LAWSTUDIES

Juris Doctor Dallas - programy Juris Doctor Dallas - Juris Doctor Dallas

Stopień JD lub Juris Doctor jest profesjonalnym doktora, który umożliwia posiadaczowi stopni do praktyki prawa po zdaniu egzaminu bar. Absolwenci JD może wybrać, aby przejść do karnego, rodzinnego lub prawa spółek, wśród innych dziedzinach prawa.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Dallas, Texas ma największy obszar metropolitalny śródlądowych w całych Stanach Zjednoczonych. To nie tylko bardzo wiele szkół wyższych lokalnie, ale w pobliskich regionów i okolic, jak również.

Juris Doctor Dallas - Weź Juris Doctor Dallas. Wszystkie programu Juris Doctor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

JD / program MBA

Cox School of Business, Southern Methodist University
MBA
Doktorat z prawa (JD)
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ukończył wspólny program MBA / Juris Doctor (JD), aby osoba mogła zintegrować swoje doświadczenie w zakresie edukacji w biznesie i prawie.

Czytaj więcej