Kursy w Australia

Kurs

Ci, którzy wolą robić szkolnego odbywają się indywidualnie w trybie online lub z grupą w klasie, często, że kursy prawa dodać wielkie korzyści. Zapewniają one rozwój osobisty i może przyczynić się do zwiększenia understanging o współczesnych kwestiach regulacyjnych i trendów przemysłowych.

Istnieje wiele korzyści, do zapisania na kurs. Począwszy od dyplomów Certyfikatów do kursów, niektóre kursy Prawo podatkowe wymagają większego zaangażowania czasu niż inni.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Australia. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej

Dyplom Absolwenta Prawa Australijski

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 1.5 lat January 2018 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten przeznaczony jest, aby umożliwić odpowiednio wykwalifikowanych prawników z jurysdykcjach poza Australią, spełniają wymogi naukowe dopuszczenia jako prawnik Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii. [+]

Oczywiście każdego studenta indywidualnie dostosowane do ich wymagań akademickich, w ocenie Zarządu prawne Admission Zawód Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii (LPAB).

Opcje kariery m.in. prawnik w Nowej Południowej Walii w ramach rządu lub wydziału firmowe, prywatne kancelarii lub wspólnotowego centrum, zapewniając uczniowie zobowiązują się również kurs na praktyki prawnej (PLT).

[-]

Certyfikat Absolwent Prawa Australijski

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2018 Australia Sydney + 1 więcej

Graduate Certificate in Law australijskiego jest zaprojektowany, aby umożliwić odpowiednio wykwalifikowanych prawników z popularnych jurysdykcjach prawnych spoza Australii, spełniają wymogi naukowe dopuszczenia jako prawnik Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii. [+]

Oczywiście pozwala prawników wspólnych jurysdykcjach prawnych w celu spełnienia wymogów naukowych do praktyki w Australii.

Opcje kariery m.in. prawnik w Nowej Południowej Walii w ramach rządu lub działu korporacyjnego, kancelarii prywatnych lub centrum prawa wspólnotowego, zapewniając uczniowie zobowiązują się również kurs na praktyki prawnej, takich jak Graduate Certificate in Profesjonalnej Praktyki Prawnej (C11232).

[-]

Absolwent Certyfikat W Prawie Znaków Towarowych I Praktyki

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2018 Australia Sydney + 1 więcej

UTS wykazała wiedzę i reputację oferowania kursów odpowiednich do potrzeb patentu i zawodów znaków towarowych. Kurs ten odzwierciedla zakres tematów wymaganych do rejestracji jako znaków towarowych pełnomocnictwa w Australii, zgodnie z odpowiednimi przepisami. [+]

Kurs ten zapewnia absolwentom możliwość zrozumienia zasad systemu zarejestrowanych znaków towarowych, ochrony niezarejestrowanych znaków i pokrewnych form ochrony przed wprowadzającą w błąd lub nieuczciwe zachowania handlowego w Australia.The unikalną cechą tego kursu jest to, że może on być podejmowane całkowicie online , eliminując potrzebę dla studentów do udziału face-to-face lekcje.

Absolwenci mogą ubiegać się o rejestrację jako znaków towarowych pełnomocnictwa w Australii.

[-]

Oczywiście - Polityka Kosmiczna

International Space University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 dni September 2017 Australia Adelajda

Podkreśli interakcji między ekonomii, prawa i polityki, trzy czynniki, które są nieodłącznie związane z działaniami w przestrzeni kosmicznej. [+]

Program polityki kosmicznej

Odyseja kosmiczna Instytut

Najważniejsze cechy programu

Tematem Instytutu Space Odyssey (SOI) 2013 jest polityka kosmiczna. Podkreśli interakcji między ekonomii, prawa i polityki, trzy czynniki, które są nieodłącznie związane z działaniami w przestrzeni kosmicznej. Wykłady obejmą dziedziny takie jak prawa międzynarodowego, traktatów przestrzeni i działań ONZ w przestrzeni, polityki międzynarodowej, prawa zobowiązań, natinonal polityki przestrzeni kosmicznej, regulacji i perspektywy, ekonomii politycznej, polityki komunikacyjnej, polityki transferu technologii, przestrzeni i bezpieczeństwa i wiele innych.

Pojęcie ... [-]