LAWSTUDIES

Juris Doctor Los Angeles - programy Juris Doctor Los Angeles - Juris Doctor Los Angeles

Juris Doctor jest zaawansowany stopień oferowane przez kilka instytucji naukowych na całym świecie. Tego typu program jest zazwyczaj przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą jako doradców, adwokatów lub innych prawnych związanych z nimi ról.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Poza tym, że do domu legendarnego Hollywood, Los Angeles jest drugim co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, a największe w stanie Kalifornia. To jest gospodarzem Igrzysk Olimpijskich dwa razy i jest podzielony na 80 dzielnic i osiedli. Miasto jest siedzibą trzech uczelni publicznych i wielu innych instytucji.

Juris Doctor Los Angeles - Weź Juris Doctor Los Angeles. Wszystkie programu Juris Doctor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Juris doctor (prawo)

Abraham Lincoln University
Doktorat z prawa (JD)
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Juris Doctor Program wymaga 140 jednostek kwartał i jest zakończona w ciągu około czterech lat. Po zdaniu egzaminu w pierwszym roku teściowa uczniów (FYLSX, znany również jako ...

Czytaj więcej