Kurs przygotowujący do egzaminu LSAT

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Czy przygotowujesz się do egzaminu wstępnego do szkoły prawniczej (LSAT)?

Zarejestruj się, aby wziąć udział w bezpłatnym teście diagnostycznym, aby określić swoje mocne i słabe strony.

Zdobądź najlepszy wynik! Porozmawiaj z naszymi doradcami ds. Edukacji i kariery, aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach przygotowujących do testów online, przyjęciach na uniwersytety i poradach zawodowych.

Wszystkie kursy przygotowujące do testów obejmują:

  • Lekcje wideo
  • Materiały do nauki online
  • Praktyka wielokrotnego wyboru zadaje pytania bankom
  • Zajęcia online na żywo prowadzone przez najlepszych instruktorów
  • Egzaminy próbne
  • Dostęp do aplikacji mobilnej w wielu przypadkach

Wprowadzenie

Od prawie dekady Grace Education jest instytutem cyfrowego centrum nauczania na odległość dla studentów i profesjonalistów, łączącym doradztwo w zakresie przyjęć i przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia, biznes i szkołę podyplomową z usługami pośrednictwa pracy, doradztwem w zakresie zarządzania karierą i szkoleniami z zakresu rozwoju przywództwa w celu rozwijania nauki przez całe życie postęp i ciągły rozwój zawodowy.

Od swojego powstania w 2012 roku, Grace Education współpracowała z doskonałymi instruktorami LSAT, aby zaprojektować cyfrowe, indywidualne, spersonalizowane kursy przygotowujące do testów w celu zwiększenia pewności siebie, wzmocnienia strategii rozwiązywania testów i poprawy wyników.

Zdobądź najlepsze wyniki w LSAT z Grace

Przygotowując się do przyjęcia na amerykańskie i europejskie programy szkół prawniczych, kandydaci są zobowiązani do wykazania się pewnym krytycznym czytaniem, rozumowaniem werbalnym i analitycznym myśleniem mierzonym za pomocą standardowego testu: LSAT.

Oprócz naszego coachingu przygotowującego do testów LSAT, wielu naszych studentów korzysta również z trenerów Grace Education College, Business lub Grace Education , aby pomóc w ich aplikacjach na uniwersytety i uzyskać dostęp do wysoce selektywnych amerykańskich, brytyjskich i europejskich szkół wyższych i uniwersytetów.

Grace Education pomogła setkom kandydatów w uzyskaniu dostępu do prestiżowych programów prawniczych na Harvardzie, Yale, Stanford, Columbia i University of Pennsylvania, ze wskaźnikiem powodzenia przyjęć studentów na poziomie 97% od jej założenia w 2012 r.

Co więcej, wielu z tych uczniów prowadzi wielkie kariery z pomocą trenerów Grace Education Career and Leadership Institute.

Pedagogia

Grace buduje swój sukces za pomocą sprawdzonych metod nauczania

Mocne i słabe strony ucznia określa test diagnostyczny. Jego styl uczenia się jest również określany przez test stylu uczenia się. Po analizie studenci są łączeni z trenerem przygotowującym do testów, z którym zorganizują dostosowany do potrzeb i indywidualny kurs, aby jak najlepiej przygotować ich do uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie.

Instrukcje oparte na przykładach, strategie wykonywania testów praktycznych, symulacje testów i powtórka są podstawą metod nauczania Grace Education .

Studenci wybierają dzień i godzinę swoich indywidualnych kursów indywidualnych.

Dostępne są elastyczne plany płatności.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, które uwzględniają geograficzne koszty utrzymania w naszych cenach, aby nasze programy i usługi były dostępne dla wszystkich studentów, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Referencje

Myślałem, że kurs Grace Education LSAT był świetny. Miałem świetnego instruktora, który wiedział, co robi i potrafił skutecznie uczyć metodologii. Materiały szkoleniowe były świetne, ponieważ zawierały ogromną liczbę pytań i testów praktycznych, które zostały zaczerpnięte z poprzednich LSAT. Dzięki lekcjom i samodzielnym przeglądom przy użyciu materiałów do nauki online udało mi się zwiększyć swój wynik o 18 punktów od pierwszego testu praktycznego do mojego rzeczywistego LSAT. Ten kurs poleciło mi wielu znajomych i bardzo się ucieszyłem, że ich posłuchałem. Od czasu ukończenia kursu polecam go wielu osobom, które zapisały się na zajęcia i jestem przekonany, że nie będą zawiedzeni na kursie. ”Kimberly, USA

Kurs przygotowujący do testu Grace Education LSAT działa. Niezależnie od tego, czy szukasz dużego wzrostu wyniku, czy po prostu chcesz zdobyć te ostatnie kilka punktów, aby osiągnąć idealny wynik, kurs Grace Education Cię obejmie. Kluczowa jest szerokość i głębokość materiałów. Jednak wyjątkowa organizacja prawdziwych pytań egzaminacyjnych, zasobów online i skutecznych instruktorów jest tym, co naprawdę sprawia, że ten kurs działa. Jeśli chcesz przeanalizować każde kiedykolwiek opublikowane pytanie, wszystkie znajdują się w materiałach. Ale jeśli chcesz zrównoważyć pracę szkolną i ten kurs, lekcje Grace Education i materiały do zadań domowych sprawią, że cały czas spędzisz najefektywniej. Najlepsze jest to, że podejście Grace Education do WSZYSTKICH pytań jest spójne, więc kiedy celujesz w jeden typ pytania, który Cię denerwuje, Twoja biegłość we wszystkich typach pytań wzrasta. Słyszałem historie instruktorów z innych firm przygotowujących testy, „uczących się testu razem ze studentami” (horror!), Ale instruktorzy Grace Education są nie tylko pierwszorzędni, ale przeszli intensywne szkolenie i mają dostęp do obszernych, ciągłych zasobów dydaktycznych. ”Sunil, USA

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run.

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run. Pokaż mniej