w nauce skarżącego, ciekawość intelektualną i doświadczenie zawodowe. Wstęp jest selektywne i ograniczone do tych, którzy pokazują, doskonałości akademickiej.

Uprawnienie do ubiegania

Wnioskodawcy zobowiązani są do posiadania lub spodziewać się tytuł z prawem szkoły ABA zatwierdzonych lub uznanych wykładowców prawa poza terytorium Stanów Zjednoczonych przed matriculating w LL.M. Program na UConn School of Law, a także muszą spełniać standardy Biegła znajomość języka angielskiego szkolne.

Istnieje kilka wyjątków od wymagań stopnia, które stwarzają dodatkowe możliwości przyjęć. Studenci, którzy są zapisani w pierwszym stopniu w prawie, które jest pięcioletni program może wystąpić do LL.M. program, podczas gdy w czwartym lub piątym roku pierwszego stopnia. Studenci, którzy są zapisani w zintegrowanej mistrzów i Ph.D. Program w prawie mogą wystąpić do LL.M. Program zajęć, kiedy wszystkie ich zakończeniu. Wreszcie, studenci w czteroletnim pierwszego stopnia w programie prawa może ubiegać się o przyjęcie w czwartym roku za zgodą ich macierzystych instytucji. UConn School of Law LL.M. Stopień będzie przyznawana po potwierdzeniu, że instytucja domu przyznane studentowi pierwszego stopnia w prawo.

Ważne daty

15 czerwca 2016 - Zastosowanie Termin semestr zimowy 2016 01 listopada 2016 - zgłoszenie Termin wiosennego semestru 2016 18 sierpnia 2016 - semestr zimowy Orientacja

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the ... Czytaj więcej

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the United States. Pokaż mniej