LAWSTUDIES

Juris Doctor Tuscaloosa - programy Juris Doctor Tuscaloosa - Juris Doctor Tuscaloosa

Uniwersytety na całym świecie oferują programy Juris Doctor. Taki przebieg badania zwykle ma wagę prawne i może być czasami w połączeniu z innymi rozwiniętymi stopni. Po ukończeniu studenci często są przygotowani do pracy w różnych zadań.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Tuscaloosa Alabama jest jednym z największych miast w kraju. Miasto jest znane z wielu bibliotek i muzeów, a także widowiskowa centra. Miasto jest także domem dla niektórych z najlepszych szkół policealnych w kraju.

Juris Doctor Tuscaloosa - Weź Juris Doctor Tuscaloosa. Wszystkie programu Juris Doctor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program JD / MBA

University of Alabama School of Law
Doktorat z prawa (JD)
Język angielski

Wspierany przez światowej klasy wykładowców i potężne sieci absolwentów zarówno The University of Alabama School of Law i Manderson Graduate School of Business w Alabamie, JD ...

Czytaj więcej