$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Sądownictwo karne.Znajdź kursy i krótkie kursy Sądownictwo karne

Oczywiście w Criminal Justice koncentruje się w obszarze prawa, które zagłębia się przestępczości i wymiaru sprawiedliwości, międzynarodowej przestępczości, kryminalistyki, związku przyczynowego, zbieżności i różnych form przestępstw, wśród innych tematów. Począwszy od dyplomów Certyfikatów do kursów, niektóre kursy Wymiar sprawiedliwości wymaga większego poświęcenia… Czytaj więcej

Oczywiście w Criminal Justice koncentruje się w obszarze prawa, które zagłębia się przestępczości i wymiaru sprawiedliwości, międzynarodowej przestępczości, kryminalistyki, związku przyczynowego, zbieżności i różnych form przestępstw, wśród innych tematów. Począwszy od dyplomów Certyfikatów do kursów, niektóre kursy Wymiar sprawiedliwości wymaga większego poświęcenia czasu niż inni.

Jakie są korzyści z kursu w sprawach karnych?

Studenci ukończeniu kursu w sprawach karnych są bardzo poszukiwane na ich specjalistycznej wiedzy w swojej dziedzinie, oprócz swoich mandatów wcześniejsze prawo (np.: Studia z Prawa i Juris Doctor).

Którego kariera z kursu w sprawach karnych?

Studentów specjalizujących się w sprawach karnych są kwalifikowane, aby przejść do pracy w kancelariach prawniczych, zapobiegania przestępczości, policji, kryminalistyki badań, krajowych i międzynarodowych trybunałów karnych i więcej.

Ile to będzie kosztować, aby zrobić kurs w sprawach karnych?

Koszty biorąc kurs w sprawach karnych mogą się różnić w zależności od liczby tygodni lub oczywiście godziny, lokalizacji, specjalizacji i uniwersyteckim. Pomoc finansowa może być dostępna dla wnioskodawców w skali potrzeb w lub merytorycznym. Uniwersytety dostarczy bardziej szczegółowych informacji na wniosek, który może być przedłożony łatwo z tej strony internetowej.

Jakie są wymagania dotyczące kursu w sprawach karnych?

Wymagania wstępne na kurs w sprawach karnych są bardzo zróżnicowane.Niektóre wymagają wtórnego dyplom szkoły, podczas gdy inne wymagają poziomie licencjackich lub stopnia absolwent. Prawo kursy składają się z wykładów, zajęć wymaganych egzaminów i pisemnych.

Jak zapisać się na kurs w sprawach karnych?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Manor College
Jenkintown, Stany Zjednoczone

Program Bachelor of Science in Criminal Justice Administration koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i analitycznych studentów, którzy aspirują do uzyskania sta ... +

Program Bachelor of Science in Criminal Justice Administration koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i analitycznych studentów, którzy aspirują do uzyskania stanowisk kierowniczych w systemie wymiaru sprawiedliwości, w tym między innymi w systemie sądowym, zakładach karnych, reagowaniu kryzysowym i organach ścigania. -
Kurs
Język angielski