Kurs na odległość: międzynarodowe finansowanie projektów (3 kredyty)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

International Project Finance (3 kredyty)

Finansowanie projektów jest wykorzystywane do finansowania wielkoskalowych projektów infrastrukturalnych na całym świecie, takich jak lotniska, drogi i elektrownie, projekty związane z ropą i gazem oraz kopalniami, a także budowa szkół, szpitali i więzień w ramach programów partnerstwa publiczno-prywatnego. Tym, co odróżnia finansowanie projektów od innych komercyjnych zabezpieczonych pożyczek, jest poleganie na przepływach pieniężnych generowanych przez sam projekt bez pełnego wsparcia kredytowego ze strony sponsorów projektu. - Profesor Julia Sullivan

140299_pexels-photo-2897883.jpeg

Kursy na odległość

Pięć kursów nauczania na odległość jest oferowanych do zaliczenia na poczet LL.M. w międzynarodowej praktyce handlowej. Oni są:

  1. Wprowadzenie do systemu prawnego Stanów Zjednoczonych (1 kredyt),
  2. Studium przypadku w sporach transgranicznych (2 kredyty),
  3. Uznawanie i wykonywanie zagranicznych orzeczeń (3 punkty),
  4. The Global Lawyer (3 kredyty),
  5. Międzynarodowe finansowanie projektów (3 kredyty).

Rozpoczęty kurs musi zostać ukończony w ciągu ośmiu tygodni, chyba że zostanie złożony wniosek o przedłużenie i jego przyznanie. Kursy są dostępne na nośniku pamięci USB, na płycie DVD lub przez Internet. Każdy kurs jest dostarczany w formie prezentacji PowerPoint, zawierającej filmy, tekst i odczyty PDF.

Kursy są „samodzielne” - nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki, zeszyty ani inne zasoby. Każdy kurs zawiera quizy i krótkie pytania esejowe, na które odpowiedzi są automatycznie wysyłane do prowadzącego. Kształcenie na odległość może stanowić łącznie 12 z 21 punktów wymaganych do LL.M.

Po zakończeniu rejestracji student otrzyma odpowiedni nośnik USB lub DVD lub hasło dostępu online do kursu.

Wydział Kształcenia na Odległość

Profesor Dennis Campbell jest dyrektorem Center for International Legal Studies oraz wykładowcą na Uniwersytecie Bostońskim i Uniwersytecie Eötvös Lorand. Posiada tytuł LL.M. z Uniwersytetu Sztokholmskiego i jest członkiem barów w stanach Nowy Jork, Iowa i Kolorado.

Profesor Julia Sullivan jest członkiem Chartered Institute of Arbitrators i partnerem w Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LL. Uzyskała tytuł doktora na American University i LL.M. stopnie naukowe na Boston University i Lazarskiego University.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Czytaj więcej

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Pokaż mniej
Salzburg , Budapeszt , Warszawa , Szanghaj + 3 Więcej Mniej