close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Prawniczy angielski.Znajdź kursy i krótkie kursy Prawniczy angielski

Prawników i innych zawodów prawniczych używać unikalną formę angielskiego w swojej pracy. Często nazywany "lub " informacje prawne "lawspeak, " ta forma angielskim używa terminologii i gramatyki, które nie jest powszechne. Niektórzy studenci mogą korzystać z kursu poświęconej tym języku prawnym. Jaki jest prawny English Course? Prawna kurs angielskiego uczy stylu prawników ang… Czytaj więcej

Prawników i innych zawodów prawniczych używać unikalną formę angielskiego w swojej pracy. Często nazywany "lub " informacje prawne "lawspeak, " ta forma angielskim używa terminologii i gramatyki, które nie jest powszechne. Niektórzy studenci mogą korzystać z kursu poświęconej tym języku prawnym.

Jaki jest prawny English Course?

Prawna kurs angielskiego uczy stylu prawników angielskich i prawną profesjonalnego stosowania w dokumentach i prezentacjach sądowych. Obejmuje ona również sporządzenie pisemnego materiału prawnego.

Jakie są korzyści z uczestnictwie w kursie w Prawnego angielskim?

Angielski prawna jest znacznie różni się od mówionego języka angielskiego. Oba rodowitych Anglików i nie-native speakerzy angielski mogą skorzystać z kursu w języku prawnym, który będzie uczyć ich tego informacje prawne i pomóc im w przyszłej pracy legalnej.

Ile to kosztuje, aby wziąć udział w kursie w Prawnego angielskim?

Koszt kursu w języku prawnym będzie się różnić w zależności od kraju i uczelni, który przedstawia program.

Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z Kursu prawna języku angielskim?

Oczywiście w języku angielskim prawnej pomoże prawników i innych zawodów prawniczych lepiej uchwycić ton i słownictwo na piśmie prawnej. To może zapewnić przewagę zawodowej przy opracowywaniu materiałów pisemnych. Ponieważ angielski jest językiem prawnym w Unii Europejskiej, to otwiera drzwi do praktykowania prawa na całym świecie.

Dlaczego Weź kurs online w Prawnego angielskim?

Angielski to język w legalnej pracy w wielu częściach świata, w tym USA, Australia, Kenia, Afryka Południowa i Europa. Oczywiście w języku prawnym stanowi podstawę języka do kariery prawniczej.

Gdzie na kurs w Prawnego angielskim?

Wiele szkół wyższych i uniwersytetów, które zapewniają stopni prawa i programów wstępnie prawa się kursu w języku prawnym.

Jak ubiegać się o prawne Kurs angielskiego?

Szukaj poniższych programów i skontaktować się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Suffolk University Law School
Boston, Stany Zjednoczone

Instytut Legal English Institute jest otwarty dla wszystkich międzynarodowych studentów Suffolk Master of Laws, aby upewnić się, że dysponują narzędziami niezbędnymi do pomyśl ... +

Instytut Legal English Institute jest otwarty dla wszystkich międzynarodowych studentów Suffolk Master of Laws, aby upewnić się, że dysponują narzędziami niezbędnymi do pomyślnego przejścia na zajęcia LLM. -
Kurs
Studia dzienne
3 tyg.
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Case Western Reserve University School of Law
Cleveland, Stany Zjednoczone

Cztery tygodnie wprowadzenie lato USA common law i USA badania prawne, pisanie i analiza, a okazją do poprawy prawnych znajomość języka angielskiego.

Cztery tygodnie wprowadzenie lato USA common law i USA badania prawne, pisanie i analiza, a okazją do poprawy prawnych znajomość języka angielskiego. -
Kurs
Studia dzienne
4 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia