Lądowego prawa naftowego, gazowego i górniczego

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Lądowego prawa naftowego, gazowego i górniczego

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Kurs opiera się na naszej dużej wiedzy w tej dziedzinie i został zaprojektowany w odpowiedzi na rosnące znaczenie kwestii prawnych związanych z sektorem naftowym, gazowniczym i górniczym.

Zapewnia to podstawy przyszłej kariery lub dalszego studiów podyplomowych (MPhil / PhD) w większości aspektów świata regulacyjnego i handlowego, ponieważ odnoszą się one do międzynarodowego sektora energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów naftowych i górniczych tego rosnącego obszaru działalności gospodarczej.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

 • Zdobyć silną wiedzę analityczną z kluczowych kwestii prawnych w tym specjalistów i rozszerzanie zakresu prawa.
 • Zyskać uznanie ropy, gazu i górnictwa w ich globalnej sytuacji gospodarczej.
 • Skorzystaj z naszego doświadczenia w ropy, gazu i górnictwa oraz komplementarnych dziedzinach handlu międzynarodowego i prawa handlowego.
 • Wybierz trasę studiów, który najbardziej Ci z opcji w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i kształcenia na odległość dostępnych.
 • Weź udział Międzynarodowa Szkoła Letnia okazję do zbadania ustawy w kontekście europejskim.
 • Stypendia dostępne.
 • Poszczególne moduły mogą być badane pod kątem nagród Continuing Professional Development (CPD). Napisz do nas, aby uzyskać szczegółowe informacje.
 • 98% naszych absolwentów studiów prawniczych jest zatrudnionych lub jest zaangażowanych w dalsze badania sześć miesięcy po ukończeniu studiów (DLHE, absolwenci absolwenci 2015-16).

Co będziesz studiować

Kurs zapewni Państwu silne zrozumienie kluczowych zagadnień prawnych w tej dziedzinie, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawa ochrony środowiska i prawa inwestycyjnego w przemyśle naftowym, gazowniczym i górniczym. Wykorzystuje również nasze mocne strony w handlu międzynarodowym i prawie handlowym, które pomogą Ci w docenieniu przemysłu naftowego, gazowego i górniczego w ich globalnym kontekście gospodarczym.

Jak pan nauczył

Rok akademicki na kursy LLM jest podzielony na trzy części: dwie kadencje dziesięciu tygodni (Term Jeden trwa od początku roku akademickiego do wypoczynku Bożego Narodzenia, okres dwóch między Bożym Narodzeniem a Wielkanocą) oraz w okresie letnim.

Studenci stacjonarni, którzy kończą naukę w ciągu jednego roku akademickiego, studiują trzy moduły w każdej semestrze i kończą rozprawę w okresie letnim.

Studenci studiów niestacjonarnych, którzy kończą naukę w ciągu dwóch lat akademickich, uczą się trzech modułów w pierwszym i drugim semestrze (w sumie sześć), rozpoczynają prace nad badaniem rozprawy w pierwszym okresie letnim i kończąc w drugim semestrze.

W trybach pełnego czasu i niepełnym wymiarze czasu prowadzone są przez cały tydzień moduły. W zależności od harmonogramu można się spodziewać do udziału w więcej niż jeden dzień. Szkolenia prowadzone są przez pracowników naukowych, ale zwykle wymaga, aby przeprowadzić obszerną przewodnikiem prace przygotowawcze i często wiąże krótkich prezentacji lub innych składek. Moduły mogą być wyjątkowo przesunięte ze względu na potrzeby kursu.

Przyszłej kariery

Moduły nauczania w zakresie prawa naftowego, gazowego i wydobywczego LLM zapewniają studentom podstawy do przyszłej kariery lub dalszego studiowania w większości aspektów świata regulacyjnego i handlowego, odnosząc się do międzynarodowego przemysłu energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem ropy i paliw sektorach górniczych tego rozrastającego się obszaru działalności gospodarczej.

Rozwój kariery jest integralną częścią programu, a nasza ekipa prowadzi szereg warsztatów, w których można zidentyfikować metody i strategie, które pozwolą Ci realizować swoje cele zawodowe.

Ze względu na doskonałą reputację szkoły w zawodzie prawniczym, nasi absolwenci są bardzo poszukiwane i uznawane za głębię i przydatność ich wiedzy.

Wymagania wstępne

UK

 • Dobry stopień prawa, 2,2 lub powyżej.
 • Wnioskodawcy, których pierwszy stopień nie jest ustawą, będzie zobowiązany do przedstawienia dowodów zaangażowania w przedmiot LLM, który chcą studiować.
 • Kandydaci z innych dyscyplin będą mile widziane w odpowiednich okolicznościach, w szczególności gdy mają doświadczenie w dziedzinie, nawet jeśli nie są prawnikami.

Określamy te minimalne wymagania dotyczące wpisu, ale indywidualnie oceniamy Twoją zdolność do skorzystania z kursu. Czasami oferujemy miejsca na podstawie niestandardowych kwalifikacji wjazdowych oraz doświadczeń przemysłowych lub zawodowych.

Międzynarodowy

Akceptujemy kwalifikacje ze szkół, kolegiów i uniwersytetów na całym świecie, aby wejść na nasze UG i PG stopni. Jeśli nie jesteś pewien, w jaki sposób międzynarodowa kwalifikacja mecze nasze wymagania kursu odwiedź naszą międzynarodową stronę kwalifikacji.

Kursy podstawowe

Jeśli trzeba zrobić kurs węgielnego aby spełnić nasze wymagania kursu można znaleźć na Nottingham Trent International College (NTIC). Jeśli jesteś już studia w Wielkiej Brytanii w szkole lub na uczelni i chciałbym wiedzieć, czy możemy zaakceptować kwalifikacje prosimy odwiedzić naszą stronę kursy przygotowawcze.

Wymagania kwalifikacyjne języka angielskiego

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, musisz pokazać nam, że Twoje umiejętności językowe są wystarczająco mocne, aby intensywnie studiować naukę. W tym kursie zazwyczaj wymagamy jednego z następujących czynności:

 • IELTS 6,5 minimum 5,5 w każdym umiejętności.
 • Równoważne kwalifikacje w języku angielskim.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,500 GBP
Full-Time i £ 3,250 za pół etatu dla studentów domowych / uniwersyteckich - 12 900 £ w pełnym wymiarze godzin i 6,450 £ w niepełnym wymiarze godzin dla studentów zagranicznych
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą