LL.M. Amerykańskie studia prawnicze

Informacje ogólne

Opis programu

Test Amerykański Program Studiów Prawniczych należy odwołać się do absolwentów prawa obcego, którzy są zachęcani do uzyskania aplikację radcowską w prawie amerykańskim i praktyki w celu bardziej efektywnego konkurowania z amerykańskich firm prawniczych działających w innych krajach.

Program przyczynia się do zakwalifikowania kandydata do kwalifikacji do zasiadania w New York State Bar zaliczania i mają być dopuszczone do wykonywania zawodu prawnika w Nowym Jorku. absolwentów prawa, którzy szukają US Foreign szkolenia ścigania w celu zgłoszenia się bardziej atrakcyjny dla firm prawniczych w Stanach Zjednoczonych i korporacji będzie również korzystać z tego programu studiów. Maurice A. Deane School of Law na Uniwersytecie Hofstra posiada pakiet kursów w amerykańskiej sprawy sądowe i Advocacy, które są szczególnie interesujące dla zagranicznych absolwentów prawa, którzy chcą kompleksową ekspozycję na amerykańskie podejście do teorii i metod rozstrzygania sporów w różnych wykładów, symulacji i ustawienia praktyce. Prawo Hofstra jest bazą w regionie Northeast dla Narodowego Instytutu Trial Advocacy, a wydział Hofstra posiada bogate doświadczenie w amerykańskim sporów i rzecznictwa.

Wymagania stopnia

LL.M. Program w amerykańskich Nauk Prawnych wymaga ukończenia 24 punktów, które mogą być podjęte w pełnym wymiarze czasu w ciągu jednego roku akademickiego lub niepełnym wymiarze czasu w ciągu dwóch lat akademickich. studenci w pełnym wymiarze czasu musi zakończyć swoje LL.M. Stopień w dwóch semestrach i zabrać od 12 do 15 punktów każdego semestru. studentów zaocznych musi zakończyć swoje LL.M. Stopień w czterech semestrach co najwyżej mających dwa lub trzy kursy każdego semestru.

Aby dać naszym LL.M. kandydaci fundament w prawie amerykańskim, które są wymagane, aby wziąć udział w kursie 2-kredytowej w systemie prawnym USA i stopniowane doktrynie i Badań kursu. Celem kursu jest zapoznanie Cię z budową amerykańskich dokumentów prawnych i nauczyć się, jak skutecznie komunikować się w języku używanym przez profesjonalnych prawników amerykańskich.

LL.M. kandydaci muszą osiągnąć minimalny łączny grade-punktową średnią 2,2 na 4,0 możliwych do otrzymania LL.M. stopień.

Ostatnia aktualizacja Lip 2016

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the pr ... Czytaj więcej

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the profession and society — making an impact of our own. Pokaż mniej