$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Prawo europejskie.Znajdź kursy i krótkie kursy Prawo europejskie

Oczywiście w ustawie europejskiej odnosi się do prawa konstytucyjnego, prawa konkurencji, prawa pracy, prawa imigracyjnego, prawa praw człowieka i prawa ochrony środowiska w krajach Unii Europejskiej i Europy. Począwszy od dyplomów Certyfikatów do kursów, niektóre kursy Prawo europejskie wymaga większego poświęcenia czasu niż inni. Jakie są korzyści z kursu prawa europejskiego? U… Czytaj więcej

Oczywiście w ustawie europejskiej odnosi się do prawa konstytucyjnego, prawa konkurencji, prawa pracy, prawa imigracyjnego, prawa praw człowieka i prawa ochrony środowiska w krajach Unii Europejskiej i Europy. Począwszy od dyplomów Certyfikatów do kursów, niektóre kursy Prawo europejskie wymaga większego poświęcenia czasu niż inni.

Jakie są korzyści z kursu prawa europejskiego?

Ukończeniu Studium Prawa Europejskiego poprawi perspektywy kariery dla osób z LLB, LLM lub kwalifikacji Juris Doctor lub licencjat w badaniach europejskich, na przykład. Studenci, którzy zdecydują się studiować na kurs prawa europejskiego będą miały wzbogaconą międzynarodowe doświadczenie akademickie.

Którego kariera z kursu prawa europejskiego?

Oczywiście w prawie europejskim przygotowuje osoby do przejść do pracy dla międzynarodowych rządowych i pozarządowych organizacji, w ​​międzynarodowych kancelariach prawniczych, firm, uczelni i innych instytucji publicznych lub prywatnych prawników, doradców, konsultantów i nauczycieli.

Ile to będzie kosztować na kurs prawa europejskiego?

Koszty biorąc kurs prawa europejskiego może się różnić w zależności od liczby tygodni lub oczywiście godziny, lokalizacji, specjalizacji i uniwersyteckim. Pomoc finansowa może być dostępna dla wnioskodawców w skali potrzeb w lub merytorycznym. Uniwersytety dostarczy bardziej szczegółowych informacji na wniosek, który może być przedłożony łatwo z tej strony internetowej.

Jakie są wymagania na kurs prawa europejskiego?

Wymagania wstępne na kurs prawa europejskiego są bardzo zróżnicowane. Niektóre wymagają wtórnego dyplom szkoły, podczas gdy inne wymagają poziomie licencjackich lub stopnia absolwent. Prawo kursy składają się z wykładów, zajęć wymaganych egzaminów i pisemnych.

Dlaczego warto wziąć kurs online prawa europejskiego?

Prawo kursy online są rozwiązaniem dla osób pracujących lub osób z napiętym harmonogramie. Prawo kursy mogą być podjęte w trybie online, ze wszystkimi wymaganymi materiałów dostarczonych cyfrowo. Wiele uniwersytetów i szkół oferuje kursy online prawa europejskiego, co eliminuje konieczność podróży do uczelni lub pracy ofiary w obecnej pracy jeden 's.

Jak zapisać się na kurs prawa europejskiego?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Eötvös Loránd University
Budapeszt, Węgry

Nowoczesny i progresywny program ma na celu przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do zrozumienia bieżących kwestii podatkowych w świecie, w którym żyjemy. Nasz personel peda ... +

Nowoczesny i progresywny program ma na celu przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do zrozumienia bieżących kwestii podatkowych w świecie, w którym żyjemy. Nasz personel pedagogiczny zapewnia zrównoważoną edukację w zakresie teorii i praktyki. -
Kurs
studia niestacjonarne
Język angielski
Sie 2022
30 Cze 2022
Ośrodek kształcenia