Kursy w Jamajka

Magister prawa

Prawo kursy są oferowane przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie ze względu na możliwości, jakie stwarzają dla rozwoju intelektualnego i osobistego. Jeśli jesteś zainteresowany w takich wpływowych tematy jak własności intelektualnej oraz prawa handlowego, tego rodzaju kurs jest dla Ciebie.

LLM to studia podyplomowe dla studentów prawa, którzy chcą zaawansowane szkolenia i wiedzę w danym obszarze. Obszary specjalizacji mogą obejmować prawa gospodarczego, finansów, prawa praw człowieka, prawa podatkowego, prawa gospodarczego i międzynarodowego.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Jamajka. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej

Oczywiście: Dyplom W Zakresie Prawa

University College Of The Caribbean
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Jamajka Kingston

University of London Program ma na celu pomóc studentom w zrozumieniu podstawowych zasad i krytycznej świadomości tradycji prawnej common law. [+]

Diploma in Law (University of London), University of London Program ma na celu pomóc studentom w zrozumieniu podstawowych zasad i krytycznej świadomości tradycji prawnych common law i zastosować umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów w zakresie prawnym i nie -prawne ustawienia. Ma on również na celu zwiększenie kluczowych umiejętności komunikacji, umiejętności korzystania z informacji, analiz i dyskusji. Jest to pierwszy krok na ścieżce kariery dla praktykujących prawników na całym świecie.

[-]