Filter
Kurs
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Studia dla asystentów prawniczych.Znajdź kursy i krótkie kursy Studia dla asystentów prawniczych

Co to ​​jest Badania Paralegal?

Badania Paralegal przygotowanie studentów do kariery jako paralegal lub asystenta prawnego. Paralegals mają kwalifikacji akademickich w dziedzinie prawa, które pozwala im wykonywać wiele prac administracyjnych dla adwokata lub prawnika. W niektórych krajach i państwach, paralegals są regulowane przez rząd i wymagane do uzyskania licencji. Jednak inne regiony nie wymagają licencji na paralegals.

Jakie są korzyści z kursów w badaniach Paralegal?

Kursy w badaniach Paralegal może mieć formę programów dyplomu lub świadectwa. Paralegal Studia Kursy te przygotowują studentów do wejścia w świat pracy jako asystentów prawnych lub asystenta prawnego po ukończeniu studiów. Paralegals są bardzo istotne, wypłacone, oraz szanowanych członków zespołów prawnych.Kursy w badaniach Paralegal przygotowanie studentów do spełnienia, biznesowe i prawne wyzwania administracyjne.

Ile to będzie kosztować do uczęszczania na kursy w Paralegal Studia?

Kursy w badaniach Paralegal różnią się znacznie w czasie trwania i kosztów czesnego. Dyplomu lub świadectwa absolwent kursów Asystent Adwokata często podejmują około roku, aby zakończyć. Skorzystaj z formularza na stronie internetowej, aby skontaktować się z szkoły do bardziej szczegółowych informacji.

Jakie są wymagania na kursy w badaniach Paralegal?

Absolwent Świadectwa w badaniach Paralegal wymagają licencjat. Z drugiej strony, niektóre programy dyplomowe i kursy paralegal wymagają maturę. Studentów uczestniczących w kursach w badaniach Paralegal będą wymagane do ukończenia zajęć, egzaminy, aw niektórych przypadkach praktycznego doświadczenia zawodowego.

Jaki rodzaj kariery można spodziewać się w badaniach Kursy Paralegal?

Paralegal studiów absolwenci kursów spotka się z wielu dochodowych możliwości kariery po ukończeniu studiów. Paralegals i asystentów prawnych, jest popyt w kancelariach prawniczych, firm prywatnych, przedsiębiorstw i urzędów. Absolwenci studiów paralegal kursu mogą szukać pracy w firmach specjalizujących się w zakresie prawa karnego, prawa zobowiązań, prawa rodzinnego, prawa spółek, prawa własności i innych.

Dlaczego warto skorzystać z kursów Asystent Studia online?

Wiele badań Asystent Adwokata kursy są również oferowane w Internecie przez niektóre z najlepszych szkół na świecie. Studenci mogą pracować podczas studiów w trybie online lub po prostu korzystać z nadejściem nauki on-line, aby zapisać im dojazd do kampusu. Czytaj więcej o online i na kampusie Paralegal studia przedmioty już dziś!

 


Czytaj więcej Pokaż mniej

7 Wyniki z Studia dla asystentów prawniczych

Mildred Elley

Paralegal jest kluczowym elementem każdego zespołu wsparcia prawnego. Paralegals przeprowadzają eksperckie badania prawne, opracowują dokumenty, przechowują pliki, kontak ... [+]

Paralegal jest kluczowym elementem każdego zespołu wsparcia prawnego. Paralegals przeprowadzają eksperckie badania prawne, opracowują dokumenty, przechowują pliki, kontaktują się z klientami oraz zapewniają wsparcie administracyjne. Program Paralegal Studies wprowadza studentów studiów i certyfikatów do niezbędnych aplikacji komputerowych niezbędnych w dziedzinie prawa.

Studenci studiów równoległych zapoznają się z zasadami prawa i podstawami, aby zapewnić, że kancelaria, agencja rządowa lub organizacja działa w obowiązujących ramach prawnych. Studenci dyplomów i certyfikatów uczą się umiejętności komunikacji, pisania, rozwiązywania konfliktów i negocjacji prawnych. Student Paralegal Studies nauczy się odpowiednich umiejętności obsługi komputera w zakresie badań prawnych i wsparcia procesów sądowych. Wykorzystają te umiejętności obsługi komputera do organizowania i utrzymywania dokumentacji, eksponatów i zeznań świadków. Ponieważ osoby paralegalne ściśle współpracują z klientami, świadkami i przeciwną radą, stopień i świadectwo ucznia stworzą umiejętności interpersonalne, aby budować dobre relacje i umożliwić klientom i świadkom komfortową rozmowę z paralegalnym uczniem. Krytyczny dla paralegal studentów jest umiejętności badawcze i uczenia się, aby zebrać fakty w tej sprawie, aby pomóc projektować dokumenty prawne. Wszystkie te umiejętności będą skupione na programie Mildred Elley .... [-]

Stany Zjednoczone Albany Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Central Law Training

Prawo własności zmieniła się dramatycznie w ostatnich latach, ze zmianami prawa w zakresie tworzenia umowy na sprzedaż gruntów, wprowadzenie tytułu gwarancji, nowej ustaw ... [+]

Kwalifikacja ta Opinie prawa własności w kontekście prawa umowa sprzedaży gruntu, gwarancji życia i nowej ustawy o ewidencji gruntów. Kurs kładzie nacisk na ostatnich zmianach prawa własności w ostatnich latach, a także zapewnia najlepszą praktykę up-to-date.

Aby skutecznie doradzić klientowi, paralegals musi mieć szeroką i szczegółową wiedzę na temat przedmiotu. Kurs odbywa się w AZ podejście obejmujące wszystkie aspekty prawa własności, zapewniając, że ukończeniu tego kursu z dogłębnego zrozumienia przepisów prawa własności, i jak mogą one odnosić się do każdego klienta.

Szkolenie obejmuje następujące moduły:

Źródła prawa, zdol... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Central Law Training

Programy te są zaprojektowane tak, aby łączyć precedensu, materiały źródłowe, narracje prawne i motywy, by stworzyć instrukcje odniesienia do codziennego użytku, zapewnia ... [+]

Kwalifikacja ta stanowi praktyczny przegląd zechce, spadkowych i administracji. Treść kursu jest dostosowany do specyfiki pracy klienta i obejmuje wszystkie procesy otaczające planowanie, opracowywanie i wykonywanie woli. tematy wyspecjalizowane, takie jak administrowanie nieruchomości, podatki, po śmierci wariacje, świadczenie rodzinne i sporów są objęte gwarancją.

będzie stosować różne środki prawne, które pomogą Ci zrozumieć, jak testamenty, spadkowych i administracja przejawia się w rzeczywistym kontekście zawodowym. Precedens, materiałów źródłowych i prawne narracje są rysowane na celu zapewnienie pełnego obrazu współczesnego najlepszych praktyk.

... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Central Law Training

Kurs podkreśla niedawne wprowadzenie wspólnego urlopu rodzicielskiego, który jest znacząca zmiana uprawnień do urlopów rodzinnych związanych. Zapewniają one również aktu ... [+]

Kwalifikacja ta omawia prawa pracy i jego praktyki w Wielkiej Brytanii. Kurs zapewnia kompleksowy i szczegółowy przegląd norm prawa pracy i praktyk. Zaprojektowany dla paralegal profesjonaliści, obejmuje szerokie wprowadzenie do prawa pracy, i bada spostrzeżenia, praktyczne rozwiązania i zarządzania ryzykiem. Urlop rodzicielski i wynagrodzenie urlopowe i wpływ na prawa rodzinnego zostaną również objęte.

Szkolenie obejmuje następujące moduły:

Status pracownika i inne rozwiązania pracujące Umowy o pracę niesprawiedliwe zwolnienie przesłuchania dyscypliny Nadmierność Rozwiązanie stosunku pracy Dyskryminacja Procedura sądu pracy ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Central Law Training

Kwalifikacyjna daje kompleksowy przegląd prawa spółek i firmowych obowiązków sekretarskich. Celem kursu jest rozwijanie umiejętności związanych z tworzeniem, zarządzaniem ... [+]

Kwalifikacja ta daje kompleksowy przegląd prawa spółek handlowych i firmowych obowiązków sekretarskich. Celem kursu jest rozwijanie umiejętności odnoszące się do tworzenia, zarządzania i administracji spółek prywatnych. Studenci uczą się także o transakcjach i procedur zazwyczaj podejmowane w kontekście ich działań korporacyjnych.

Szkolenie obejmuje następujące moduły:

Wprowadzenie do różnych form mediów biznesowych - część I Wprowadzenie do różnych form mediów biznesowych - część II Szyte na miarę vs. firmy półki, uchwał i spotkań firmowych Akcji, akcjonariusze i akcje przydziale Przeniesienie akcji dyrektorów przedsi... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
CDI College

Dziedzina administracji prawnej jest dynamiczna i pełna wyzwań. Program asystenta prawnego CDI College zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju w dowolnym bi ... [+]

Dziedzina administracji prawnej jest dynamiczna i pełna wyzwań. Program asystenta prawnego CDI College zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju w dowolnym biurze prawnym.

Studenci zdobywają wiedzę na temat kanadyjskiego systemu prawnego i jego praktyk. Obejmuje to prawo rodzinne, prawo korporacyjne, prawo karne i ogólne. Dostaniesz również dogłębną wiedzę na temat procedur prawnych i praktyk oraz zdobędziesz praktyczne doświadczenie poprzez praktykę. Absolwenci tego programu pracują w kancelariach prawnych, trustach i instytucjach finansowych.

[-]
Kanada Calgary Edmonton czerwony jeleń
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vancouver Career College

Program dyplomowy Paralegal w Vancouver Career College cię do wejścia w wymagający i fascynujący świat prawa. Program łączy umiejętności administracyjne z szerokim szkole ... [+]

Stań się integralną częścią kancelarii prawnej, zapisując się na program dyplomowy Paralegal w Vancouver Career College . Paralegals są szanowanymi i dobrze opłacanymi członkami zespołu prawnego. Program dyplomowy Paralegal w Vancouver Career College cię do wejścia w wymagający i fascynujący świat prawa. Program łączy umiejętności administracyjne z szerokim szkoleniem prawniczym.

Studenci otrzymują certyfikację w zakresie Internetu i podstawowej technologii komputerowej oraz studiują zaawansowane klawiaturowanie i komunikację biznesową, a także inne codzienne zadania administracyjne. Intensywny program wprowadza studentów do kanadyjskiego systemu sądowego i obejmuje wszystkie aspekty prawa, w tym prawo rodzinne, prawo korporacyjne, nieruchomości, prawo karne i spory sądowe. Studenci zapoznają się także z procedurami dotyczącymi dokumentacji prawnej i postępowania dowodowego. Program kończy się pięciotygodniową praktyką, podczas której studenci będą pracować w kancelarii prawnej. Absolwenci są gotowi do wejścia w legalny świat pracujący jako Paralegal w miejscach takich jak prywatne kancelarie prawne, firmy korporacyjne lub urzędy państwowe.... [-]

Kanada Vancouver Abbotsford
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
65 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku