Filter
Kurs
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy Prawo handlowe.Znajdź kursy i krótkie kursy Prawo handlowe

Kurs jest rodzajem nauki, którą studenci mogą podjąć po ukończeniu szkoły średniej. Kursy są podejmowane na każdym poziomie szkolnictwa wyższego, od studiów licencjackich po studia magisterskie. Możesz specjalizować swoje wykształcenie, wybierając różne kursy.

Czym jest kurs z prawa handlowego? Istnieje wiele różnych dziedzin prawa, które można wyspecjalizować, a prawo handlowe dotyczy przepisów regulujących właścicieli firm i inne praktyki handlowe. Kurs w tej dziedzinie koncentruje się na dzierżawie towarów, sprzedaży, transakcjach zabezpieczonych i kodach handlowych. Kursy te mogą również uczyć o tym, jak również działa bankructwo. Kursy prawa handlowego są często wymagane dla studentów prawnych lub biznesowych, lub można je wybrać po prostu dlatego, że dana osoba uważa przedmiot za interesujący.

Jedną z największych korzyści uczestników kursów z kursów prawa handlowego są umiejętności, które rozwijają. Podobnie jak w przypadku każdego programu prawniczego, studiowanie prawa handlowego pomaga uczonym wzmocnić ich krytyczne myślenie i zdolności organizacyjne, a także zdobyć wiedzę na temat praktyki prawnej i organizowania argumentów.

Koszt zapisania się na kurs zależy od wybranej szkoły i programu, a także od konkretnego kursu, na który się zapisujesz. Ponieważ tak wiele czynników wpływa na koszty, ważne jest, aby dokładnie zbadać opcje z wyprzedzeniem.

Możliwości kariery dostępne dla osób, które ukończyły kursy z zakresu prawa handlowego, dotyczą głównie spraw prawnych lub biznesowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich programów prawnych, osoby prawne mogą przejść na prawników i stać się prawnikiem komercyjnym, który specjalizuje się w praktykach biznesowych. Pozycje na poziomie podstawowym, które są dostępne po studiach prawniczych, obejmują sekretarza prawnego i sekretarza prawnego. Możliwe jest również wejście w karierę pracującą w polityce, aby stać się twórcą polityki lub samemu zostać właścicielem firmy.

Aby rozpocząć, znajdź program odpowiadający Twoim potrzebom. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Prawo handlowe

University of Essex Online

Nasz kurs PG Dip International Trade and Commercial Law * oferuje zaawansowaną kwalifikację, która ma na celu rozwijanie wiedzy z modułów programu PG Cert oraz wprowadzan ... [+]

Nasz kurs PG Dip International Trade and Commercial Law * oferuje zaawansowaną kwalifikację, która ma na celu rozwijanie wiedzy z modułów programu PG Cert oraz wprowadzanie umiejętności i metod badań prawnych, międzynarodowego przewozu towarów, międzynarodowego prawa prywatnego, prawa własności intelektualnej i międzynarodowe rozstrzyganie sporów handlowych.

Prawo jest powszechnie uznanym i bardzo szanowanym podmiotem, a wiedza zdobyta na naszym międzynarodowym prawie handlowym i handlowym PG Dip otworzy wiele możliwości, aby rozwinąć karierę na wysokim poziomie kariery w międzynarodowej kancelarii prawnej, międzynarodowej firmie lub organizacji rządowej.

... [-]
Wielka Brytania Colchester
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Essex Online

Nasz kurs PG Cert Międzynarodowe prawo handlowe i komercyjne * Internecie można osiągnąć jako samodzielna kwalifikacji lub stosowane jako krok w kierunku naszej pełnej LL ... [+]

Nasz pg cert handlu międzynarodowego oraz prawa handlowego Oczywiście * Internecie można osiągnąć jako samodzielna kwalifikacji lub stosowane jako krok w kierunku naszej pełnej LLM. Kurs umożliwia uczniów do odkrywania takich dziedzin jak prawo Światowa Organizacja Handlu, międzynarodowego prawa konkurencji i międzynarodowej sprzedaży towarów.

Prawo jest powszechnie uznawany i szanowany przedmiot i wiedza zdobyta na naszej PG Cert Handlu Międzynarodowego i prawa handlowego otworzy wiele możliwości, aby rozwijać swoją karierę karierę na wysokim poziomie w międzynarodowej kancelarii prawniczej, międzynarodowej firmy lub organizacji rządowej.

* Data rozpoczęcia kursu jest nadal zatwierdzona przez Uniwersytet. Jeśli data rozpoczęcia kursu nie zostanie zatwierdzona, zostanie wydana alternatywna data lub całkowity zwrot.... [-]

Wielka Brytania Colchester
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku