Popularne kategorie

Prawo kursy Programy

Prawo kursy

Prawo kursy są przeznaczone do dalszego rozwoju osobistego i są oferowane przez wielu wiodących uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych na całym świecie.

Kursy w ustawie i rozporządzeniach mają wiele możliwości studiów dostępnych w Internecie, które mogą obejmować, w klasie, indywidualnie lub w połączeniu z programami studiów. Niektóre z wyspecjalizowanych dziedzin nauki na kursach prawa są prawa handlowego, własności intelektualnej, teorii regulacji, i inni. Także wiele sektorów mają specyficzne kursy omawianie aktualnych trendów i problemów prawnych związanych z ich specyficznej branży.

Wiele różnych kursów prawa mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych Prawo kursy wymienionych poniżej.

Nowo dodane kursy z prawa

Mildred Elley

Program Badań Równoległych

Maj 9, 2018
Paralegal jest kluczowym elementem każdego zespołu wsparcia prawnego. Paralegals przeprowadzają eksperckie badania prawne, opracowują dokumenty, przechowują pliki, kontaktują się z klientami oraz zapewniają wsparcie administracyjne. Program Paralegal Studies wprowadza studentów studiów i certyfikatów do niezbędnych aplikacji komputerowych niezbędnych… [+] w dziedzinie prawa. [-]

Magoosh

Kurs Przygotowujący Do LSAT

Kwiecień 9, 2018
Uzyskaj LSAT® Score You Want Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci poprawić swój wynik LSAT. Dzięki Magoosh online Magoosh pomożemy Ci ulepszyć się tak szybko, jak to możliwe. Korzystając z naszego prep, będziesz zawsze uczyć się z najnowszymi, wypróbowanymi i przetestowanymi materiałami, w oparciu o staranną analizę odpowiedzi uczniów. Nie przytłaczamy cię p… [+]ytaniami; sprawiamy, że każde pytanie się liczy! Możesz także robić notatki, zakładki, czytać transkrypcje i przekazywać nam opinie. Dajemy ci wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić lekki wietrzyk. [-]

BPP University

Bar Professional Training Course (BPTC)

Styczeń 20, 2018
Jeśli Twoim celem jest zostać adwokatem, BPP University oferuje najlepsze możliwe szkolenia. Oferujemy sesje rzecznicze i konferencyjne prowadzone w grupach czterech, prawdziwych próbnych prób i ocen oraz najszerszej gamy obieralnych dowolnego dostawcy.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest Prawo golfowe?

Czym jest kurs prawa?
Prawo kursy rozwijać kompetencje zawodowe w zakresie prawa do przyszłych prawników, prawników, asystentów prawnych, analityków i innych. Począwszy od dyplomów Certyfikatów do kursów, niektóre kursy prawa wymagają większego zaangażowania czasu niż inni. Każdy kurs prawa koncentruje się na konkretnej dziedzinie prawa. Uniwersytety w sprawach cywilnych lub krajach common law nie oferuje kursy prawa specyficzne dla lokalnego systemu prawnego. Wiele uniwersytetów również międzynarodowe kursy prawa, które koncentrują się na prawa lub umiejętności zestawów międzynarodowych, które mają zastosowanie w każdej jurysdykcji prawnej.

Jakie są korzyści z robienia kursu prawa?
Podczas gdy wszystkie kursy prawa są zróżnicowane w temacie i funkcji, każdy z nich ma swoje odrębne korzyści dla uczniów. Ogólnie rzecz biorąc, kursy prawa okazją do uczenia się od doświadczonych profesorów. Prawo kursy są rygorystyczne, wyzwaniem i up-to-date, zapewniając najbardziej odpowiednie doświadczenie akademickie. Ukończenie kursu prawa pokazuje potencjalnych pracodawców, że zgłaszający opracował odpowiednie umiejętności w danej dziedzinie prawa, praktyki prawniczej lub asystentów prawnych pracy. Czego uczymy się na kurs prawa?
Niektóre kursy prawa mają na celu uzupełnienie istniejącej studiów lub absolwentów studiów prawniczych, dodając specjalizacji wiedzy studenta z praktyki prawnej. Na przykład, kursy na temat międzynarodowego arbitrażu, prawie morza, wspólnej analizy Prawo i język, cywilnego i prawa rodzinnego i prawa energetycznego zapewnić taką specjalizację. Inne kursy prawa przeznaczone są do tych, którzy chcą wejść do branży prawnej bez Bachelor of Laws lub stopień Juris Doctor. Graduate Diploma in Law, Asystent Dyplom Program, Program prawnika lub prawna Asystent Asystent administracyjne programu kwalifikuje absolwenta do rozpoczęcia pracy w branży prawnej.

Ile to będzie kosztować na kursy prawa?
Koszty na kursy prawa różnią się ogromnie w zależności od liczby tygodni lub godzin zajęć, lokalizacja, przedmiotu i uczelni. Pomoc finansowa może być dostępna dla wnioskodawców w skali potrzeb w lub merytorycznym. Uniwersytety dostarczy bardziej szczegółowych informacji na wniosek, który może być przedłożony łatwo z tej strony internetowej.

Jakie są wymagania dotyczące kurs prawa?
Wymagania wstępne dla kursów prawa również są bardzo zróżnicowane. Niektóre wymagają wtórnego dyplom szkoły, podczas gdy inne wymagają poziomie licencjackich lub stopnia absolwent. Prawo kursy składają się z wykładów, zajęć wymaganych egzaminów i pisemnych. Czas trwania kursów prawa może wynosić od tygodnia do czterech lat w zależności od uczelni i kursu.

Dlaczego warto wziąć kurs prawa w Internecie?
Prawo kursy online są rozwiązaniem dla osób pracujących lub osób z napiętym harmonogramie. Prawo kursy mogą być podjęte w trybie online, ze wszystkimi wymaganymi materiałów dostarczonych cyfrowo. To pomija wymóg dojeżdżać do kampusu uczęszczać na zajęcia. Interaktywne kursy prawa aspekt internetowych daje również studentom możliwość komunikowania się bezpośrednio z ich profesorów i kolegów, i wymaga od nich, aby sformułować swoje myśli w sposób jasny, spójny pisemnej mody.

Gdzie na kurs prawa?
Prawo kursy są oferowane na uczelniach na prawie każdym kontynencie, na całym świecie. Czy w Argentynie, Nowej Zelandii, Kanady, Malezji, Francji, RPA, Samoa czy Rosji, ambitny studenci mogą znaleźć kursy prawa w różnych dziedzinach. Istnieje wiele rodzajów kursów prawa, każdy z konkretnymi wymaganiami. Absolwent Dyplomy Graduate Certificate, Dyplomy Specjalizacje i wiele innych rodzajów przedmiotu prawa są dostępne w najlepszych uniwersytetach na całym świecie. Dowiedz się więcej o kursach prawa już bezpośrednio na LawStudies!